aydın kedi evleri

aydın kedi evleri

Aydın Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Şenay Tekinbaş, yaptığı açıklamada 8 adet kedi evi ve 10 adet köpek kulübesinin Aydın İl Özel İdaresi’nden ayrılan bütçeyle yapıldığını söyledi...

Aydın Baruş: Malatya'da hasar tespit çalışmaları devam ediyor!

Malatya Valisi Aydın Baruş, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile beraber Malatya’daki depremden evleri hasar gören vatandaşları ziyaret etti.

Aydın 1. Etap Beyaz Melek Sağlık-Sen Evleri mağdurlarından eylem!

Aydın 1. Etap Beyaz Melek Sağlık-Sen Evleri'nden ev alanlar mağduriyetlerinin giderilmesini istiyor. Mağdurlar eylem yaparak evlerinin tamamlanmasını istedi.

Aydın'daki dönüşümde 803 bina yıkıldı!

Aydın'da geçen yıl kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında 803 binada, risk tespiti yapıldı. Riskli olduğu belirlenen 754 bina, yıkıldı. Dönüşüm için evleri yıkılan bin 130 aileye, şimdiye kadar toplam 10.8 milyon TL kira yardımı verildi.

Minyatür Evler, Forum Aydın’da ziyaretçilerini bekliyor!

Aydın kentinin gözde adresi Forum Aydın, 24 Eylül – 9 Ekim tarihleri arasında gerçekleştireceği “Minyatür Evler” sergi ve etkinlik projesi kapsamında, büyüleyici bir bebek evleri sergisine ve çok renkli atölye çalışmalarına ev sahipliği yapacak.

Aydın Çine Soğancılar'da TOKİ evleri talebi!

Aydın Çine Soğancılar Mahallesi Şeyhler mevkisinde yaşayan vatandaşlar, AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş'a, eskiden ilçe çöplüğü olarak kullanılan yaklaşık 300 dönümlük boş araziye TOKİ konutları yapılması için talepte bulundu.

Aydın Efeler'deki metruk binalar yıkılacak mı?

Aydın'ın Efeler ilçesi Cuma mahallesinde bulunan yıkılmak üzere olan binalar vatandaşları korkutuyor. Cuma Mahallesi Muhtar Nafiz Çamoğlu, "Yetkililer ya evleri yıksın ya da ev sahiplerine tadilat yapmaları hususunda yaptırım uygulasın" dedi.

Aydın Nazilli Nazkent 5 Evleri'nin anahtar teslimi yapıldı!

Aydın Nazilli Belediyesi'nin beşinci toplu konut projesi olan 32 dairelik NAZKENT-5. Etap konutlarının anahtar teslim töreni yapıldı. NAZKENT-5. Etap konutları 4 katlı 4 bloktan toplam 32 konuttan oluşuyor.

Aydın Söke Tower Evleri'nde fiyatlar 165 bin TL'den başlıyor!

Cen-Tek İnşaat imzasıyal yükselen proje Aydın İl'i Söke İlçe'sinde inşa ediliyor. Projede toplam 52 adet daireden oluşuyor. Aydın Söke Tower Evleri'nde fiyatlar 165 bin TL'den başlıyor.

Aydın sokakları göle döndü!

Aydın’ın Efeler ilçesinde aniden başlayan gök gürültülü sağanak sağış ve dolu, sokakları göle çevirdi. Bazı mahallelerde evleri ve iş yerlerini su basarken, araçlar yolda kaldı.

Aydın Vadi Evleri iletişim bilgileri!

A3 İnşaat ve Global Gayrimenkul Geliştirme ortaklığıyla hayata geçirilen Aydın Vadi Evleri projesinde toplam 135 daire bulunuyor. Proje 2 etaptan oluşuyor. İşte Aydın Vadi Evleri iletişim bilgileri...

Aydın Turkuaz Evleri satış ofisi!

Turkuaz Evleri projesinde daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Aydın Turkuaz Evleri satış ofisi adres bilgileri haberimizde yer alıyor.

Aydın İncikale Extra Evleri' nde fiyatlar 130 bin TL' den başlıyor!

Yusuf Cantürk İnşaat tarafından hayata geçirilen Aydın İncikale Extra Evleri toplam 32 adet daire bulunuyor. 4 bin metrekare alanda yükselen proje Aydın İl' inde yer alıyor. İncikale Extra Evleri' nde fiyatlar 130 bin TL' den başlıyor.

Müteahhit Kemal Aydın eski evleri yıkarak kentsel dönüşüme katkı sağlıyor!

Körfez' de Ağadere ve Tuğrul Caddesi'nde yer alan eski ve görüntüyü bozan binalarla ilgili yapılan yenileme çalışmalarına, ilçenin tanınmış müteahhitlerinden Kemal Aydın da katkıda bulundu.

aydın kedi evleri Haberi

aydın kedi evleri


Aydın Hayvanları Koruma Derneği, Aydın Valisi Erol Ayyıldız’dan istediği kedi evlerine kavuştu.


Aydın Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Şenay Tekinbaş, yaptığı açıklamada 8 adet kedi evi ve 10 adet köpek kulübesinin Aydın İl Özel İdaresi’nden ayrılan bütçeyle yapıldığını söyledi.


Kedi evlerini Aydın Valisi Erol Ayyıldız’dan talep ettiklerini ifade eden Şenay Tekinbaş, “Sayın Valimizin talimatı ile İl Özel İdaresi bütçesinden ayrılan ödenekle her biri 20 kedinin barınmasını sağlayacak şekilde tasarlanmış 8 adet kedi evi ve 10 adet köpek kulübesinin yapımını tamamladık. Kedi evlerinin yerleştirilmesi için kedilerin yoğun olduğu ve gönüllülerin bulunduğu bölgeleri de tespit ederek ilk kedi evimizi yerleştirdik. Gönüllülerimiz tarafından kedi evlerinin temizliği yapılarak, mama ve suları konacak. Artık, sokakta yaşayan kedilerimizin soğuk günlerde, yağmurda sığınacakları yuvaları var. Sokaklarda yatacak yer olmadığı...