14 / 08 / 2022

beypazarı engelliler okulu

beypazarı engelliler okulu

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan Ayvaşık mahallesi Sacalık mevkiinde yer alan Beypazarı Engelliler Okulu inşaatında incelemelerde bulunarak, inşaatın seyri hakkında bilgi aldı.

FETÖ'nün kapatılan okulu, engelliler için eğitim yuvası oldu!

Kırklareli'nde FETÖ'nün haksız kazançlarla elde ettiği paralarla yaptırdığı ve darbe girişiminin ardından MEB'e devredilen okul, engelliler için yeniden düzenlenerek eğitim yuvası oldu.

Çekmeköy Engelliler Okulu projesi için imzalar atıldı!

Çekmeköy Belediyesi’nin Ekim 2017 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı’na devrettiği arsada hayata geçirilmesi planlanan engelliler okulu için yapım protokolü imzalandı.

Çekmeköy Engelliler Okulu için imzalar atıldı!

Çekmeköy Belediyesi’nin Milli Eğitim Bakanlığı’na devrettiği arsada inşa edilecek olan engelliler okulu için imzalar atıldı.

Elazığ'da inşaat işçisi 5. kattan düştü!

TOKİ tarafından Elazığ'da inşa edilen Genç Osman İşitme Engelliler Okulu inşaatında çalışan işçi 24 yaşındaki İdris Okşak inşaatın 5 katından düştü. Okşak, ağır yaralandı.

Ankara Beypazarı'na engelliler okulu inşa ediliyor!

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan Ayvaşık mahallesi Sacalık mevkiinde yer alan Beypazarı Engelliler Okulu inşaatında incelemelerde bulunarak, inşaatın seyri hakkında bilgi aldı.

Ankara Üniversitesi Beypazarı MYO'nun ek hizmet binası açıldı!

Ankara Beypazarı ilçesinde Ankara Üniversitesi Beypazarı Meslek Yüksek Okulu I(MYO) ek binası hizmete açıldı. Açılış konuşmasını Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş yaptı.

Balıkesir'e 50 milyon TL'lik yatırım!

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde yeni yapılan bir engelliler okulu ile eski paraya göre 50 trilyonluk yatırımların açılışını yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ayvalık’ta da zeytin hasadına katıldı ve zeytinyağı fabrikasını gezdi

Trabzon Bilim Sanat Merkezi imara aykırı mı?

Ortahisar Belediye Meclisi son oturumunu gerçekleştirdi. Son oturumda Belediye Meclisi hararetli tartışmalar yaşadı. Bilim Sanat Merkezi ve Engelliler Okulu tartışma konusu oldu.

İstanbul'da 3 okul için ihaleye çıkılıyor!

Ataşehir Yunus Emre İşitme Engelliler Okulu, Bağcılar Sancaktepe Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi ve Beyoğlu Halıcıoğlu İşitme Engelliler Okulu'nun yeniden yapımı için ihaleye çıkılıyor.

İşitme engelliler okulunun ihalesi yapıldı!

İşitme engelliler okulu yapım işi ihalesi önceki gün gerçekleştirildi. İhalede en düşük teklifi 1 milyon 759 bin TL ile Ayyıldız Gayrimenkul şirketi verdi. İhaleye 17 firma katıldı.

Konya Zihinsel Engelliler Okulu ile İş Uygulama Merkezi Okulu temelleri atıldı!

Konyalı iş adamları ve sivil toplum örgütü temsilcileriyle Van'a gelen Davutoğlu, Konya Zihinsel Engelliler İlk ve Orta Okulu ile İş Uygulama Merkezi Okulunun temel atma törenine katıldı...

TOKİ Ankara Beypazarı Konutları'nda kura çekilişi 24 Nisan'da!

TOKİ Ankara Beypazarı Belediye Projesi'nde 18 daire için başvurular 15 Nisan'da başlıyor. Projede kuralar 24 Nisan'da çekiliyor...

TOKİ Ankara Beypazarı'nda başvuru dönemi için son 5 gün!

TOKİ Ankara Beypazarı Belediye Projesi'nde 18 daire için başvurular 15 Nisan'da başlıyor...

beypazarı engelliler okulu Haberi

beypazarı engelliler okulu


Beypazarı Belediyes Başkanı Tuncer Kaplan, Beypazarı Belediye’sinin devam eden tüm projelerini yerinde inceleyerek, projelerin son durumları hakkında bilgi alırken, çalışmaları izledi.


ENGELLİLER OKULU İNŞAATI DEVAM


Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan Ayvaşık mahallesi Sacalık mevkiinde yer alan Beypazarı Engelliler Okulu inşaatında incelemelerde bulunarak, inşaatın seyri hakkında bilgi aldı.



EĞİTİM, ÜLKENİN GELECEĞİ..


Başağaç mahallesinde yapımı devam eden Beypazarı İmam Hatip Ortaokulu inşaatında yerinde incelemelerde bulunan Başkan Kaplan, Eğitimin önemine dikkat çekerek, eğitim ve öğretim için gerekli altyapının okul binaları ile sağlanacağını ifade etti.


AHŞAP BİNALARIN ÇOKLUĞU, İTFAİYENİN ÖNEMİNİ ARTTIRDI


Gazipaşa mahallesinde yer alan İtfaiye İstasyonu inşaatı ile İlçe Mezarlığı çevre düzenlemelerini de takip programına alan Başkan Tuncer Kaplan , Beypazarı Tarihi konaklarının ve tarihi yapılarının ahşap olduğunu, itfaiye için gerekli olan inşaatın da önemine dikkat çekti.


Mezarlıkların Türk...