28 / 03 / 2023

Axis İstanbul Sur Yapı fiyat

Axis İstanbul Sur Yapı fiyat

Adalet Sarayı'na 6 dakika kada uzaklıkta bulunan proje Sur Yapı imzasıyla yükseliyor. Axis İstanbul Sur Yapı satış ofisi telefon numarası 444 5 787 olarak belirlnedi.

Bayrampaşa Axis İstanbul fiyatları!

Dünya Ticaret Merkezi'ne 8 dakika uzaklıkta hayata geçirilen Bayrampaşa Axis İstanbul fiyatları ofislerin metrekare büyüklüklerine bağlı olarak değişiyor. Projede 60 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Bayrampaşa Axis İstanbul satış ofisi!

Bayrampaşa Axis İstanbul satış ofisi telefon numarası 444 5 787 olarak belirlendi. Teslimlerin 2016 yılı Ağustos ayında gerçekleşeceği projede yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.

Sur Yapı Axis İstanbul Ofisleri nerede?

Ödeme planı kapsamında yüzde 10 indirim uygulanan Axis İstanbul ofis projesi Sur Yapı imzası ile inşa ediliyor. Peki Sur Yapı Axis İstanbul ofisleri nerede?

Axis İstanbul fiyatları ne kadar?

İstanbul Avrupa Yakası Bayrampaşa'da hayata geçirilen Axis İstanbul projesi Sur Yapı imzası ile yükseliyor. Projede teslimlerin Aralık 2016'da yapılması planlanıyor. Peki Axis İstanbul fiyatları ne kadar?

Axis İstanbul Sur Yapı nerede?

Sur Yapı ve Hayat Holding ortaklığında hayata geçirilen Axis İstanbul ofis projesi 7 bin 500 metrekareye kadar birleştirilebilir ofislerden oluşuyor. Peki Axis İstanbul Sur Yapı nerede?

Axis İstanbul satış ofisi iletişim!

Sur Yapı Axis İstanbul projesinde yer alan ofislerin alanları 90 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Axis İstanbul satış ofisi iletişim bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Sur Yapı Axis İstanbul fiyat!

Satış süreci devam eden Axis İstanbul ofis projesi toplamda 195 adet ofisten meydana geliyor. Projede 7 bin 500 metrekareye kadar birleştirilebilir ofisler yer alıyor. İşte Sur Yapı Axis İstanbul fiyat listesi...

Bayrampaşa Axis İstanbul Ofisleri!

Sur Yapı ve Hayat Holding imzası ile hayata geçirilen Bayrampaşa Axis İstanbul Ofisleri 'nde yüzde 10 indirim ve 60 ay vade farksız ödeme kolaylığı bulunuyor.

Axis İstanbul ödeme planı!

İstanbul Avrupa Yakası Bayrampaşa'da hayata geçirilen Sur Yapı Axis İstanbul ofis fiyatları 320 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Axis İstanbul ödeme planı haberimizde yer alıyor.

Axis İstanbul Sur Yapı fiyat!

Axis İstanbul Sur Yapı fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. Alanlarının 90 - 210 metrekare arasında değiştiği projede 7 bin 500 metrekareye kadar birleştirilebilir ofisler bulunuyor.

Axis İstanbul Sur Yapı fiyat Haberi

Axis İstanbul Sur Yapı fiyat

İstanbul Bayrampaşa'da inşa edilen projenin ön girişinde Bayrampaşa metro istasyonu, arka girişinde ise Demirkapı metro istasyonu bulunuyor. Projedeki ofisler 2016 yılı Ağustos ayında teslim edilmesi planlanıyor.


Ulaşım bilgisi kapsamında proje Atatürk Havalimanı'na 8 dakika, Vatan Caddesi-Aksaray'a 2 dakika, Adalet Sarayı'na 6 dakika, Dünya Ticaret Merkezi'ne 8 dakika, Çağlayan Adalet Sarayı'nda 8 dakikalık mesafede bulunuyor.


Ofislerin alanlarının 74 metrekareden başlayıp, 210 metrekareye kadar yükseldiği projede ofisler 327 bin dolardan başlıyor. Projedeki ofisler isteğe bağlı olarak ise 7 bin 500 metrekareye kadar birleştirilebiliyor.


Sosyal alanları arasında projede geniş lobi alanları, kafeler, restoranlar, print center, oturma terasları, arşiv odası, fitness center, spor salonu, toplantı salonları hobi ve oyun odası, kat bahçeleri, AVM, sinema salonları gibi donatılar yer alıyor.


Axis İstanbul Sur Yapı satış ofisi!

Telefon: 444 5...