26 / 06 / 2022

benzine zam mı geliyor

benzine zam mı geliyor

Türkiye'de akaryakıt fiyatları 20 lira seviyelerinde seyrediyor. Ancak petrolde yaşanan yükselişin ardından yeni bir zam haberi daha duyuldu. Benzin ve motorine yeni zamlar kapıda. İşte Total, Opet, Shell, Petrol Ofisi ve BP 10 Mayıs fiyat listesi...

Benzine 1 lira 12 kuruşluk dev zam! Litre fiyatı 21 TL'yi aşıyor! Opet, Total, Petrol Ofisi ve BP 9 Mayıs fiyat listesi

Milyonlarca araç sahibi tarafından son dakika akaryakıt fiyatların yakından takip ediliyor. Son gelen zamlarla beraber litre fiyatı 20 TL'yi geçen benzine 1 lira 12 kuruşluk bir zam daha geleceği ileri sürüldü. İşte Opet, Total, Petrol Ofisi ve BP 9 Mayıs fiyat listesi...

Ev sahipleri yeni çözümler peşinde! Kira fiyatlarına zam mı geldi?

Kira fiyatlarına zam yapılıp yapılmadığı kiracılar tarafından araştırılıyor. Bilindiği gibi konutta kira artışına sınırlama getirildi. Ancak ev sahipleri bu duruma bir çözüm geliştirdi. İşte o çözüm!

Otobüs fiyatlarına zam mı geldi? Kurban Bayramı öncesi otobüs fiyatları ne kadar?

Otobüs fiyatları Kurban Bayramı öncesinde alınmaya başlandı. Okulların kapanması ile tatile gidecekler olanlar, otobüs fiyatlarını araştırıyor. İşte merak edilen otobüs fiyatlarına dair detaylar!

Motorine zam mı geldi? 16 Haziran Perşembe mazota zam mı geldi?

Motorine zam gelip gelmediği araç sahipleri tarafından araştırılıyor. Akaryakıt fiyatlarına gelen zamlar vatandaşları her gün zam geldi mi şeklinde araştırmalara sevk ediyor. İşte 16 Haziran Perşembe mazota zam mı geldi? sorusunun yanıtı!

Asgari ücrete temmuzda zam yapılacak mı? AKP’den flaş açıklama!

“Asgari ücrete zam yapılacak mı?” sorularına yanıt veren AKP’li Numan Kurtulmuş, bakanlığın temmuz ayı için çalışmalarına devam ettiğini bildirdi.

Benzine 15 Haziran yeni zam mı geldi? 15 Haziran benzin litre fiyatı kaç lira oldu?

Benzin fiyatları her gün olduğu gibi 15 Haziran Çarşamba günü de araç sahiplerinin gündeminde yer alıyor. Peki 15 Haziran benzin litre fiyatı kaç lira? Benzine yeni bir zam mı geldi? İşte detaylar!

Kırmızı etin fiyatı ne kadar? Ete zam mı geldi?

Et fiyatlarının yükselip yükselmediği vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Et ve Süt Kurumu (ESK) büyükbaş karkas etin üreticiden alım fiyatlarını açıkladı. İşte detaylar!

Benzine indirim müjdesi! Fiyatlar bu gece düşüyor! Opet, Petrol Ofisi, Total, Shell, BP 14 Haziran 2022 fiyat listesi...

Benzin fiyatlarında beklenen müjde geldi. Sektör kaynakları tarafından aktarılana göre; bu gece yarısından geçerli olmak üzere benzine indirim geliyor. İşte Opet, Petrol Ofisi, Total, Shell ve BP 14 Haziran 2022 son dakika fiyat listesi...

İnşaat maliyet endeksi arttı! Konut fiyatlarına zam mı geliyor?

TÜİK`e göre Türkiye`de her yıl 1,5 milyon civarı konut satılıyor. 2002 – 2020 yılları arası kiracı sayısı yüzde 10 artarken, ev sahipliği oranı yüzde 13 azaldı. TÜİK aynı zamanda inşaat maliyet endeksini açıkladı. Konuta zam mı geliyor sorusu gündeme geldi.

Benzine bu gece 1 TL 45 kuruş zam geliyor! Fiyatlar uçacak! Opet, PO, Total, Shell ve BP 10 Haziran 2022 fiyat listesi

Sektör kaynaklarının aktardığı son dakika bilgisine göre, benzine bu geceden itibaren geçerli olacak şekilde zam geliyor. Peki benzine ne kadar zam gelecek? İşte son dakika Opet, Petrol Ofisi, Total, Shell ve BP 10 Haziran 2022 fiyat listesi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan sinyali Verdi: Asgari ücrete ara zam mı geliyor?

Temmuz ayında asgari ücrete zam geleceğine dair iddialar gündemdeki sıcaklığını korurken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan vatandaşları heyecanlandıracak bir açıklama geldi.

Kentsel dönüşüm kira yardımı bu yıl ne kadar? Kentsel dönüşüm kira yardımına zam geldi mi?

Kentsel dönüşüm kapsamında evini yenilemek isteyen vatandaşlar kira yardımı başvurusunda bulanabiliyorlar. Peki, Kentsel dönüşüm kira yardımı bu yıl ne kadar? Kentsel dönüşüm kira yardımına zam geldi mi? İşte tüm merak edilenler...

Son Dakika! Mazot ve benzine 1 Haziran'da dev zam haberi! Rakamlar ve açıklayan şaşkına çevirdi

AB ülkelerinin Rusya'dan petrol ithalatını yüzde 90 oranında azaltacağını açıklamasının ardında küresel piyasalarda değeri artan petrol Türkiye'de akaryakıt fiyatlarını vurdu. Motorin ve benzine 1 Haziran itibarıyla devasa zam geliyor. Haberi milletvekili açıkladı.

Brent petrol fırladı! Benzin ve motorine zam mı geliyor?

Brent petrol haftaya yükselişle başladı. Petrolün varil fiyatı son iki ayın zirvesine yükselerek 120 doları geçti. Son dakika benzin ve motorine zam mı geliyor? 

benzine zam mı geliyor Haberi

benzine zam mı geliyor

Milyonlarca araç sahibi son dakika akaryakıt fiyatlarını merak ediyor. Akaryakıt fiyatları son zamanlarda sık sık gelen zamlarla gündemden düşmüyor. 

Petrol fiyatları yeni haftanın ilk günüde G7'nin Rus petrolüne yönelik ambargo kararıyla 112 dolardan işlem gördü. Yükselişe geçen petrol fiyatlarının Türkiye'yi de etkileyeceği öngörülüyor. 

Türkiye'de akaryakıt fiyatları 20 lira seviyelerinde seyrediyor. Ancak petrolde yaşanan yükselişin ardından yeni bir zam haberi daha duyuldu. 

Peki akaryakıt fiyatlarına ne kadar zam gelecek? Benzinin litresi kaç lira olacak? İşte ayrıntılar...

 

11 Mayıs Çarşamba'dan geçerli olacak şekilde benzinin litre fiyatına 1 lira 12 kuruş zam yapılacağı gündeme geldi. Aynı zamanda sektör temsilcileri petrol fiyatının düşmemesi durumunda benzine ve motorine peş peşe zam yapılacağına vurgu yaptı. 

Benzine yapılacak zamla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı....