Asmalı Bahçeler Bahçeşehir son durum

Asmalı Bahçeler Bahçeşehir son durum

Asmalı Bahçeler projesinde satışlar devam ediyor. İlk etabının 21015 yılının Aralık ayında teslim edileceği projede 23 bin metrekare park bulunuyor. İşte Asmalı Bahçeler Bahçeşehir fiyatları...

Asmalı Bahçe Şehir'in son etabı satışa çıktı!

Dekar Yapı imzalı Asmalı Bahçe Şehir projesinin son etabı satışa çıktı. Projede 15 yıla kadar yüzde 0,64 kredi faiziyle ev sahibi olunabiliyor.

Asmalı Bahçeşehir'de son etap satışları başladı!

Ulaşılabilir fiyatlarla bahçeli ev projeleri geliştirme konusunda gayrimenkul sektörünün öncü markası olan Dekar Yapı, Bahçeşehir’deki projesi Asmalı Bahçe Şehir’in son etap satışlarını gerçekleştiriyor. 

Asmalı Bahçeşehir'de 3. Etap teslimleri başladı!

Dekar Gayrimenkul A.Ş’nin Demiröz Grup ortaklığı ile hayata geçirdiği ve bugüne kadar inşa ettiği en büyük bahçeli konut projesi olan “Asmalı Bahçe Şehir’de 3. etap teslimleri başladı. 

Asmalı Bahçe Şehir'de yüzde 0,89 faizle ev sahibi olma fırsatı!

Asmalı Bahçe Şehir projesi,  en büyük bahçeli konut projesi olarak sektörde yerini aldı. Projenin, Halkbank, Yapı Kredi ve İş Bankası ile gerçekleştirdiği anlaşma sonucu faiz oranları yüzde 0,89’a indirildi…

Asmalı Bahçe Şehir'in ikinci etabı teslim edildi!

91 bin metrekare büyüklüğünde bir arazide hayata geçirilen Asmalı Bahçe Şehir!de ikinci etap konut teslimleri başladı...

Asmalı Bahçe Şehir’de fiyatlar 690 bin TL'den başlıyor!

Dekar Gayrimenkul’un Demiröz grup ortaklığı ile hayata geçirdiği en büyük bahçeli konut projesi “Asmalı Bahçe Şehir ’de, 690 bin TL’den başlayan fiyatlarla hemen teslim bahçeli evlere kira öder gibi sahip olunabiliyor. 

Asmalı Bahçe Şehir ilk etap teslimleri zamanında başladı!

Dekar Gayrimenkul A.Ş.’nin Demiröz Grup ortaklığı ile inşa edilen Asmalı Bahçe Şehir'de ilk etap teslimleri tam zamanında başladı. 

Asmalı Bahçe Şehir'de 36 ay vade farksız kampanya!

Dekar Gayrimenkul’un Demiröz grup ortaklığı ile inşa ettiği ve bugüne kadar hayata geçirdiği en büyük bahçeli konut projesi “Asmalı Bahçe Şehir”de, 36 ay sıfır faiz kampanyası başladı.  

Asmalı Bahçe Şehir'de kredi faizleri sabitlendi!

Asmalı Bahçe Şehir projesinde banka kredisi faizi yüzde 0.99’da sabitlendi. Ayrıca sabitlenen fiyatlar üzerinden konut alımı yapanlara, ayrıca yüzde 10 indirim imkanı sağlanacak..

Asmalı Bahçe Şehir 2018 fiyat listesi!

Asmalı Bahçe Şehir 2018 fiyat listesi peşinde minimum 614 bin TL'den başlıyor. Proje Bahçeşehir'de altı etap olarak hayata geçirildi...

Asmalı Bahçe Şehir liste fiyatları yüzde 15 indirimli! 

Bahçeli yaşam alanları sunan Asmalı Bahçe Şehir projesinde peşin ödemelerde liste fiyatları üzerinden yüzde 15 indirim sağlanıyor. İstanbul Bahçeşehir'de hayata geçirilen projede fiyatlar minimum 614 bin TL'den başlıyor...

Asmalı Bahçe Şehir fiyat listesi!

Toplamda 499 adet daireden meydana gelen Asmalı Bahçe Şehir'de peşin alımlarda ve kredi ertelemesiz banka kredili alımlarda liste fiyatı üzerinden yüzde 20 indirim uygulanıyor..

Asmalı Bahçe Şehir'de kredi erteleme kampanyası!

Asmalı Bahçe Şehir Konut Projesi Dekar Gayrimenkul ve Demiröz Ortaklığı tarafından İstanbul Bahçeşehir'de inşa ediliyor. Projede kredi erteleme kampanyası ile lansmana özel cazip ödeme seçenekleri sunuluyor...

Asmalı Bahçeler Bahçeşehir son durum Haberi

Asmalı Bahçeler Bahçeşehir son durum

Asmalı Bahçeler Bahçeşehir fiyatları bilgisini vermeden önce projeden bahsedelim. Satışların başladığı proje 2 kısım olarak tasarlandı. Proje Dekar DK imzası ile yükseliyor. 


Tenis kortları, bisiklet yolları, basketbol sahaları, yürüyüş parkurları, futbol sahası, çocuk oyun parkları, seyir terasının yer aldığı Asmalı Bahçeler projesinde 650 adet bahçeli ev bulunuyor.


İlk aşamada birinci kısımın satışa çıktığı Asmalı Bahçeler projesinin birin kısmında 228 ev bulunuyor. Projedeki evlerin 30 - 300 metrekare arasında değişen bahçeleri bulunuyor 


2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 4 oda 2 salon ve 5 oda 1 salon bahçeli evlerin yer aldığı Bahçeli Evler projesinde ev alanları 119 - 188 metrekare arasında değişiyor.


Asmalı Bahçeler Bahçeşehir fiyatları

Asmalı Bahçeler Bahçeşehir fiyatları metrekare bazında 3 bin 500 TL ile 4 bin...