bebek satılık ev

bebek satılık ev

İstanbul 10. İcra Dairesi, Beşiktaş'ın Bebek semtindeki Bebek Süzer Koru Villaları sitesinde bulunan villayı satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 90 milyon 118 bin 140 TL olarak belirlendi.

Bebek'te 12.5 milyon TL'ye icradan satılık ev!

İstanbul 10. İcra Dairesi, Beşiktaş ilçesi, Bebek mahallesinde bulunan Direkliyalı Apartmanı'ndaki 83 nolu daireyi satıyor. Dairenin satış bedeli 12 milyon 500 bin TL olarak belirlendi.

Bebek'te konut fiyatları yüzde 26 arttı!

İstanbul'da konut fiyatları durmak bilmiyor. Konut fiyatlarında yıllık yüzde 26 artış gösteren Bebek'te ortalama metrekare fiyatı 34 bin TL'yi aştı.

Satılık konutta en pahalı semt Bebek!

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa'da en değerli ilk 5 semt sıralandı. Satılık konutta en pahalı semt 20 bin 858 TL'lik metrekare fiyatıyla Bebek oldu...

Daire Kartal Residence satılık ev!

Daire Kartal Residence satılık ev tipleri 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Tek blok halinde inşa edilen projede tamamı peşin ödemelerde yüzde 4 indirim imkanı sunuluyor.

Kartal DKY Ada satılık ev fiyatları!

Kartal DKY Ada satılık ev fiyatları 350 bin liradan başlıyor. Teslimlerin 2018 yılının sonunda gerçekleşeceği proje sahile 2 kilometre, E-5'e 1,5 kilometre mesafede bulunuyor.

Esenyurt Evim Yüksekdağ satılık ev!

Esenyurt Evim Yüksekdağ satılık ev tipleri 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. 2 bin metrekarelik ticaret alanına sahip projede 363 adet daire ve 9 adet dükkan bulunuyor.

Adım İstanbul Kayaşehir satılık ev!

Adım İstanbul Kayaşehir satılık ev teslimlerinin 2018 yılının başında yapılması planlanıyor. Banka kredisi kullanılabilen proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı imzası ile hayata geçiriliyor.

Dekar Asmalı Hayat satılık ev fiyatları!

Dekar Asmalı Hayat satılık ev fiyatları konutların büyüklüklerine göre değişiyor. 4 bin 350 metrekarelik ticaret alanı bulunan proje Dekar Yapı imzasıyla inşa ediliyor.

DKY İnşaat DKY On satılık ev!

DKY İnşaat DKY On satılık ev büyüklükleri 58 metrekareden başlıyor. Yüzde 10 peşinatla daire sahibi olunabilen proje İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane'de inşa ediliyor.

Jardin Eden Pana Yapı satılık ev!

Konut alanlarının 170 metrekareden başladığı proje toplam 124 dönüm arsa alanı üzerine yayılıyor. Jardin Eden Pana Yapı satılık ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 25 indirimin sağlanıyor.

Sierra Yaşamkent satılık ev fiyatları!

Sierra Yaşamkent satılık ev fiyatları konutların alanları ve konumlarına göre farklılık gösteriyor. 10 bin metrekare arsa alanına sahip projede 281 adet daire bulunuyor.

Mirage Rezidans Sur Yapı satılık ev!

Mirage Rezidans Sur Yapı satılık ev fiyatları 570 bin TL'den başlıyor. Konut ve ticari ünitelerin yer aldığı projede 48 ay vade farksız taksit seçeneği ile ödeme yapılabiliyor.

Seyran Şehir Kayaşehir satılık ev!

Seyran Şehir Kayaşehir satılık ev fiyatları metrekare bazında 3 bin 100 TL'den başlıyor. Toplam 220 adet konuttan oluşan proje 7 blok halinde hayata geçiriliyor.

Beyoğlu Elysium Soul satılık ev!

Beyoğlu Elysium Soul satılık ev büyüklükleri 50 ile 225 metrekare arasında değişiyor. Arsa alanı 6 bin 610 metrekare olarak belirlenen projede 36 ay vade imkanı ile ödeme yapılabiliyor.

Therra Park Tarabya satılık ev!

Therra Park Tarabya satılık ev fiyatları 1,6 milyon dolardan başlıyor. Teslimlerin 2016 yılı içerisinde gerçekleşeceği projede 12 ay vade imkanı ile ödeme yapılabiliyor.

Batı Şehir Bağcılar satılık ev!

Batı Şehir Bağcılar satılık ev tipleri stüdyodan dublekse kadar farklı şekilde dizayn edildi. Toplamda 3 bin 226 adet konuttan oluşan proje Ege Yapı Group tarafından inşa ediliyor.

bebek satılık ev Haberi

bebek satılık ev

İstanbul 10. İcra Dairesi tarafından İstanbul İl , Beşiktaş İlçe, Bebek Mahallesi'nde bulunan bağımsız bölüm niteliğindeki niteklikli kargir ev ve çiçek tarlası satışa çıktı. 1655 ada no , 129 parsel no üzerinde bulunan gayrimenkün büyüklüğü ise 14 bin 798 metrekare.

Bebek Süzer Koru Villaları sitesinde yer alan 7 adet villadan bri olan villa, arazinin meyilli topografik yapısından ötürü tüm katları zemin üzerinde olmak üzere toplamda 4 katlı yapı olup betonarme karkas statik sistemle inşa edildi. Sitede her villaya ait 3 araçlık otopark bulunuyor. Ayrıca sitede 24 saat güvenlik ve teknik hizmeti de sunuluyor. 

İcradan satışa sunulan gayrimenkullerin satış bedeli 90 milyon 118 bin 140 TL olarak belirlendi. KDV oranı yüzde 18 olarak belirlenirken, ihale İstanbul 10. İcra...