Beylikdüzü Yeşilyurt Konakları ödemeleri

Beylikdüzü Yeşilyurt Konakları ödemeleri

Beylikdüzü Yeşilyurt Konakları iletişim ve adres bilgileri haberimizin içerisinde yer alıyor. AFM İnşaat Yeşilyurt Konakları projesinde 2+1 dairelerin fiyatları 275 bin liradan başlayarak değişiyor...

Yeşilyurt Tarihi Konaklar restorasyon alanında inceleme!

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Yeşilyurt'un tarihi ve kültürel geçmişine uygun olarak restore edilen Yeşilyurt Konaklarındaki çalışmaları yerinde inceledi. 

Beylikdüzü Saklı Vadi Konakları ödeme planı!

Beylikdüzü Saklı Vadi Konakları ödeme planı kapsamında 48 ay 0 faizle ödemeler yapılıyor. Saklıvadi Konakları projesinde metrekare birim fiyatı 5 bin liradan başlıyor...

Beylikdüzü Denizİstanbul Mercan Konakları nerede?

Teslim tarihi 2017 yılı Kasım ayı olarak belirlenen Denizİstanbul Mercan Konakları fiyatları 600 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Peki Beylikdüzü Denizİstanbul Mercan Konakları nerede?

Beylikdüzü Denizİstanbul Mercan Konakları fiyat!

Beylikdüzü Denizİstanbul Mercan Konakları fiyat listesi daire tiplerine bağlı olarak değişiyor. Keleşoğlu İnşaat imzası ile yükselen projenin 23 ay sonra tamamlanması planlanıyor.

Beylikdüzü Pınarvadi Konakları'nda 300 bin TL!

Pınarvadi Konakları, Beylikdüzün’de çağdaş bir mimaride, konforlu koşullarda yaşama olanağı sunuyor. Daire fiyatlarının 300 bin TL'den başlayıp, 1 milyon 200 bin TL'ye kadar yükseldiği projede daireler oturuma başlandı.

Beylikdüzü Papatya Vadi Konakları ödemeleri!

Düzlem Yapı imzası ile hayata geçirilen proje toplam 130 adet daire yer alıyor. Beylikdüzü Papatya Vadi Konakları ödemeleri kapsamında 24 aya kadar taksit imkanı sağlanıyor.

Beylikdüzü Saklı Vadi Konakları satış ofisi!

Beylikdüzü Saklı Vadi Konakları satış ofisi ile 0212 871 42 60 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz. Toplamda 265 adet daireden meydana gelen proje 9 blok halinde yükselecek.

Beylikdüzü Papatya Vadi Konakları satılık!

Ödeme planı kapsamında banka kredisi kullanılabilen proje İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü'nde inşa ediliyor. Beylikdüzü Papatya Vadi Konakları satılık daire tipleri 2+1'den 4+1 dublekse kadar değişiyor.

Beylikdüzü Saklı Vadi Konakları!

Beylikdüzü Saklı Vadi Konakları 18 bin 700 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Saklı Vadi Konakları Saklıhan İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor.

Beylikdüzü Saklı Vadi Konakları iletişim!

Saklıhan İnşaat imzasıyla İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü ilçesinde hayata geçirilecek Beylikdüzü Saklı Vadi Konakları iletişim için 0212 871 42 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bahçesaray Yeşilyurt Konakları'nda 5 villa hemen teslim!

MALATYA'nın en özgün yapı projesi Bahçesaray Yeşilyurt Konakları Yumak İnşaat tarafından Yeşilyurt'ta hayata geçiriliyor. Proje, 55 bin metrekare alanda 99 villadan meydana geliyor...

Beylikdüzü Yeşilyurt Konakları fiyat!

Toplamda 3 bin 940 metrekare alan üzerinde inşa edilen Yeşilyurt Konakları'nda 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri bulunuyor. Beylikdüzü Yeşilyurt Konakları fiyat listesi haberimizde bulunuyor.

Beylikdüzü Bey Kasrı fiyat listesi!

Beylikdüzü Bey Kasrı fiyat listesi haberimizin içerisinde yer alıyor. Toplam 332 adet konuttan meydana gelen Beylikdüzü Bey Kasrı Konakları projesinde dairelerin satış süreci devam ediyor...

Beylikdüzü Yeşilyurt Konakları ödemeleri Haberi

Beylikdüzü Yeşilyurt Konakları ödemeleri


İstanbul'un Avrupa yakasında Beylikdüzü ilçesinde yükselen Yeşilyurt Konakları projesi AFM İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Beylikdüzü Yeşilyurt Konakları iletişim bilgisinden önce projeden bahsedelim.


Beylikdüzü Yeşilyurt Konakları projesi 20 adet daire ve 4 adet dükkandan meydana geliyor. 3 bin 940 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor olan Yeşilyurt Konakları Beylikdüzü projesi tek blok olarak yükseliyor.


Yeşilyurt Konakları Beylikdüzü projesinde 10 adet 2 oda 1 salon ve 10 adet 3 oda 1 salon konut seçenekleri sunuluyor. Beylikdüzü Yeşilyurt Konakları projesinin 3+1 dairelerinde ebeveyn banyosu yer alıyor.


Beylikdüzü Yeşilyurt Konakları iletişim için 0212 872 36 45 telefon numarasını arayarak, AFM İnşaat Yeşilyurt Konakları satış ofisi ile görüşme yapabilirsiniz. Yeşilyurt Konakları teslimleri 2014 yılının sonunda yapılıyor.


AFM İnşaat Yeşilyurt Konakları satış fiyatları 275 bin liradan başlıyor.Beylikdüzü Yeşilyurt Konakları projesinde...