Beyazgrup Proje İnşaat nerede

Beyazgrup Proje İnşaat nerede

Beyazgrup Proje İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Gökalp Beyaz tarafından 50 bin TL sermaye ile 8 Ocak'ta Büyükçekmece, Cumhuriyet Mahallesi, Burcum Sokak' ta kuruldu.

Devran Bina Proje İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Devran Bina Proje İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İlhan Menteş tarafından 500 bin TL sermaye ile 12 Aralık 2017'de kuruldu. 

Marka Proje İnşaat Mimarlık Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Marka Proje İnşaat Mimarlık Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Ayhan Koçyiğit tarafından kuruldu. 

Zeka Proje İnşaat Metal Hafriyat Lojistik Kimya ve Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Zeka Proje İnşaat Metal Hafriyat Lojistik Kimya ve Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Mehmet Zeki Kaya tarafından kuruldu.

Demay Proje İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Demay Proje İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Coşkun Demir tarafından kuruldu. 

Payitaht Gayrimenkul Proje İnşaat Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Payitaht Gayrimenkul Proje İnşaat Otomotiv Ticaret Limited Şirketi Funda Kübra Arslan ve Cemil Gökhan Karacan ortaklığında 400 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Drn Proje İnşaat Orman Ürünleri Elektrik Kimya Lojistik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Drn Proje İnşaat Orman Ürünleri Elektrik Kimya Lojistik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Emrah Kablan tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

KMK Proje İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

KMK Proje İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Mahamut Ciğer, M. Muhittin Ciğer ve Sıddık Ciğer ortaklığında kuruldu.

DFN Plan Proje İnşaat Ulaşım Danışmanlık Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

DFN Plan Proje İnşaat Ulaşım Danışmanlık Ticaret Sanayi Limited Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Mehmet Akyürek tarafından kuruldu. 

Durmuşoğlu Proje İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Durmuşoğlu Proje İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Yusuf Durmuşoğlu tarafından 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Ketenci Grup Proje İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ketenci Grup Proje İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi 60 bin TL sermaye ile bugün  Mehmet Murat Ketenci tarafından kuruldu. 

D M Proje İnşaat Hırdavat Makina Elektrik Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

D M Proje İnşaat Hırdavat Makina Elektrik Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Murat Akyol tarafından 800 bin TL sermaye ile 27 Eylül 2017 tarihinde kuruldu.

Alg Mühendislik Mekanik Tesisat Havalandırma Enerji Proje İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ticaret Ltd.Şti.. kuruldu!

Alg Mühendislik Mekanik Tesisat Havalandırma Enerji Proje İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ticaret Ltd.Şti. Muhammed Akbulut tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Güventaş Mühendislik Elektrik Proje İnşaat Taahhüt Ve İş Güvenliği Malzemeleri Sanayi Ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Güventaş Mühendislik Elektrik Proje İnşaat Taahhüt Ve İş Güvenliği Malzemeleri Sanayi Ve Tic.Ltd.Şti. Ali Adnan Hüyük tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Beyazgrup Proje İnşaat nerede

Beyazgrup Proje İnşaat nerede Beyazgrup Proje İnşaat nerede

Beyazgrup Proje İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Gökalp Beyaz tarafından 50 bin TL sermaye ile 8 Ocak'ta  Büyükçekmece, Cumhuriyet Mahallesi, Burcum Sokak'ta kuruldu.


Beyazgrup Proje İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1)Her türlü mühendislik, mimarlık hizmetleri, proje işleri, teknik hesaplarını ve fizibilitelerini yapmak. 2)Yurt içi ve yurt dışında yapılacak toplu ve münferit konut lojman, han, çarşı, okul, hastane, fabrika binaları, otel, motel ve diğer turistik tesisler ve konusu içine giren tüm yapılarla ilgili olarak mimari ve mühendislik hizmetleri sunmak ve tasarım ve projeler çizmek, 3)Mimarlık, mühendislik, dekorasyon, inşaat ve bu konularla ilgili taahhüt hizmetlerini yapmak, bu kapsam içinde fizibilite, rentebilite, araştırma ve raporları avan taksikat ve detay projeleri, maket, keşif, metraj ve teknik şartnameler hazırlamak, statik ,...