Avm Partners ulaşım

Avm Partners ulaşım

2006 yılında alışveriş merkezi yönetimi ve kiralamada çözüm ortağı olarak müşterilerine hizmet vermeye başlayan Avm Partners’ın, Alman mfi AG ile 2008 yılından bu yana sürdürdüğü ortaklığı sona erdi.

Kuzu Effect AVM nerede? Kuzu Effect AVM'ye nasıl gidilir, ulaşım bilgisi!

Kuzu Effect AVM nerede? Kuzu Effect AVM'ye nasıl gidilir, ulaşım bilgisi haberimizde yer alıyor. Proje Ankara Oran'da yer alıyor.

Esas 01 Burda AVM ulaşım! Adana 01 AVM nerede, nasıl gidilir?

Esas 01 Burda AVM ulaşım! Adana 01 AVM'ye nasıl gidilir bilgisi haberimizde yer alıyor. Adana 01 Burda AVM bugün itibariyle hizmete açıldı.

01 Burda AVM'ye nasıl gidilir? Ulaşım ve adres bilgisi!

01 Burda AVM'ye nasıl gidilir? Ulaşım ve adres bilgisi haberimizde yer alıyor. Bugün hizmete açılan AVM 150 milyon dolar yatırım bedeline sahip.

Polatlı Kartaltepe AVM'ye nasıl gidilir? Kartaltepe AVM ulaşım!

Kartaltepe Alışveriş ve Yaşam Merkezi 28 Aralık'ta açılıyor. Peki Polatlı Kartaltepe AVM'ye nasıl gidilir? Kartaltepe AVM ulaşım bilgisi...

İstmarina AVM'ye nasıl gidilir? İstmarina Kartal ulaşım bilgisi!

Kartal'da hayata geçirilen İstmarina AVM kapılarını yarın açıyor. Peki İstmarina AVM'ye nasıl gidilir? İstmarina Kartal ulaşım bilgisi...

Biz Cevahir AVM'ye nasıl gidilir? Biz Cevahir AVM ulaşım bilgisi!

Biz Cevahir Haliç AVM, 3 Aralık Cumartesi günü kapılarını açıyor. Peki Biz Cevahir AVM'ye nasıl gidilir? Biz Cevahir AVM ulaşım bilgisi...

0255 İstanbul ulaşım bilgileri!

BCC INVEST imzası ile yükselen projede daire teslimleri hemen gerçekleşmesi planlanıyor. 0255 İstanbul ulaşım bilgileri kapsamında İstinye Park AVM 'ye 8 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Özyurtlar NLive Bahçeşehir ulaşım!

İnşaat çalışmalarına bu ay sonu başlanacağı projede bloklar 21 kat şeklinde yükseliyor. Özyurtlar NLive Bahçeşehir ulaşım bilgisine göre Marmarapark AVM'ye 5 dakika kadar uzaklıkta bulunuyor.

Cushman Wakefield Avm Partners'a talip oldu!

Geçen yıl Alman mfi ile yaptığı işbirliğini sona erdiren Avm Partners’a iki talip çıktı. Bunlardan birisi Cushman & Wakefield, diğeri ise ticari gayrimenkul üzerine finansal ve yatırım yönetimi alanında danışmanlık hizmetleri sunan JLL.

Ünal İstanbul Inn Levent ulaşım bilgileri!

60 ay vade imkanı sağlanan projede daire büyüklükleri 59 metrekareden başlıyor. Ünal İstanbul Inn Levent ulaşım bilgileri kapsamında proje Kanyon AVM’ye 300 metre yakınlıkta bulunuyor.

Şişli İstanbul Inn Levent ulaşım bilgileri!

Dairelerin büyüklükleri 59 metrekareden başladığı proje 5 blok şeklinde yükseliyor. Şişli İstanbul Inn Levent ulaşım bilgileri kapsamında proje Kanyon AVM’ ye 300 metre yakınlıkta bulunuyor.

Beşiktaş Inn Levent ulaşım!

İstanbul'un Şişli ilçesi sınırları içerisinde bulunan projenin ilk iki katı ofislerden meydana geliyor. Beşiktaş Inn Levent ulaşım bilgileri kapsamında proje Kanyon AVM’ye 300 metre kadar uzaklıkta yer alıyor.

Şişli İstanbul Inn Levent ulaşım!

Şişli İstanbul Inn Levent ulaşım bilgilerine göre proje, Kanyon AVM’ye 300 metre uzaklıkta bulunuyor. İlk etabı 8 Mayıs Cuma günü satışa sunulacak olan proje 27 katlı tek bloktan oluşuyor.

Avm Partners ulaşım Haberi

Avm Partners ulaşım

Sektörünün öncü kuruluşlarından olan Avm Partners, farklılaşan hedef pazar ve büyüme stratejisi nedeniyle varılan anlaşma sonrasında, karşılıklı mutabakatla hisselerini mfi AG’den geri aldı.


Aydın Yurdum, Tarkan Ander ve Dora Şahintürk tarafından kurulan Avm Partners, Türkiye çapında tamamlanan ve devam etmekte olan 5.100 mağaza,  1.6 milyon m2’yi aşan kiralanabilir alan ile toplam 51 AVM ve karma kullanımlı projeye hizmet veriyor. Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, Balkanlar, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler’de de hizmet veren şirket, yeni proje ve faaliyetlerini Avm Partners unvanıyla da artırarak...