29 / 06 / 2022

Beşli Yapı Restorasyon adres

Beşli Yapı Restorasyon adres

Beşli Yapı Restorasyon ve İnşaat Hizmetleri Limited Şirketi bugün Arnavutköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Beşli tarafından kuruldu.

Revzenbia Yapı Restorasyon İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Revzenbia Yapı Restorasyon İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te Rabia Aydın tarafından kuruldu.

'Beşli çete' ifadesine hapis geliyor haberi yanlış çıktı! O kanunla kastedilen şirketler bakın kimmiş?

TBMM'ye sunulan Hazine'ye Ait Taşınmaz Malların Değerlendirilmesi ve Katma Değer Vergisi Kanununda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun görüşmeleri devam ediyor. Kanunda yer alan bir madde kamuoyunda yanlış algıya sebep oldu. İşin doğrusu bakın ne?

Asmed İnşaat Restorasyon Hafriyat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Asmed İnşaat Restorasyon Hafriyat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli gerçekleştirildi. Asmed İnşaat Restorasyon Hafriyat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkezi Şişli'de yapıldı.

Nun Restorasyon Yapı Ve Sanayi Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Nun Restorasyon Yapı Ve Sanayi Dış Ticaret Anonim Şirketi Şişli'de Yusuf Çakır ve Zeyneti Uluadam ortaklığında kuruldu.

Grb Yapı Restorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Grb Yapı Restorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Arnavutköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Maksut Gürbüz tarafından kuruldu.

Kanal İstanbul'un şehir planı 3 ay sonra tamam!

Kanal İstanbul projesiyle ilgili çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Projenin çevresinde inşa edilecek 500 bin nüfuslu şehir için zemin artı dört, toplam beş katlı yapılanma hedefleniyor.

Valdos Yapı Restorasyon İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Valdos Yapı Restorasyon İnşaat Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Yunus Dalgıç tarafından kuruldu.

Propmax Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Propmax Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi Beşiktaş'ta 10 bin TL sermaye bedeli ile Didem Çelik, Kenan Beşli ve Sinem Çelik ortaklığında kuruldu. 

Büyük İstanbul Otogarı’nda kiralar 5 bin ile 15 bin TL arasında!

Büyük İstanbul Otogarı’nı 9 Eylül 2019’da İBB devraldı. Büyük İstanbul Otogarı İşletme Müdürü Fahrettin Beşli, otogardaki kiralara ilişkin konuştu.

Tarihi yapıların restorasyon çalışmaları TBMM gündeminde!

Tarihi yapıların restorasyon çalışmaları meclis gündemine taşındı. CHP'li Yavuzyılmaz, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Hotel Les Ottomans Aralık ayında yeniden satışta!

İstanbul Boğazı'nın en gösterişli yapılarından olan ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerini ağırlayan Hotel Les Ottomans, Aralık ayında yeniden satışa çıkıyor. Satışı yılan hikayesine dönen otelin satış bedeli 440 milyon 735 bin 355 TL olarak belirlendi.

Hotel Les Ottomans 6'ncı kez satışa çıkıyor!

İstanbul Boğazı'nın en gösterişli yapılarından olan ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerini ağırlayan Hotel Les Ottomans icradan yeniden satışa çıktı. Satışı yılan hikayesine dönen otelin satış bedeli 440 milyon 735 bin 355 TL olarak belirlendi.

Hotel Les Ottomans yine icradan satışa çıktı!

İstanbul Boğazı'nın en gösterişli yapılarından olan ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerini ağırlayan Hotel Les Ottomans yine icradan satışa çıktı. 17 Aralık'ta ihalesi yapılacak yapının satış bedeli 440 milyon 735 bin 355 TL olarak belirlendi.

Beşli Yapı Restorasyon adres Haberi

Beşli Yapı Restorasyon adres

Beşli Yapı Restorasyon ve İnşaat Hizmetleri Limited Şirketi bugün Arnavutköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Beşli tarafından kuruldu.

Beşli Yapı Restorasyon ve İnşaat Hizmetleri Limited Şirketi konusu: 

YAPI RESTORASYON Faaliyet konusu ile ilgili her nevi mevcut ikamet amaçlı olan veya ikamet amaçlı olmayan bina ve yapıların yeniden düzenlenmesi,restore edilmesi ve yenilenmesi ,inşaat, tesisat, tamir, tadilat restorasyon ve taahhüt işleri, yurt içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından ihaleye çıkarılacak her türlü dış cephe restorasyon,inşaat restorasyonu,mekanik, elektrik,tesisat ve inşaat işlerini, bunlarla ilgili bütün ekipman malzeme alımı, satımı ve anahtar teslimi taahhüt etmek, yaptırmak veya emaneten yapımcı olarak bu işleri üstlenmek,tüm bu konularda restorasyon, mimarlık mühendislik ve müteahhitlik hizmetlerinde bulunmak, yurt içinde ve yurt dışında turistik tesisler,...