TRC İnşaat tasarım adres

TRC İnşaat tasarım adres

TRC İnşaat’ın patronu Hümeyra Ökçün ve Yönetim Kurulu Üyesi Esat Ökcün bugün yeni bir şirket daha kurdu. TRC İnşaat Tasarım Nakliyat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Sancaktepe'de kuruldu. 

Takamul İnşaat Tasarım Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!  

Takamul İnşaat Tasarım Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Gassm Homadi T. Thane tarafından kuruldu.

LTO Tiryakioğlu İnşaat Tasarım Mimarlık Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

LTO Tiryakioğlu İnşaat Tasarım Mimarlık Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Lütfü Tiryakioğlu ve Oğuzhan Türkoğlu tarafından kuruldu. 

Sa İnşaat Tasarım ve Mimarlık Limited Şirketi kuruldu!

Sa İnşaat Tasarım ve Mimarlık Limited Şirketi bugün Maltepe'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Pınar Sögüt Aydın tarafından kuruldu. 

Dexinar Mimarlık İnşaat Tasarım Danışmanlık Mobilya Organizasyon Limited Şirketi kuruldu!

Dexinar Mimarlık İnşaat Tasarım Danışmanlık Mobilya Organizasyon Limited Şirketi Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Köksal Ünal ve Turgay Sarıkaya tarafından kuruldu.

Hümeyra Ökçün ve Esat Ökcün'den yeni şirket!

TRC İnşaat’ın patronu Hümeyra Ökçün ve Yönetim Kurulu Üyesi Esat Ökcün bugün yeni bir şirket daha kurdu. TRC İnşaat Tasarım Nakliyat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Sancaktepe'de kuruldu. 

Projexid Mühendislik İnşaat Tasarım İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Projexid Mühendislik İnşaat Tasarım İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi Ataköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Adel Rajad ve Ammar Alammouri ortaklığında kuruldu.

Gep Emlak İnşaat Tasarım Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gep Emlak İnşaat Tasarım Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Emrah Pehlivanoğlu tarafından kuruldu. 

One Gayrimenkul İnşaat Tasarım Anonim Şirketi kuruldu!

One Gayrimenkul İnşaat Tasarım Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Yiğit Tümer tarafından kuruldu.

Poenka Mimarlık İnşaat Tasarım Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Poenka Mimarlık İnşaat Tasarım Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Osman Süha Kara tarafından kuruldu. 

Kocaoğlu Kurumsal Danışmanlık İnşaat Tasarım Dekorasyon Yapı ve Reklam Hizmetleri İth. İhr. Ltd. Şti kuruldu!

Kocaoğlu Kurumsal Danışmanlık İnşaat Tasarım Dekorasyon Yapı ve Reklam Hizmetleri İth. İhr. Ltd. Şti 100 bin TL sermaye ile bugün Tarık Kwgah tarafından kuruldu.

Aydın İnşaat Tasarım Ve Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Aydın İnşaat Tasarım Ve Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi 100 bin TL sermaye ile 27 Eylül 2017 tarihinde açıldı

Alk Mimarlık İnşaat Tasarım Dekorasyon Tekstil Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alk Mimarlık İnşaat Tasarım Dekorasyon Tekstil Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Gökhan Alkan, Ali Gökçe Alkan ve Şirin Demirkanlı tarafından 102 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Özdoğan İnşaat Tasarım Reklam Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özdoğan İnşaat Tasarım Reklam Ticaret Limited Şirketi Murat Özdoğan ve Kadir Özdoğan ortaklığında 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

TRC İnşaat tasarım adres

TRC İnşaat tasarım adres TRC İnşaat tasarım adres

TRC İnşaat’ın patronu ve Yönetim Kurulu Üyesi Hümeyra Ökçün ve Esat Ökcün bugün yeni bir şirket daha kurdu. 

Tuzla'da denize sıfır konut ve alışveriş merkezinden oluşan karma proje hayata geçiren TRC İnşaat’ın sahibi Ökçün, yeni firmasıyla yeni projelerini hayata geçirmek için kolları sıvadı. 

TRC İnşaat Tasarım Nakliyat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün 11 milyon TL sermaye bedeli ile Hümeyra Ökcün ve Esat Ökcün tarafından Sancaktepe'de kuruldu.

TRC İnşaat Tasarım Nakliyat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi konusu: Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj...