Bab 1. Organize Sanayi Bölgesi

Bab 1. Organize Sanayi Bölgesi

Türkiye tarafından DEAŞ'tan temizlenen Bab ilçesinde kurulacak organize sanayi bölgesi için ilk adım atıldı...

Erciş OSB'de 1. etaptaki 27 parsellik bölüm tamamlandı!

Erciş OSB'de 1. etaptaki 27 parsellik bölüm tamamlandığı açıklandı. AK Parti Van milletvekili Abdulahat Arvas ile Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu yapımı süren Organize Sanayi Bölgesi'ne gitti...

OTUGROUP Sakarya’da 1 milyon metrekarelik sanayi arazisini satıyor!

OTUGROUP Sakarya Sögütlü 2. Karma Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan 1 milyon metrekare arazisini satışa çıkardı...

Tosyalı Holding’ten İskenderun 2’nci OSB'ye 1 milyar dolarlık yatırım!

Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı gelecek yatırımlarına dair açıklamalarda bulundu. Fuat Tosyalı, “İskenderun 2’nci Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) yeni çelik yatırımı için kolları sıvadık. 1 milyar dolarlık bu yatırıma 2020’de başlayacağız” dedi...

Şehitkamil 1. OSB'de 11.1 milyon TL'ye icradan satılık fabrika!

Şehitkamil 1.Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan 19 bin 833 metrekarelik fabrika ve idare binasının tamamı 11 milyon 116 bin 156 TL'ye Gaziantep İcra Dairesi Müdürlüğü tarafından satışa çıkarıldı...

Çorlu 1 OSB'de 42.1 milyon TL'ye altyapı yapım işi ihalesi!

Çorlu 1 Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Başkanlığı, Çorlu 1 OSB alınana ait altyapı yapım işini 42 milyon 154 bin 258 TL'ye ihale ediyor.

Bab 1. Organize Sanayi Bölgesi'nin temeli atıldı!

Türkiye tarafından DEAŞ'tan temizlenen Bab ilçesinde kurulacak organize sanayi bölgesi için ilk adım atıldı...

Ankara 1. OSB'de 10.4 milyon TL'ye icradan satılık fabrika!

Ankara İli, Sincan İlçesi, Yeni Cimşit Mahallesi, Bağkayası Mevkii'nde Ankara 1. Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan fabrika vasıflı gayrimenkul 10 milyom 457 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Katar’da ilk gün 1.600 iş görüşmesi yapıldı!

MÜSİAD ana partnerliğini üstlendiği, Medya City tarafından organize edilen 2. Expo Turkey by Qatar Fuarı’nın ilk günü 1.600’ün üzerinde iş görüşmesi gerçekleşti..

Balıkesir Marangozlar Sitesi'nin ihalesi 1 Ağustos'ta!

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Organize Sanayi Bölgesi’nde hayata geçirilecek olan Marangozlar Sitesi'nin 1 Ağustos'ta ihaleye çıkacağını söyledi.

Ankara 1. Organize Sanayi Bölgesi'ne 11 bin dönümlük yeni arazi!

320 fabrikanın yer aldığı Ankara Sanayi Odası 1. Organize Sanayi Bölgesi'ne 11 dönümlük yeni arazi ekleniyor...

Tekirdağ Ergene'de 5.6 milyon TL'ye icradan satılık fabrika!

Çorlu 3. İcra Dairesi ,Tekirdağ Ergene 1. Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrika ve arsasını satışa çıkardı. İhalesi 3 Mayıs'ta gerçekleşecek fabrikanın satış bedeli 5 milyon 653 bin 428 TL olarak belirlendi.

Tekirdağ Ergene OSB Evsel ve Endüstriyel Atıksu Arıtma Tesisi ihale edilecek!

Tekirdağ Ergene 1 Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Başkanlığı, Tekirdağ Ergene 1 Organize Sanayi Bölgesi Evsel ve Endüstriyel Atıksu Arıtma Tesisi'nin yapım işini ihale edecek. İşin bedeli 7 milyon 500 bin TL olarak belirlendi.

1. Ar-Ge İnovasyon Zirvesi 29 Kasım'da!

Mimar ve Mühendisler Grubu'nun organize ettiği, 1.AR-GE, İNOVASYON ZİRVESİ ve SERGİSİ'nde 29 Kasım tarihinde saat 16:00'da düzenlenecek

Bab 1. Organize Sanayi Bölgesi

Bab 1. Organize Sanayi Bölgesi Bab 1. Organize Sanayi Bölgesi

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) ve Özgür Suriye Ordusu'nun yürüttüğü Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında DEAŞ'tan temizlenen Bab ilçesinde Türkiye tarafından kurulacak organize sanayi bölgesi için ilk adım atıldı.

Bab 1. Organize Sanayi Bölgesi, 561 bin metrekarelik geniş bir arazi üzerine kurulacak. Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, Teme atma töreninde Gaziantep Vali yardımcıları Şenol Esmer ve Cengiz Ayhan da hazır bulundu. 

Bab Yerel Meclis Başkanı Cemal Ahmet Osman, "Organize sanayi bölgesi projesi, bölgenin ekonomisi ve geleceğine dair önemli bir projedir. Proje kapsamında iş olanakları ve çalışanların geliri artacak." dedi. 

Osman, sanayi bölgesinde her türlü hizmet ve altyapının hazır olacağını ifade ederek, Osman, "Kanalizasyon ve atıkların yeniden rafine edilmesi gibi olanaklarımız olacaktır. İnşallah bu projemiz faydalı olur ve başarılı oluruz. " açıklamasında bulundu.

"İnşallah bu...