belen gayrimenkul satışı

belen gayrimenkul satışı

Hatay İli, Belen İlçesi, Şenbük Mahallesi'nde yer alan fabrika vasıflı gayrimenkul 5 milyon 158 bin TL ile icradan satışa çıkarıldı. 

Esenler Belediyesi 205.3 milyon TL'lik gayrimenkul satacak!

Esenler Belediyesi'nin 2021 yılı bütçesinde 205 milyon 350 bin TL'lik gayrimenkul satışı öngörüldü.

Ziraat Bankası'ndan gayrimenkul satışı!

Türkiye’nin köklü bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası A.Ş. gayrimenkul satışı yapıyor. Alım ilanları Basın İlan Kurumu'nun resmi ilan sayfası ilangovtr tarafından yayınlandı.

2020 Ağustos'ta 303 bin 986 gayrimenkul satıldı!

Ağustos ayında 303 bin 986 gayrimenkul satışı gerçekleşti. Konuyla ilgili konuşan Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı, ''28 Ağustos itibarı ile  konut kredisi hacmi 274 milyar 277 milyon liraya ulaştı'' dedi.

Temmuz ayında 365 bin 179 gayrimenkul satıldı!

Temmuz ayında 365 bin 179 gayrimenkul satışı yapıldı. İlk yedi ayda toplam gayrimenkul satış sayısı 1 milyon 423 bin 627'ye ulaştı.

İdealist GYO'dan 1.8 milyon TL'lik gayrimenkul satışı!

İdealist GYO'nun portföyünde yer alan, gayrimenkullerin 1 milyon 600 bin TL KDV bedel ile peşin olarak satışı yapıldı. Değerleme raporundaki değeri 1 milyon 825 bin TL oldu. 

Ticari kazanç yönünden gayrimenkul satışı!

Gayrimenkul satışlarında devamlılık bulunmayan ve bir ivaz karşılığı olmak üzere 2007 tarihinden önce iktisap edilip 4 yıl ya da 5 yıl süre ile elde tutulan gayrimenkullerin elden çıkarılması sonucu doğacak kazançlar vergilendiriliyor.

Milyonluk villanın satışı Bitcoin ile yapıldı!

Bitcoin ile Türkiye’de Bitcoin ile yapılmış en yüksek değerli gayrimenkul satışı gerçekleşti. Milyonluk villanın satışına Antalya Homes aracılık etti.

Reysaş GYO'nun 2.3 milyon TL'lik gayrimenkul satışı iptal edildi!

Reysaş GYO, Muğla İli Bodrum İlçesi'nde bulunan gayrimenkulün 2 milyon 300 bin Euro bedel ile satın alınmasına ilişkin "Aksoy Bodrum Taşınmaz Yatırımları A.Ş." ile şirket arasında yapılan Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmesi karşılıklı anlaşılarak fesih edildi. 

Berlin'den Konya'ya telekonferansla gayrimenkul satışı!

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs tedbirleri nedeniyle Berlin'den ayrılamayan satıcı, Konya'daki gayrimenkulünü, Almanya ve Türkiye'deki tapu müdürlükleri aracılığıyla telekonferans yöntemiyle sattı

Yabancıya gayrimenkul satışı cari açığı azaltacak!

Reagroups Gayrimenkul Pazarlama Yönetim Kurulu Üyesi Soner Keleş, yabancıya gayrimenkul satışının cari açığın finansmanında önemli bir katkısı olduğunu açıkladı.

Endeksa Değişen Dünya’da Gayrimenkul Satışı ve İkna Yolları eğitimi 2 Nisan'da!

Endeksa’nın “Evde Kal” çağrısına uyup, onlineda devam etme kararı aldığı eğitimlerinin ikincisi 2 Nisan’da düzenlenecek.

El senediyle gayrimenkul satışı yapılabilir mi?

Posta yazarı Tamer Heper, 'El senedi veya noterden yapılan satışın hüküm ifade etmediğini öğrendim. Bununla ilgili dava açıldığında 6 yıl önce satış yapılmışsa satışın o günkü değeri üzerinden mi yoksa bugünkü rayiç değer üzerinden mi alacak hakkı doğar?' sorusunu yanıtladı.

Konut alacaklar acele etsin! 

Türkiye'de gayrimenkul satışı, 2020'nin ilk iki ayında geçen senenin aynı dönemine göre yüzde 41 artış gösterdi. Kristal Türkiye'nin yönetim danışmanı Zennure Özen, "Konut alacaklar acele etsin. Çünkü imalat maliyetleri henüz fiyatlara yansımadı" dedi...

belen gayrimenkul satışı

belen gayrimenkul satışı belen gayrimenkul satışı

Hatay İli, Belen İlçesi, Şenbük Mahallesi'nde yer alan fabrika vasıflı gayrimenkul icradan satışa sunuluyor. Satışa konu olan gayrimenkul için 5 milyon 158 bin TL isteniyor. 

Özellikleri : Hatay İl, Belen İlçe, 105 Ada, 1 Parsel, ŞENBÜK Mahalle/Köy, - Mevkii, Bölgede çeşitli üretim yapan fabrikalar mevcuttur. Belen/Antakya yolu üzerinde Top Boğazı civarında yer alan Organize Sanayi Bölgesinin olduğu yerdir. Organize Sanayi Bölgesi yoldan yüksek rakımda yer almaktadır. Bölgede arsa fiyatları yüksektir.B ölgede son yıllarda çok hızlı sanayi yapılarının inşa edildiği göze çarpmaktadır.Boş arsa bulmak zordur.İnşa edilen yapılar genelde çelik veya prefabrik sanayi yapısıdır.

Alt yapı ve üst yapı sorunu yoktur.Belediyenin tüm olanaklarından faydalanmakta, ulaşım sorunu yoktur.Taşınmazlar; 1.Fabrika:Prefabrik ile yapılan kapalı alan, 2007 deprem yönetmeliğine göre projelendirilip ve buna uygun olarak ta inşa...