beylikdüzü İnnovia Park ev fiyatları

beylikdüzü İnnovia Park ev fiyatları

İnnovia Park ev fiyatları 95 bin liradan başlıyor. Projenin ödemelerinde faizsiz ödeme seçenekleri uygulanıyor

Beylikdüzü Belediyesi park alanını bataklığa çevirdi iddiası!

Beylikdüzü Belediyesi’nin yeşil alanı imara açmak istemesi Beylikdüzülü vatandaşlardan büyük tepki gördü. Bu kararı protesto eden vatandaşlar belediyeye sert tepki gösterdi.

Beylikdüzü Sun Park Evleri basın lansmanı 14 Nisan'da!

Oryal İnşaat imzasıyla İstanbul’un en gözde yerleşim bölgesi olan Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Sun Park Evleri projesi basına lanse edilecek. 

Beylikdüzü İnnovia 4 son fiyat listesi!

Beylikdüzü İnnovia 4 son fiyat listesi kapsamında projede konut fiyatları 269 bin TL'den başlıyor. Proje 95 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor...

Beylikdüzü Prestij Park Evleri güncel fiyat ve ödeme bilgisi!

İstanbul Beylikdüzü'de Bak Yapı tarafından hayata geçirilen Prestij Park İstanbul Evleri 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile yükseliyor. Projede fiyatlar 259 bin TL'den başlıyor...

Beylikdüzü Minas Park ev fiyatları!

Beylikdüzü Minas Park ev fiyatları 483 bin TL'nde başlayarak değişiyor.

Beylikdüzü yeni parklarına kavuştu!

Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçeye park kazandırmaya devam ediyor. Müdürlük, son 6 ay içerisinde 30 bin 648 metrekare alana yeni parklar yaptı.

Beylikdüzü Barış mahallesine cep park!

Park sayılarının giderek arttığı ilçede Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Barış Mahallesi Akdeniz Caddesi ile Sakarya Caddesi kesişimine yeni bir cep park kazandırıyor.

Beylikdüzü Belediyesi'nden 2015'te 6 yeni park!

Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, 2015 yılında toplam 22 bin 587 m²’lik alana 6 adet park ve 4 adet cep park kazandırdı. Ayrıca 13 bin 478 m²’lik alanı kaplayan 5 parkı da baştan sona revize etti.

Beylikdüzü’ne izci kampı alanı yapılıyor!

Beylikdüzü Belediyesi, çocukların doğada vakit geçirebilecekleri ve çeşitli eğitimler alabilecekleri bir izci kampı alanı oluşturuyor. Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, çalışmalarının arasına izci kampı projesini de ekledi.

Beylikdüzü Kavaklı Sahili yenileniyor!

14 km’lik kıyı şeridine sahip olan Beylikdüzü’nde özellikle Kavaklı Sahili için çalışmalar hızlandırılmış durumda. Kavaklı Sahili, Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün yoğun çalışmaları neticesinde günden güne dönüşüyor.

Beylikdüzü Papatya Park Residence ulaşım!

Beylikdüzü Papatya Park Residence ulaşım bilgileri kapsamında İstanbul Avrupa Yakası’nda inşa edildiğini söyleyebiliriz. Beylikdüzü Papatya Park Residence projesi 45 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Beylikdüzü Papatya Park Residence teslim tarihi!

Toplam 45 bin metrekare alan üzerinde yükselen projede daireler 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Beylikdüzü Papatya Park Residence teslim tarihi 1+1'lerde Aralık 2016'da, 2+1'lerde Haziran 2017'de gerçekleşecek.

Beylikdüzü Papatya Park Residence'ta 40 ay 0 faizle! 177 bin TL'ye!

Daire fiyatlarının 177 bin TL 'den başlangıç gösterdiği Beylikdüzü Papatya Park Residence projesinde yer alan konutlar için 40 ay faiz uygulanmadan vadelendirme seçeneği düzenleniyor.

beylikdüzü İnnovia Park ev fiyatları Haberi

beylikdüzü İnnovia Park ev fiyatları

İnnovia Park projesi, Yeşil GYO'nun hayata geçirdiği İnnovia projesinin yeni etabı olarak geçtiğimiz günlerde satışa çıktı. 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon evlerin yer aldığı 14 bin konutluk İnnovia Evleri Park'ta arsa alanı 45 bin metrekare şeklinde belirlendi. 


İnşaat alanı 200 bin metrekare olan İnnovia Park ev fiyatları 95 bin liradan başlıyor. İnnovia Park ev fiyatları kapsamında 100 ay faiz uygulanmadan taksitlendirme yapılıyor. 
Zen şelalerinden yüzme havuzuna ve spor tesislerine kadar pek çok sosyal aktivite alanının yer aldığı İnnovia Park Evleri'nde Kasım 2014'te teslimler yapılacak. 0212 414 08 00

http://www.yesilgyo.com

Kübra...