beylikdüzü muhtarlık binaları

beylikdüzü muhtarlık binaları

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Beylikdüzü Belediyesi Kavaklı Mahalle Muhtarlığı için çalışmalarına son sürat devam ediyor.

Beylikdüzü Belediyesi'nden doğaya uyumlu muhtarlık binası!

Ulaşılabilirliği ve şeffaflığı vizyon edinen Beylikdüzü Belediyesi, yeni muhtarlık binası ve çözüm merkezi için hazırlıklara başladı.

Kiracı muhtarlık binaları TBMM gündeminde!

Muhtarlık hizmet binaları meclis gündemine taşındı. CHP'li Gürer, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

Büyükçekmece'ye yeni muhtarlık binaları inşa ediliyor!

İlçedeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, yeni muhtarlık binaları inşa ediyor.

Büyükçekmece modern muhtarlık binasına kavuşuyor!

Büyükçekmece Belediyesi bir çok mahalleye yeni ve modern muhtarlık binaları inşa etmeye devam ediyor. Güzelce Mahallesi'ne yeni bir muhtarlık inşa edildi.

Düzce Belediyesi'nden 19 mahalleye muhtarlık binası!

Kentteki yatırımlarına son sürat devam eden Düzce Belediyesi muhtarlık hizmet binaları yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Sakarya Hendek’e yeni muhtarlık binaları!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Hendek Belediyesi, ihtiyaç duyulan mahallelere yeni muhtarlık binaları inşa ediyor.

Pendik Belediyesi'nden üç yeni muhtarlık binası!

Pendik Belediyesinin Kaynarca, Orta ve Yayalar Muhtarlıkları için aynı tipte ürettiği prefabrik muhtarlık binaları tamamlandı.

Kavaklı Muhtarlık ve Çözüm Merkezi binasında sona gelindi!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kavaklı Mahallesi’ne de muhtarlık ve çözüm merkezi kazandırdı

Kavaklı Muhtarlık ve Çözüm Merkezi inşaatında sona gelindi!

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, her mahalleye kazandıracağı muhtarlık ve çözüm merkezlerinden en sonuncusunu, Kavaklı Mahallesi’ne yaptı.

Beylikdüzü'nde her mahalleye muhtarlık binası geliyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Beylikdüzü Belediyesi Kavaklı Mahalle Muhtarlığı için çalışmalarına son sürat devam ediyor.

Muhtarlık hizmet binaları mecliste konu oldu!

CHP Niğde Milletveili Ömer Fethi Gürer, Muhtarlık hizmet binalarına ilişkin soru önergesi hazırladı. Gürer sorularını İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya iletti.

Bursa Osmangazi'de muhtarlık binaları yenileniyor!

Osmangazi Belediyesi tarafından Selimiye ve İntizam mahallelerine yaptırılan modern muhtarlık binaları törenle hizmete açıldı.

Uşak'ın muhtarlık binaları yenileniyor!

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, mahalle muhtarlarının daha iyi fiziki ortamlarda çalışabilmesi için harekete geçtiklerini söyledi.

Beylikdüzü Belediyesi'nden doğaya uyumlu muhtarlık binası!

Ulaşılabilirliği ve şeffaflığı vizyon edinen Beylikdüzü Belediyesi, yeni muhtarlık binası ve çözüm merkezi için hazırlıklara başladı.

beylikdüzü muhtarlık binaları

beylikdüzü muhtarlık binaları beylikdüzü muhtarlık binaları


Yerel yönetimlerin en önemli yapı taşlarından olan muhtarlıklar, Beylikdüzü Belediyesi eliyle yenileniyor, daha ulaşılabilir noktalarda konumlandırılıyor. İlk olarak Cumhuriyet, Marmara ve Yakuplu mahallelerinde yapılan muhtarlık binaları ve çözüm merkezleri, vatandaşın sorunlarını anında çözmek ve nitelikli hizmet verebilmek için ilçenin kent yapısına uygun olarak projelendiriliyor. Son olarak Kavaklı Mahalle Muhtarlığı’nın çalışmalarını sürdüren Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Plan ve Proje Müdürlüğü, binayı kısa sürede hizmete hazır hale getirecek. 


Kolay Erişim İçin Taşındı


Vatandaşın erişilebilirliğinin kolay olması açısından bulunduğu Marmara Caddesi’nden Çay Sokak üzerine taşınan muhtarlık binasında, belediye çözüm merkezi de bulunacak. Mahalle sakinlerinin talep, şikayet ve önerilerini hızlıca yetkili birimlere yönlendirecek olan çözüm merkezi, muhtarlıkla birlikte hizmet verecek. 2 bin 143 metrekarelik bir alan üzerinde bulunan muhtarlığın çevre düzenlemesi ve...