ayazağa kavşağı

ayazağa kavşağı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Mashattan olarak adlandırılan bölgedeki gökdelenlerden 'şerefiye' bedeli almaya hazırlanıyor.

Atapark kavşağı için yeni bir proje geliştiriliyor!

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, yapımı devam eden Erdoğdu yolunda, trafik sıkışıklığını tamamen ortadan kaldırmak için yolun girişinde bulunan Atapark kavşağı için yeni bir proje geliştirdiklerini söyledi.

Maslak, Ayazağa ve Huzur Mahallesi emlak ve çevre temizlik vergisini nereye ödeyecek?

Şişli'den Sarıyer'e geçen Maslak, Ayazağa ve Huzur Mahalleleri'ndeki ev sahipleri emlak ve çevre temizlik vergisi 2014 yılı 2'inci taksitini hangi belediyeye ödeyecek? İşte Ayazağa, Maslak, Huzur mahallelerinin ödeme yapacağı belediye...

Bursa Demirtaş Köprülü Kavşağı'nın temeli atıldı!

Büyükşehir Belediyesi tarafından 'Ulaşılabilir Bursa' hedefiyle projelendirilen Demirtaş Köprülü Kavşağı'nın temeli törenle atıldı. Recep Altepe, Bursa trafiğine çözüm olacak kavşağın, 2015 baharına yetişeceğini müjdeledi.

Seba Office Boulevard Ayazağa!

Seba Office Boulevard Ayazağa projesi İndex Grup ile Seba İnşaat ortaklığında hayata geçiriliyor. Projenin lansmanı 25 Kasım Salı günü gerçekleşecek. Projenin yapım aşaması devam ediyor.

D-100 Hereke Kavşağı 1 hafta trafiğe kapalı!

İstanbul - Ankara D-100 Karayolu Hereke’de çelik konstrüksiyon yaya üst geçidi yapılacağı için Hereke köprülü kavşağı İzmit yönünün kapatılacağı ve trafiğin mevcut yan yoldan verileceği belirtildi.

D-100 Hereke Kavşağı 1 hafta kapalı!

D-100 karayolu Hereke Doğu Kavşağı İzmit istikameti, çelik konstrüksiyon yaya üst geçit köprüsü yapım çalışmaları nedeniyle 12-20 Kasım tarihleri arasında trafiğe kapatılacak. İşte yapılan açıklama...

Hereke köprülü kavşağı trafiğe kapatılıyor!

İstanbul - Ankara D-100 Karayolu Hereke’de çelik konstrüksiyon yaya üst geçidi yapılacağı için Hereke köprülü kavşağı İzmit yönünün kapatılacağı ve trafiğin mevcut yan yoldan verileceği belirtildi.

Ayazağa-İTÜ-İstinye metro hattı için düğmeye basıldı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Sarıyer, Ayazağa- İtü-İstinye Raylı Sistem Projesi hizmet alımı işini ihaleye çıkarıyor. İhalesi 24 Kasım 2014 tarihinde yapılacak olan proje 8 kilometre uzunlukta...

Denizli Tiyatro Kavşağı'nda trafik için düzenleme yapılıyor!

Denizli Büyükşehir Belediyesi, şehir içi trafiğinin yoğun olduğu noktalardan biri olan Tiyatro Kavşağı ’nda düzenleme çalışması başlattı. Denizli Tiyatro Kavşağı projesinin kısa sürede tamamlanması planlanıyor.

İTÜ Ayazağa Festival Alanı'na bisiklet yolu yaptırılacak!

İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Yerleşkesi Festival Alanı'na bisiklet yolu yaptırılacak. Söz konusu bisiklet yolu 30 günde tamamlanacak. İhalesi; 10 Kasım 2014 tarihinde saat 11.30'da yapılacak.

Antalya Mevlana Kavşağı üç katlı oluyor!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel yaptığı açıklamada trafiğin çok sıkıştığı Mevlana Kavşağı’nda üst geçişli bir eklenti yaparak üç katlı kavşak haline getirerek çözeceklerini müjdeledi.

3. Köprü yolu bağlantı kavşağı nerede?

Başakeşhir Yeni Merkez projesi "3. Köprü yolu bağlantı kavşağı nerede?" sloganıyla tanıtılıyor. Yapılan hesaplamalarla yeni merkezden yola çıkan bir araç Anadolu Yakası’na sadece 15 dakika’da ulaşabilecek.

Yahya Kaptan ışıklı kavşağı kapatılıyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Daire Başkanlığı UKOME Şube Müdürlüğü ’nün 2009 tarih ve 287 sayılı kararına istinaden D-100 Karayolu Yahya Kaptan Işıklı Kavşağı kapatılacak.

ayazağa kavşağı

ayazağa kavşağı ayazağa kavşağı

Kadir Topbaş Büyükdere Caddesi, Sarıyer, Ayazağa, Maslak, Kağıthane ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü bağlantısını sağlayacak Ayazağa Kavşağı'nda incelemelerde bulundu.

İncelemeler sırasında gazetecilere açıklamalarda bulanan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul trafiğini rahatlatmak amacıyla yapılan yol ve kavşak çalışmalarının gayrimenkul değerlerini artırdığını, bu nedenle büyük kuruluşlarının çalışmalara destek vermesi gerektiğini söyledi. Kaynak sıkıntısı çektikleri için yol ve kavşak çalışmalarında destek aldıklarını kaydeden Topbaş, “İstinyepark bizim üç kavşağımızı yapıyor. Mashattan da buna katılmalı. Zamanında planlar yapılsaydı bölgedeki plazalardan, gökdelenlerden buradaki çalışmaların ve metronun bedelini alırdık” dedi. Topbaş, bu konuda yasal düzenleme talep ettiklerini, belli bir yerdeki taşınmaz malların artan değerleri üzerinden yerel yönetimlerin aldığı bir tür taşınmaz vergisi olarak...