25 / 06 / 2022

bakan kirişçi

bakan kirişçi

Tarımsal destek ödemeleri vatandaşların araştırma konusu haline gelmeye devam ediyor. Yaz dönemine yaklaştığımız bu günlerde hasat öncesi tarımsal destekleme ödemeleri çiftçilerin hesaplarına aktarılması bekleniyor. Peki Tarımsal destek ödemeleri yapıldı mı? Bakan Vahit Kirişci detayları paylaştı...

Tarımsal destekleme ödemesi bekleyenler dikkat! Bakan Kirişci’den son dakika açıklaması!

Bakan Kirişci, 77 milyon 370 bin 403 liralık tarımsal destekleme ödemelerinin bugün çiftçilerin hesaplarına aktarılacağını duyurdu.

Bakan Kirişci'den son dakika buğday açıklaması! Buğday taban fiyatı açıklandı mı? 4 Haziran 2022 buğday fiyat listesi

Çiftçiler merakla 2022 buğday taban fiyatının açıklanmasını beklerken, buğday fiyatları ve ithalatı gündemden düşmüyor. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, konuyla ilgili konuştu. 2022 buğday taban fiyatı belli oldu mu? 4 Haziran 2022 buğday TMO, Edirne Ticaret Borsası fiyat listesi

Çiftçilere tarımsal destek ödemeleri başladı! Bakan Kirişci resmen duyurdu, hesaplarınızı kontrol edin! 

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, milyonlarca çiftçinin beklediği müjdeyi verdi ve tarımsal destek ödemeleriyle ilgili olarak bir son dakika açıklamasında bulundu.

Çiftçilere tarımsal destek ödemeleri yapılıyor! Bakan Kirişci resmen açıkladı, bugün hesaplara yatıyor!

Çiftçilere tarımsal destek ödemeleri yapılıyor. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, tarımsal destekleme ödemeleriyle ilgili son dakika açıklamasında bulundu. İşte o açıklama...

Bakan açıkladı tam 25 milyon TL bugün hesaplara yattı

Tarım ve Orman Bakanı Kirişci, toplamda 25 milyon 414 bin 535 liralık tarımsal destek ödemelerinin bugün çiftçilerin hesaplarına yatırıldığını açıkladı. Twitter hesabından paylaşımda bulunan Bakan Kirişçi, "Bugün üreticilerimizin hesaplarına aktarıyoruz. Hayırlı olsun." dedi.

Tarımsal destek ödemeleri başladı! T.C. kimlik numarasının sonu 0, 2 ve 4 olanlar hesaplarınızı kontrol edin!

Tarımsal destek ödemesi alan vatandaşlar ödemelerin ne zaman hesaplarına aktarılacaklarını araştırıyorlar. Bakan Kirişçi geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasında T.C kimlik numarasının son hanesi göre ödemelerin yapıldığını duyurmuştu..

Zam geleceği açıklanan asgari ücret emekli ve memur maaşlarında sürpriz gelişme: Bakan Bilgin işareti verdi ama...

Hükümet Temmuz ayında emekli, memur ve asgari ücretliye zam yapılacağına dair açıklamalar yaptı. 3600 ek göstergeyle birlikte EYT sorunu da çözüm için masada olacak. Peki maaşlara yatacak zamlar nasıl hesaplanacak, zamlar maaşları nasıl etkileyecek?

Tarımsal destek ödemeleri yapıldı mı? 14 Mayıs 2022 tarihinde Bakan Kirişçi'den açıklama geldi

Tarımsal destek ödemeleri vatandaşların araştırma konusu haline gelmeye devam ediyor. Yaz dönemine yaklaştığımız bu günlerde hasat öncesi tarımsal destekleme ödemeleri çiftçilerin hesaplarına aktarılması bekleniyor. Peki Tarımsal destek ödemeleri yapıldı mı? Bakan Vahit Kirişci detayları paylaştı...

Çiftçilere büyük müjde! Bakan Kirişçi o tarihleri açıkladı! İşte destek ödemelerinin hesaplara geçeceği tarihler!

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, tarımsal destekleme ödemelerinin başladığını duyurdu. İşte destek ödemelerinin hesaplara geçeceği tarihler...

Bakan'dan çiftçilere müjde! Yüzde 100 artıyor

Hayvancılıkla uğraşanlar için güzel haberi haberi Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi verdi. Kirişçi yaptığı açıklamasında 35 lira olan oğlak tiftik desteğinin 70 liraya çıkarıldığını açıkladı. Yapılan artışla yüzde 100'lük bir artışa gidilmiş oldu.

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Krişçi'den çiftçiye ucuz gübre ve ucuz mazot müjdesi: Tarih verip detayları açıkladı

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, tarımda çiftçinin en büyükk girdi kalemlerinden birini oluşturan azotlu gübrelerle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Bakan Kirişçi, 50 kilogramı 850 lirayı bulan gübrelerin nasıl ucuzlayacağını açıkladı.

Bakan Kirişci'den son dakika müjdesi! Çiftçi destek ödemeleri bugün hesaplara yatıyor! 

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, 156 milyon 585 bin TL'lik destek ödemelerinin bugün üreticilerin hesabına yatırılacağını açıkladı. 

Bakan Kirişci resmen açıkladı: Tohum desteği yüzde 75 oranında sübvanse edilecek!

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci yaptığı açıklamada " Tohum desteği yüzde 75 nisbetinde sübvanse edilerek üreticilerimize dağıtılıyor olacak" dedi.

bakan kirişçi Haberi

bakan kirişçi

2022 yılı tarımsal destek ödemelerine ilişkin Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan açıklama geldi. Uzun süredir heyecanla beklenen tarımsal destekleme ödemelerine ilişkin Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci'nin yaptığı yazılı açıklama ile birlikte ücretlerin yapılacağı tarihe çevrildi. Peki tarımsal destek ödemeleri yattı mı, ne zaman yatacak?

Çiftçilere her yıl destek amaçlı verilen tarımsal destekleme ödemeleri için  Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci açıklamalarda bulundu. Bakan Kirişçi tarımsal destekleme ödemelerinin ne kadar olacağını ve ne zaman hesaplara yatırılacağını belirtti.TARIMSAL DESTEKLEME ÖDEMELERİ NE ZAMAN YAPILACAK?

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, 3 milyar 176 milyon 677 bin 292 TL´lik tarımsal destekleme ödemelerinin bugün başlayacağını açıkladı.

Bakan Kirişci, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "3 milyar 176 milyon 677 bin 292...