05 / 07 / 2022

başbakabnlık toplu konut idaresi

başbakabnlık toplu konut idaresi

Emlak Konut GYO'nun İstanbul ve İzmir'de arsa karşılığı hasılat paylaşımı ile yaptırdığı 13 projede Haziran ayında 136 konut satıldı ve 39 milyon 397 bin YTL ciro yapıldı.

Akgedik Yunuskent Toplu Konut Projesi’nde teslimler başladı!

Yunusemre Belediyesi’nin Başbakanlık Toplu Konut İdaresi ortaklığında hayata geçirdiği dev konut hamlesi 5 bin 500 konutluk Akgedik Yunuskent Toplu Konut Projesi’nin ilk etabında teslimler başladı. 

Ayder Yaylası'nda kaçak yapılar yıkılmaya başlayacak!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Rize’nin ünlü yaylası Ayder’i yenilemek ve korumak için çalışmalar başlatıyor. 

TOKİ Karabük Belen 1.144 konut ihalesi yapıldı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Karabük İli Belen Mahallesi'nde hayata geçirilecek olan 1.144 adet konutun ihalesi gerçekleştirildi. 

TOKİ'den Kütahya Emet'e 219 konut yeni konut geliyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Kütahya’nın Emet İlçesi’nde inşa edilecek olan 219 konutun ihalesi gerçekleştirdi. 

Kütahya Tavşanlı’da 79 konuta bin 381 başvuru geldi!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kütahya Tavşanlı'da hayata geçirdiği 79 konuta bin 381 başvuru geldi.

TOKİ Kütahya projesinde 972 konuta 6 bin 689 başvuru yapıldı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kütahya’nın İnköy Mahallesi’nde hayata geçirdiği 2 projede toplam 972 konutun kura çekilişi yapıldı.

TOKİ’den Çanakkale Ayvacık’a 157 konut!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çanakkale’nin Ayvacık İlçesi’nde inşa edeceği 157 konutun ihalesi yapıldı.

TOKİ Trabzon Yomra konut projesi başlıyor!

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından, Yomra Toplu Konut İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi projesi yapılıyor. Proje için çalışmalar başlıyor..

TOKİ'den Kırşehir Kaman Sarıuşağı Mahallesi'ne 224 konut!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Kırşehir İli, Kaman İlçesi, Sarıuşağı Mahallesi'nde konut projesi yapılacak...

Kayaşehir TOKİ 108 tripleks konut açık artırması için son 3 gün!

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kayaşehir'de hayata geçirdiği mahalle konseptli projede yer alan 108 adet tripleks konut ile 10 adet iş yeri 12 Ekim'de açık artırmayla satışa çıkacak.

TOKİ Kayaşehir konut başvuru işlemleri nasıl olacak?

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca (TOKİ) İstanbul Kayaşehir'de orta gelir grubu için inşa edilen 1892 konut kura yöntemiyle satışa çıkarılıyor. TOKİ Kayaşehir konut başvuru işlemleri nasıl olacak?

TOKİ Taşköprü Gizlice 310 konut için ihale 19 Haziran'da!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Kastamonu İli, Taşköprü İlçesi, Gizlice Mahallesi, Kurban Tepe Mevkii'nde inşa edilecek olan 310 konut için ihale 19 Haziran'da.

TOKİ'den satılık 151 iş yeri ile 136 konut!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 13 ilde 151 iş yeri ile 12 ilde 136 konutu “Açık Artırma Yöntemi” ile satışa sundu.

başbakabnlık toplu konut idaresi Haberi

başbakabnlık toplu konut idaresi

Yaklaşan seçimler, sıcak havalar, mevsimsel durgunluklar ile birleşince Haziran ayında konut satışları dip yaptı. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı'nın iştiraki Emlak Konut GYO'nun İstanbul ve İzmir'de arsa karşılığı hasılat paylaşımı ile yaptırdığı 13 projede Haziran ayında 136 konut satıldı ve 39 milyon 397 bin YTL ciro yapıldı.

Mayıs ayında 81 milyon 886 bin, Nisan ayında 113 milyon 967 bin, Mart ayında 151 milyon 281 bin, Şubat ayında 72 milyon 484 bin ve Ocak ayında ise 48 milyon 443 bin YTL'lik satış...