bimeks sakarya mağazası

bimeks sakarya mağazası

Bimeks’in, Darty mağazaları tabela dönüşümlerinde bugünkü durağı Sakarya Serdivan AVM oldu. Bimeks 2014 yılının başından itibaren 14’üncü mağazasını da açarak mağaza sayısını 51 ilde 116’ya yükseltti.

Evidea Vega İstanbul AVM mağazası 25 Eylül'de açılıyor!

Evidea, perakende ağını genişletmek amacıyla mağaza yatırımlarını sürdürüyor. Evidea’nın Vega İstanbul AVM’deki mağazası 25 Eylül Cuma günü açılacak. Çamsan Park ve Sakarya Cadde 54’teki Evidea mağazaları da yakında kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Bimeks 138. mağazasını Ankara'da açtı!

Türkiye’de teknoloji perakendecisi denilince ilk akla gelen mağazası Bimeks, Ankara'da 9. mağazasını açtı. Bu kapsamda Bimeks, Ankara’da 9., Türkiye genelindeyse 138. mağazasını Ostim 100. Yıl Bulvarı’nda açtı

Bimeks Kıbrıs'a mağaza açacak!

Kıbrıs'ın ilk ve tek AVM'si 1001 Airport Mail Shopping Centre'de açılacak olan Bimeks Mağazası, Kıbrıs'ın teknoloji üssü olmayı amaçlıyor.

Bimeks'in Ordu'daki yeni mağazasının açılışı gerçekleşti!

Yaklaşık iki buçuk yıldan beri Ordululara hizmet veren bimeks mağazası, 19 Eylül Stadyumu yanındaki yeni yerine taşınarak açılışı gerçekleştirildi..

Bimeks 2015 yılında 5 mağaza açacak!

Hikâyesi 1989'da Akgiray kardeşler tarafından Kadıköy'ün Mühürdar Caddesi'nde 80 metrekarelik bir dükkânda başlayan teknoloji zinciri Bimeks, 25'inci yaşını kutluyor. Firmanın Türkiye'nin 58 ilinde 140'tan fazla mağazası var...

Bimeks Ankara Kentpark'ta mağaza açtı!

Geçtiğimiz yıl Fransız şirketi Darty'nin 28 mağazasını devralma anlaşması imzalayan Bimeks'in, mağazalarının tabela değişimlerine hız kesmeden devam ettiği bildirildi. Bimeks'in 3 yeni mağazası eş zamanlı açılışla hizmete girdi.

Bimeks Kentpark mağazası açıldı!

Bimeks'in, mağazalarının tabela değişimlerine hız kesmeden devam ettiği bildirildi. İstanbul, Konya ve Ankara'da 5 Nisan Cumartesi günü açılan 3 yeni mağaza ile Türkiye genelinde mağaza sayısını 120'ye çıkardığı aktarıldı.

Bimeks Sakarya'daki ikinci mağazasını hizmete açtı!

Bimeks'in , Darty mağazaları tabela dönüşümlerinde bugünkü durağı Sakarya Serdivan AVM oldu. Darty mağazasının dönüşümü ile birlikte Bimeks, Sakarya'da iki ayrı mağaza ile faaliyetlerini sürdürürken, Türkiye genelinde de 116 mağazaya ulaştı.

Bimeks 116'ncı mağazasını Sakarya Serdivan AVM'de açtı!

Bimeks'in Darty mağazaları tabela dönüşümlerinde son durağı Sakarya Serdivan AVM oldu. Bimeks 2014 yılının başından itibaren 14’üncü mağazasını da açarak mağaza sayısını 51 ilde 116’ya yükseltti.

Bimeks mağaza sayısı 116'ya çıkardı!

Bimeks’in, Darty mağazaları tabela dönüşümlerinde bugünkü durağı Sakarya Serdivan AVM oldu. Bimeks 2014 yılının başından itibaren 14’üncü mağazasını da açarak mağaza sayısını 51 ilde 116’ya yükseltti.

Bimeks 3 mağaza birden açtı!

Teknoloji perakendesinde gerçekleştirdiği satın almalarla öne çıkan Bimeks, geçtiğimiz yıl devraldığı Electro World mağazalarının 3 tanesinin daha tabelalarını değiştirdi. İstanbul, Ankara ve Bursa’daki 3 Electro World mağazası daha Bimeks oldu...

Bimeks, Doğu Anadolu'daki 7. mağazasını Hakkari'ye açtı!

Teknoloji mağazası Bimeks, çözüm sürecine katkıda bulunmak ve Kuzey Irak'taki potansiyeli değerlendirme adına Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki 7. mağazasını Hakkari'ye açtı. Vatandaşlar Bimeks mağazasının önünde uzun kuyruklar oluşturdu...

Bimeks'e geçmeyen Electro World mağazaları kendi markalarını yarattı!

Yerli teknoloji mağazası zinciri Bimeks’in geçen yıl satın aldığı Electro World’ün franchise mağazaları şok yarattı. İzmit, Gebze ve Sakarya’daki Electro World şubeleri tabelalarını ‘Electro Point’ olarak değiştirdi...

bimeks sakarya mağazası

bimeks sakarya mağazası bimeks sakarya mağazası

Bimeks’in, Darty mağazaları tabela dönüşümlerinde bugünkü durağı Sakarya Serpan AVM oldu. Darty mağazasının dönüşümü ile birlikte Bimeks, Sakarya’da iki ayrı mağaza ile faaliyetlerini sürdürürken, Türkiye genelinde de 116 mağazaya ulaştı.Bimeks açılışlarına özel büyük indirim geleneğini tabela değişimlerinde de sürdürüyor. 116’ıncı mağazasının açılış kutlaması ile birlikte Sakarya Bimeks büyük indirimleri teknoloji severlerin beğenisine sundu.

Bimeks 2014 yılının başından itibaren 14’üncü mağazasını da açarak mağaza sayısını 51 ilde 116’ya yükseltti. Darty mağazalarının eklenmesi ile mağaza sayısını 135'e, satış alanını 120 bin metre kareye çıkaracak olan Bimeks, 2014 yılında yeni açılacak mağazalarıyla yıl sonunda 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.


Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar yaptığı açıklamada, “Bugün Sakarya da ikinci mağazamızı açtık. Türkiye’deki 116’ıncı mağazamız. Bildiğiniz gibi geçen sene Electro World’ü satın almıştık. Bu yıl...