01 / 12 / 2022

Benna İnşaat Yeni İstanbul Evleri teslim tarihi

Benna İnşaat Yeni İstanbul Evleri teslim tarihi

Benna İnşaat Yeni İstanbul Evleri teslim tarihi 2018 yılı olarak belirtiliyor. Hadımköy'de yer alan Yeni İstanbul Evleri projesinde konut fiyatları 300 bin liradan başlıyor...

Büyük Uzunlar İnşaat Maltepe projesi geliyor! Yeni proje!

Yeni yatırımlar için start veren Büyük Uzunlar İnşaat, yeni projesini Maltepe'de hayata geçirecek.

Demir İnşaat Büyükçekmece projesi geliyor! Yeni proje!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Demir İnşaat yeni projesini Büyükçekmece'de hayata geçirecek.

Çiftay İnşaat Batıçim'i satın almak için Rekabet Kurumu'na başvurdu!

Maden, enerji ve turizm alanlarında faaliyetlerini sürdüren Çiftay İnşaat, yeni bir yatırım için harekete geçti. Firma, Batıçim'in yüzde 30'unu satın alacak. Bur kapsamda Rekabet Kurumu'na başvuru gerçekleştirildi.

ARTE İnşaat yeni dönemde çalışmalara başlıyor!

Ankara'da inşaat sektöründe çalışmalarını sürdüren ARTE İnşaat, yeni vizyon ve çalışma anlayışı ile faaliyetlerine devam edeceklerinin bilgisini verdi..

Hümeyra Ökçün ve Esat Ökcün'den yeni şirket!

TRC İnşaat’ın patronu Hümeyra Ökçün ve Yönetim Kurulu Üyesi Esat Ökcün bugün yeni bir şirket daha kurdu. TRC İnşaat Tasarım Nakliyat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Sancaktepe'de kuruldu. 

İntema İnşaat yeni pay alma hakları 26 Şubat'ta kullandırıldı!

İntema İnşaat'ın 4 milyon 860 bin TL tutarındaki çıkarılmış sermayesinin 14 milyon 580 bin TL bedelli artırılarak 19 milyon 440 bin TL'ye yükseltilmesine ilişkin yeni pay alma haklarının kullandırılması işlemleri 26 Şubat 2019 tarihinde tamamlandı...

İntema İnşaat yeni pay alma hakkı kullanım tarihleri 2019!

İntema İnşaat Ve Tesisat Malzemeleri Yatırım Ve Pazarlama'nın  bedelli sermaye artırımına ilişkin yeni pay alma hakkı kullanım tarihleri belli oldu...

Plastform İnşaat'tan yeni yıla özel ev alana araba hediye!

Çanakkale’de özgün projeler üreten Plastform Mimarlık İnşaat yeni yıla özel hazırladığı kampanyada ev alana araba hediye ediyor..

İnşaat hatasını azaltan yeni model geliyor!

İnşaat hatalarını engellemek, projelerde maliyeti düşürmek için yeni bir sisteme geçiliyor. Yeni uygulama ile inşaatın 3 boyutlu simülasyonu yapılıyor, tüm eksiklikler önceden tespit edilebiliyor. 

Alemdar İnşaat'tan yeni kampanya!

Alemdar İnşaat yeni bir kampanya başlattı. “Sabit taksit Sabit fiyat”  garantisiyle başlatılan kampanya Boluluları ev sahibi yapacak.

Perk İnşaat'tan Esenler'e karma proje! Yeni proje!

Perk İnşaat yeni yatırımını İstanbul Esenler'de hayata geçirmeye hazırlanıyor.  Konut ve ofislerin yer alacağı projede hafriyat çalışmaları başladı. 

Erkut İnşaat yeni projelerle yatırımlarını artırıyor!

Kalıplaşmış mimari anlayışın dışına çıkarak devler liginde var olmayı hedefleyen Erkut İnşaat, 2018 yılı için yeni projelerle yatırımlarını artırıyor..

İhlas Yapı'nın 3 yeni projesinin lansmanı yapıldı!

İnşaat sektöründeki 28 yıllık deneyimiyle 16 bin aileyi ev sahibi yapan İhlas Yapı, 3 yeni projesinin lansmanını gerçekleştirdi.

Benna İnşaat Yeni İstanbul Evleri teslim tarihi Haberi

Benna İnşaat Yeni İstanbul Evleri teslim tarihi


Benna Grup İnşaat tarafından hayata geçirilen Yeni İstanbul Evleri projesi İstanbul Hadımköy'de Akpınar mevkiinde yükseliyor. Yeni İstanbul Evleri projesinde tüm daireler 3+1 olarak planlandı.


Normal ve dubleks dairelerin yer aldığı Yeni İstanbul Evleri Hadımköy projesinde daireler 143 metrekare ve 144 metrekare büyüklüklerde tasarlandı.Benna İnşaat Yeni İstanbul Evleri teslim tarihi!


Benna İnşaat Yeni İstanbul Evleri teslim tarihi Ocak 2018 yılı olarak belirtiliyor. Yeni İstanbul Evleri projesinde ev fiyatları 300 bin liradan başlıyor.


Yeni İstanbul Evleri Hadımköy projesi dört blokta 162 konuttan oluşuyor. 10 bin metrekare alanda yükselen Yeni İstanbul Evleri'nde fitness, sauna, yüzme havuzu, mini spor sahalar gibi sosyal donatılar olacak.Telefon: 0212 488 56 66

Web: www.yeniistanbulevleri.com

Gülcihan...