Hümeyra Ökçün ve Esat Ökcün'den yeni şirket!

Hümeyra Ökçün ve Esat Ökcün'den yeni şirket! Hümeyra Ökçün ve Esat Ökcün'den yeni şirket!

TRC İnşaat’ın patronu Hümeyra Ökçün ve Yönetim Kurulu Üyesi Esat Ökcün bugün yeni bir şirket daha kurdu. TRC İnşaat Tasarım Nakliyat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Sancaktepe'de kuruldu. 


TRC İnşaat’ın patronu ve Yönetim Kurulu Üyesi Hümeyra Ökçün ve Esat Ökcün bugün yeni bir şirket daha kurdu. 

Tuzla'da denize sıfır konut ve alışveriş merkezinden oluşan karma proje hayata geçiren TRC İnşaat’ın sahibi Ökçün, yeni firmasıyla yeni projelerini hayata geçirmek için kolları sıvadı. 

TRC İnşaat Tasarım Nakliyat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün 11 milyon TL sermaye bedeli ile Hümeyra Ökcün ve Esat Ökcün tarafından Sancaktepe'de kuruldu.

TRC İnşaat Tasarım Nakliyat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi konusu: Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut,iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleyeçıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların her türlü inşaat işlerini anahtar teslimi taahhüt etmek.ve ana sözleşmesinde yazılı diğer işler...

TRC İnşaat Tasarım Nakliyat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adres: Abdurrahmangazi Mah. Ravza Cad. No:3/6 Sancaktepe 

Nuran IŞIK/Emlakkulisi.com