bimeks turgutlu mağaza

bimeks turgutlu mağaza

Bimeks, 78. mağazasını Manisa Turgutlu'da açtı. Bimeks'in Manisa'da bulunan mağaza sayısı 3'e yükseldi...

Bimeks 2016'da mağaza sayısını 150’ye çıkaracak!

Bimeks, bu yıl 9 ayda yüzde 27 artışla 4.86 milyon lira net kâr açıkladı. Akgiray, mevcut durumda 140 olan mağaza sayısının ise gelecek yıl 150’ye ulaşmasını planladıklarını söyledi.

Bimeks Lefkoşa'da mağaza açtı!

Türkiye'nin önde gelen teknoloji perakendecisi Bimeks, KKTC'deki ilk mağazasını açtı. Lefkoşa'de 1001 Airport Mail Shopping'deki 570 m2'lik alanda hizmete giren mağaza, şirketin yurtdışında hedeflerinde öncü adım olarak nitelendirildi.

Bimeks Kıbrıs'ta mağaza açtı!

1001 Airport Mall Shopping Centre’deki 570 metrekarelik alanda hizmet verecek olan mağazanın açılışıyla Bimeks, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilk ve tek teknoloji perakendecisi oldu.

Bimeks Kıbrıs'a mağaza açacak!

Kıbrıs'ın ilk ve tek AVM'si 1001 Airport Mail Shopping Centre'de açılacak olan Bimeks Mağazası, Kıbrıs'ın teknoloji üssü olmayı amaçlıyor.

Bimeks Kıbrıs'ta mağaza açacak!

Türkiye’nin perakendecisi Bimeks, onlarca üründe geçerli olan büyük açılış indirimi ile Kıbrıslılarla buluşuyor. 570 metrekarelik alanda hizmet verecek olan mağazanın açılış tarihi 24 Kasım 2015, saat 11:00 olarak belirlendi.

Bimeks 2015 yılında 5 mağaza açacak!

Hikâyesi 1989'da Akgiray kardeşler tarafından Kadıköy'ün Mühürdar Caddesi'nde 80 metrekarelik bir dükkânda başlayan teknoloji zinciri Bimeks, 25'inci yaşını kutluyor. Firmanın Türkiye'nin 58 ilinde 140'tan fazla mağazası var...

Bimeks 4. mağazasını İnegöl AVM'de açtı!

Türkiye’nin ilk teknoloji perakendecisi bimeks, Bursa’daki 4. mağazasını İnegöl AVM’de açtı. İnegöllüler ilk gün açılışa özel indirimlerden faydalanmak için Bimeks mağazasına akın etti. Mağaza toplam 450 metrekare satış alanına sahip.

Bimeks, Kocaeli Real AVM'de mağaza açtı!

Real AVM içerisinde hizmet veren Darty'nin tabelasının değiştirerek açılışını yapan Bimeks firması, Manisa'nın Soma ilçesinde yaşanan maden faciası dolayısıyla sadece firma çalışanlarının katıldığı küçük çaplı bir açılış gerçekleştirdi.

Bimeks, Muğla'daki beşinci mağazasını Bodrum'da açtı!

Marmaris'te açtığı yeni mağazasıyla Muğla'daki mağaza sayısını 5'e çıkaran teknoloji perakendecisi Bimeks, açılışa özel indirimleriyle vatandaşın ilgisini çekiyor. Bimeks'in yüzde 50'ye varan indirimleri günler öncesinden yapılan reklamlarla duyuruldu..

Bimeks Zorlu AVM'de yeni şubesini açtı!

Son zamanların adından en çok söz ettiren teknoloji perakendecisi Bimeks, mağaza açılışlarını sürdürüyor. Şirket, Türkiye'nin muhtelif yerlerindeki AVM’lerde eşzamanlı olarak gerçekleştirdiği 5 mağaza açılışı ile ülke genelinde yaygınlaşmaya devam ediyor

Bimeks Muğla'da mağaza sayısını 5'e çıkardı!

Marmaris'te açtığı yeni mağazasıyla Muğla'daki mağaza sayısını 5'e çıkaran teknoloji perakendecisi Bimeks, açılışa özel indirimleriyle vatandaşın ilgisini çekiyor. Bimeks'in yüzde 50'ye varan indirimleri günler öncesinden yapılan reklamlarla duyuruldu...

Bimeks 127. şubesini Tokat Novada AVM'de açtı!

Bimeks, 2013 yılında yaptığı yeni mağaza açılışlarına bu yıl da hız kesmeden devam ediyor. Türkiye'nin bütün şehirlerinde var olmayı hedefleyen şirket, bu hedefi doğrultusunda Tokat'taki mağazasını da Novada AVM'de açtı...

Bimeks 1 günde 6 mağaza açtı!

Teknoloji perakendecisi Bimeks, Balıkesir dahil 6 mağazanın açılışını eş zamanlı olarak gerçekleştirerek mağaza sayısını 126'ya çıkardı. Bimeks'in gelenekselleşen açılışa özel büyük indirimleri, vatandaştan büyük ilgi gördü.

bimeks turgutlu mağaza Haberi

bimeks turgutlu mağaza

Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret A.Ş 'den açıklama;


AÇIKLAMA:

Şirketimiz 2013 yılında açmış olduğu 9.mağazası, toplamda ise 78. mağazası 12 Mayıs 2013 Pazar günü Manisa İli, Ergenekon  mahallesi,  Barbaros Hayrettin Paşa sokak No: 8  Pakdemir Turgutlu A.V.M. 1. kat 4 Nolu Bağımsız Bölüm TURGUTLU-MANİSA adresinde faaliyete geçmiştir.  Şirketimizin Manisa ilinde faaliyet gösterdiği mağaza sayısı TURGUTLU-MANİSA ile birlikte 3'e...