Berna Erkartal

Berna Erkartal

Emlakkulisi.com ev sahipliğinde gerçekleşen 4. Konutta Satış ve Pazarlama Buluşmaları kapsamında Tepe İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Berna Erkartal konuşmasında insanlara sunduğunuz yaşam alanlarının onları mutlu etmeli, ifadelerinde bulundu

MDM Berna Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

MDM Berna Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 20 bin TL sermaye bedeli ile Belma Merih tarafından kuruldu. 

Amaia Turizm Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Amaia Turizm Yatırımları Anonim Şirketi Kadıköy'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Serpil Berna Afşar tarafından kuruldu.

Akış Metal Elektrik Elektronik İnşaat Hırdavat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akış Metal Elektrik Elektronik İnşaat Hırdavat Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Berna Ötgün tarafından kuruldu.

Clp Gayrimenkul Danışmanlık Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Clp Gayrimenkul Danışmanlık Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi bugün Şişli'de 105 bin TL sermaye bedeli ile Berna Yalçın ve Mustafa Dumankalkdı ortaklığında kuruldu.

Ban Peyzaj Tasarım Ve Mimarlık Anonim Şirketi kuruldu!

Ban Peyzaj Tasarım Ve Mimarlık Anonim Şirketi Ayşe Berna Bilgin ve Nazlı Yılmaz Dönmez tarafından 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Berna Gözbaşı İlter: Serbest bölgeler yabancıyı çekecek!

Serbest bölgeler önceki gün yürürlüğe giren yeni düzenlemeyle yabancıların gözdesi olacak. DEİK İcra Kurulu üyesi Berna Gözbaşı İlter yaptığı açıklamada“Uluslararası sermayenin Türkiye’ye çekilmesinde serbest bölgeler etkin bir politika aracı olacak” dedi.

Aspıre Lıfestyles Turkey Seyahat Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Aspıre Lıfestyles Turkey Seyahat Hizmetleri Anonim Şirketi 500 bin TL ile bugün Laurent Sabourı, Aıgul Shapranov, Brıan Shıng Loo,Berna Ayla Ökten ve Mustafa Şevki Ataç tarafından kuruldu.

Çaşme Nazım Yazıcılar Camii ibadete açıldı!

Aryon İnşaat, hayırsever Berna Yazıcılar tarafından yapımı üstlenilen Nazım Yazıcılar Camii inşaatını tamamladı. Cami, dün modern ve farklı mimarisiyle ibadete açıldı.

4K Entegre Tesis Yönetimi Enerji Danışmanlık ve Ölçüm Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

4K Entegre Tesis Yönetimi Enerji Danışmanlık ve Ölçüm Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Berna Öner ve Recep Çalışkan ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 20 Nisan'da Esenler, Oruçreis Mahallesi'nde kuruldu.

Spoint İnşaat Mimarlık Mühendislik Sıhhi Tesisat Turizm Otomotiv Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Spoint İnşaat Mimarlık Mühendislik Sıhhi Tesisat Turizm Otomotiv Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Berna Memiç Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL sermaye ile 19 Şubat'ta Tuzla'da kuruldu.

Baba Oğul Grup Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Baba Oğul Grup Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Selime Berna Torun Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 100 bin TL sermaye ile 10 Şubat'ta Bakırköy, Ataköy 3-4-11 Kısım Mahallesi'nde kuruldu.

Berna Erkartal Tepe İnşaat'tan ayrıldı!

10 yıldır Tepe İnşaat'ta çalışan ve son olarak Tepe İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Berna Erkartal bugün itibari ile görevinden ayrıldı. Erkartal daha önce de Ant Yapı'da görev yapmıştı.

Berna Mimaroğlu vefat etti!

Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş grup şirketlerinden Çimtaş A.Ş'nin Yönetim Kurulu Eski Başkanlarından Vedat Mimaroğlu'nun eşi Berna Mimaroğlu hayatını kaybetti.

Berna Erkartal

Berna Erkartal Berna Erkartal


Tepe İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Berna Erkartal'ın konuşması:


İstanbul'da bir projemiz var Maltepe'de. Orada Nar City'i yapmıştık, şimdi Nar Life'la devam ediyoruz. Tabii ki marka önemli bir avantaj özellikle satış ve pazarlamada firmanızın marka olması çok büyük bir avantaj ama aynı zamanda da büyük bir sorumluluk yüklüyor size. Yani ben markayım deyip de daha rahat bir satış taktiği uygulayamıyorsunuz. Hatta markanızı her daim daha yukarıya taşımak ve daha detaylı olarak daha incelikli müşterilerinizi memnun etmeniz gerekiyor. Çünkü beklentilerde bir o derecede artıyor. 


Satış tarafında da ve satış sonrasında da her daim müşterinizi daha fazla memnun etmeniz gerekiyor. Çünkü beklentilerde o derecede yüksek oluyor. O yüzden daha ihtiyatlı her zaman satış ve pazarlamanın doğru stratejilerle geliştirilmesi gerektiğini düşünüyoruz. 


Başıbüyük bayağı gelişti. Özellikle...