Aston Martin showroom izmir

Aston Martin showroom izmir

Aston Martin'in Türkiye distribütörü Yeniköy Motors, ocak ayında Folkart Towers'ta showroom açacak. Yeniköy Motors'un sahibi Nevzat Kaya, her daim büyüme odaklı hareket ettiklerinin altını çizdi...

Peru Devlet Başkanı Martin Vizcarra'ya inşaat rüşveti soruşturması!

Peru Kongresi, ilk azil soruşturmasından sadece 51 gün sonra Devlet Başkanı Martin Vizcarra'yı görevden alma sürecini yeniden başlattı. Vizcarra 2011-2014 arasında Moquegua eyaletinin valisi olarak görev yaparken bir inşaat şirketinden 670 bin dolar rüşvet almakla suçlanıyor.

Martin Gtc İnşaat Taahhüt Petrol Gayrimenkul Tekstil Tarım Gıda Bil. Kıy.Mad.Dış Tic.San.Ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Martin Gtc İnşaat Taahhüt Petrol Gayrimenkul Tekstil Tarım Gıda Bil. Kıy.Mad.Dış Tic.San.Ve Tic.Ltd.Şti. bugün Beylikdüzü'nde 1 milyon TL sermaye bedeli ile Marwan Omar Hussein Abu-sa'ad tarafından kuruldu.

Türkmenler Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Avcılar Qua Showroom Şubesi açıldı!

Türkmenler Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Avcılar Qua Showroom Şubesi bugün 9 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Sedat Türkman tarafından açıldı. 

Çankırı'da 6.7 milyon TL'ye icradan satılık showroom!

Çankırı İcra Dairesi Müdürlüğü, Çankırı ili, Merkez ilçesi, Abdülhalik Mahallesi, 1032 ada, 2 parselde yer alan showroom 6 milyon 750 bin TL'ye icradan satılıyor...

Karmod, Nijerya'nın başkenti Abuja'da showroom açtı!

Karmod, Abuja'da showroom açtı. Karmod'un Nijerya'da hizmete açtığı showroomda prefabrik evler, çelik evler, ofis binaları, konteyner yapılarla beraber farklı tasarımlarda güvenlik ve ofis kabinleri sergileniyor

Aston Otelcilik İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aston Otelcilik İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 300 bin TL sermaye bedeli ile Bedrettin Öner tarafından kuruldu...

Martin Tower 16 saniyede yıkıldı!

16 bin ton çelikten oluşan Martin Tower, kontrollü patlamayla 16 saniye içinde yıkıldı.

Chris Martin Malibu'nun 'emlak kralı' oluyor!

Ünlü oyunu Gwyneth Paltrow'un eski eşi olan Chris Martin, son beş yıldır mülk satın aldığı gözde bölgede yeni bir malikane satın aldı.

Zorlu Tekstil Münih’te showroom açtı!

Zorlu Tekstil, açılışını ,gerçekleştirdiği Münih'teki Showroom'uyla Almanya ve Avrupa'daki müşterileriyle biraz daha yakınlaştı.

Aston Avcılar Projesi için düğmeye basıldı!

İstanbul Avcılar İlçesi'ne bağlı Firüzköy Mahallesi'nde yükselecek Aston Avcılar Rezidans ve Ticaret Merkezi Projesi için çalışmalar başladı. Projenin 2020 yılı Aralık ayı gibi tamamlanması planlanıyor..

Aston İhracat İnşaat Taahhüt Anonim Şirketi kuruldu!

Aston İhracat İnşaat Taahhüt Anonim Şirketi bugün Üsküdar’da 100 bin TL sermaye bedeli ile Muhammet Cemil Amil ve Güçlü Şatıroğlu ortaklığında Üsküdar’da kuruldu. 

Aston Martin 50 milyon dolara ev satacak!

İngiliz lüks otomobil üreticisi olan Aston Martin, konut sektörüne giriş yaptı. Aston Martin 50 milyon dolara ev satacak.

Batı Yapı Aston Firuzköy projesi ne zaman teslim?

Batı Yapı imzası taşıyan Aston Firuzköy projesi 291 daire ve 70 dükkandan meydana geliyor. Peki Batı Yapı Aston Firuzköy projesi ne zaman teslim?

Aston Martin showroom izmir Haberi

Aston Martin showroom izmir
Aston Martin'in Türkiye distribütörü Yeniköy Motors, ocak ayında Folkart Towers'ta showroom açacak. Showroomda Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Land Rover, Lamborghini, Maserati, Mercedes, Porsche ve Rolls Royce gibi dünyaca ünlü birçok marka bulunacak. Türkiye'nin en geniş lüks araç portföyüne sahip şirketlerinden birisi olduklarını söyleyen Yeniköy Motors'un sahibi Nevzat Kaya, her daim büyüme odaklı hareket ettiklerini ve bu çalışmaları ile 24. yılllarında sektörün lider firmalarından biri haline geldiklerini anlattı. Nevzat Kaya, "İstanbul'da yakaladığımız başarıyı İzmir'de de yakalayacağımıza inanıyoruz. İzmir'in en prestij li projesi olan Folkart Tovvers'ta yer almak bizim için gurur kaynağı. Egelilere hak ettikleri hizmeti vermekten mutluluk duyacağız"...