26 / 05 / 2022

Bolu Büyükcami

Bolu Büyükcami

Bolu Merkez'deki Büyükcami Mahallesi'nde bulunan 14, 15, 16 ve 17 nolu parsellerde bulunan taşınmazların yıkımına başlandı.Yıkım esnasında oluşabilecek toz nedeniyle de su tankeri hazır bekletildi.

TOKİ Bolu Büyük Sanayi Sitesi projesi için düğmeye bastı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden TOKİ, Bolu Büyük Sanayi Sitesi projesi kapsamında 988 yeni dükkan inşa edecek.

Bolu'da 10.3 milyon TL'ye kat karşılığı inşaat işi ihalesi!

Bolu Belediye Başkanlığı, Bolu İli, Merkez İlçesi, Büyükcami Mahallesi'nde 10 milyon 300 bin TL bedelle kat karşılığı inşaat işi ihale edecek. İhale 5 Haziran 2020 tarihinde saat 14:00'de gerçekleştirilecek.

Bolu Belediyesi'nden 6.1 milyon TL'ye satılık 7 gayrimenkul!

Bolu İli Merkez İlçesi Büyükcami Mahallesi Yeni Belediye Binası yanında yer alan 7 adet gayrimenkul toplamda 6 milyon 136 bin TL bedel ile satışa çıkarıldı. 

Bolu Belediyesi'nden 8 milyon TL'ye satılık 5 iş yeri!

Bolu Belediyesi Merkez İlçesi Büyükcami Mahallesi'ndeki 5 iş yerini ihale ile satıyor. İhale 21 Eylül'de gerçekleşecek..

Bolu Büyük Sanayi Sitesi’nin temeli yarın atılıyor!

Bolu Büyük Sanayi Sitesi Projesi’nin temeli yarın saat 13.00’te Başbakan Binali Yıldırım tarafından atılacak 

Bolu Yeni Belediye Binası yanındaki 10 iş yeri satılıyor!

Bolu Belediyesi, Büyükcami Mahallesi'ndeki 10 dükkanı ihale ile satışa sunuyor. İhale 3 Nisna'da gerçekleşecek..

Bolu Büyük Sanayi Sitesi’nin ihalesi yapıldı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın hayata geçireceği Bolu Büyük Sanayi Sitesi’nin ihalesi yapıldı.

Küçük sanayiye büyük yatırım!

Aksaray, Bolu ve Diyarbakır'a yapılacak yeni sanayi siteleri, istihdama ve bölgesel gelişmeye katkı sağlayacak. Küçük sanayiye büyük yatırım yapılacak.

Bolu Büyük Sanayi Sitesi Projesi'nde başvurular 17 Şubat'ta bitiyor!

Bolu'da TOKİ tarafından hayata geçirilen Büyük Sanayi Sitesi Projesi'nde ek talep toplama süresi 17 Şubat'ta bitiyor. Kalan son dükkanlar alıcılarını bekliyor.

TOKİ Bolu Büyük Sanayi Sitesi'ne 94 talep geldi!

TOKİ tarafından hayata geçirilecek olan ‘Büyük Sanayi Sitesi Projesi’ için ek talep süresi sona eriyor. Projenin son talep süresinde 94 başvuru geldi.

Bolu Büyük Sanayi Sitesi'ndeki dükkanlar için ek talep alınacak!

Bolu Belediyesi, yeni sanayi dükkanları için ek talepler alınacağını duyurdu. Bolu Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Büyük Sanayi Sitesi projesi için ilk hak sahibi olan kişilerin sanayi dükkanları için ek talepte bulunabileceği bildirildi.

Bolu Büyükcami Mahallesi'nde yıkımlar başladı!

Bolu Merkez'deki Büyükcami Mahallesi'nde bulunan 14, 15, 16 ve 17 nolu parsellerde bulunan taşınmazların yıkımına başlandı.Yıkım esnasında oluşabilecek toz nedeniyle de su tankeri hazır bekletildi.

Bolu Büyük Cami Mahallesi’nde çarpık yapılaşmanın önüne geçilecek!

Bolu Belediyesi, Büyük Cami Mahallesi’nde yer alan bölgede kentsel dönüşüm kapsamında düzenleme yapılacağını açıkladı. İşte kentsel dönüşüm kapsamındaki o açıklamalar...

Bolu Büyükcami Haberi

Bolu Büyükcami

Kentsel dönüşüm kapsamında çarpık yapılaşmanın önüne geçilmesinin ve bölgede rahatlama yaşanmasının hedeflendiği Bolu İli, Merkez, Büyükcami Mahallesi'nde bulunan  14, 15, 16 ve 17 nolu parsellerde bulunan taşınmazların yıkımına başlandı. Sabah saatlerinde başlayan yıkım nedeniyle bina çevresinde bulunan yollar trafiğe kapatıldı. Yıkım esnasında oluşabilecek toz nedeniyle de su tankeri hazır bekletildi.


Bolu EkspressHaber Bolu Olay Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Bir süredir tarihi mi değil mi tartışmalarına yol açan ve son olarak Bolu Belediyesi’nin tartışmalara açıklık getirerek yıkım kararı alınan taşınmazların yıkımına başlandı. Vatandaşlar yıkımı şaşkın bakışlarla seyretti.


Bolu Belediyesi, Büyük Cami Mahallesi’nde yer alan bölgede kentsel dönüşüm kapsamında düzenleme yapılacağını açıklamıştı. Açıklamada, Bolu Belediyesi’nin Bolu’nun tarihi ve kültürel değerlerinin korunması konusundaki hassasiyetinin her düzenlemede öncelik oluşturduğu kaydedilerek, düzenleme yapılacak bölgedeki binalarla ilgili...