boni uygulaması Anatolium AVM

boni uygulaması Anatolium AVM

Anatolium Alışveriş Merkezi, ziyaretçilere mağazalardaki indirimlerden haberdar olma fırsatının yanı sıra, AVM'de gezdikçe puan ve hediye çeki kazanma fırsatını da sunan Boni uygulamasını hizmete açtı.

Egepen Deceuninck'den enerji tasarrufu uygulaması!

PVC ürünlerinin ağır metal ve kurşun kullanmadan çevreye duyarlı üretim gerçekleştiren Egepen Deceuninck, Enerji Tasarrufu Uygulaması ile kullanıcıların enerji kaybı ve bütçe kazancı gibi faydalı bilgileri hesaplayabilmesini sağlıyor.

İzmit Alikahya’da imar uygulaması yapılacak!

İzmit Belediyesi tarafından Alikahya’da imar uygulama çalışması (şuyulandırma) yapılacak. Yaklaşık 50 Hektarlık alanı kapsayan imar uygulaması ile ilgili olarak yapılan ihaleye 5 firma katıldı.

TOKİ Kırşehir Karaman Konut Uygulaması başvuruları!

Kırşehir Kaman Toplu Konut Uygulaması kapsamında üretilecek 106 adet konut satışa sunulacak. İşte, TOKİ Kırşehir Karaman Konut Uygulaması başvuruları...

Şanlıurfa’da 12 bin 435 konut uygulaması başlatıldı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı M. Ergün Turan, Şanlıurfa’da bugüne kadar 12.435 konut uygulaması başlatıldığını söyledi.

TOKİ Şanlıurfa’da 12.435 konut uygulaması başlattı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanı M. Ergün Turan, Şanlıurfa’da bugüne kadar 12.435 konut uygulaması başlatıldığını söyledi. Turan Şanlıurfa’da incelemelerde bulundu.

Anatolium Marmara AVM Kartal’da açılıyor!

MAYA Grubu’nun sahip olduğu AVM zinciri markası Anatolium Alışveriş Merkezleri'nin 3. Halkası Kartal'da açılıyor. Franchise haklarının MAYA Grubu’nda olduğu IKEA Türkiye’nin 6. mağazası da projede yerini alacak.

Maltepe Başıbüyük imar uygulaması askıya çıktı!

İstanbul Maltepe İlçesi, Başıbüyük Mahallesinde 1766 ada, 4, 22, 23 ve 24 numaralı parselleri kapsayan alanın imar uygulaması bakanlık tarafından 7 Nisan'da onaylandı...

Kepez'deki katsayı uygulaması müteahhitleri harekete geçirdi!

Antalya’da toplam inşaat alanını arttıran katsayı uygulamasını içeren yönetmeliğin (1.7 katsayı uygulaması) 1 Ocak 2017 tarihine kadar uzatılması müteahhitleri harekete geçirdi.

Berat Oğur'dan yeni emlak uygulaması!

Berat Oğur emlak bayiliği vermeye devam ederken müşterilerinin gayrimenkul aramasını kolaylaştırmak için Google Play Store'da emlak uygulaması çıkarmıştır. Uygulama yoğun ilgi görmüştür.

MAYA Holding, Anatolium Marmara basın toplantısı 19 Nisan'da!

MAYA Holding, İstanbul’un Kartal bölgesinde hayata geçirmeye hazırlandığı Anatolium Marmara projesinin tanıtımı amacıyla, 19 Nisan Salı sabahı Swissotel The Bosphorus’ta bir basın toplantısı düzenleyecek.

Hoşdere Toplu Konut alanı imar planı uygulaması askıda!

İstanbul Esenyurt-Hoşdere Mahallesi 703, 704, 705 ve 706 no.lu adaları kapsayan Toplu Konut Alanına ilişkin hazırlanan ve bakanlık tarafından onaylanan imar uygulaması bugün askıya çıktı...

TOKİ Mardin Artuklu 141 ha alanda imar uygulaması işi ihalesi bugün!

TOKİ Mardin Artuklu 141 ha alanda imar uygulaması işleminin yapılması hizmet alım işi, hizmet alımı bugün saat 11:00'de açık artırma ile ihale edilecektir.

Van'da imar uygulaması semineri verildi!

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından belediyenin İmar İşleri Daire Başkanlığı bünyesinde çalışan personellere yönelik İmar Uygulaması, Kamulaştırma ve Kentsel Dönüşüme Giriş konularında eğitim semineri düzenlendi.

boni uygulaması Anatolium AVM

boni uygulaması Anatolium AVM boni uygulaması Anatolium AVM
Anatolium Alışveriş Merkezi, ziyaretçilere mağazalardaki indirimlerden haberdar olma fırsatının yanı sıra, AVM'de gezdikçe puan ve hediye çeki kazanma fırsatını da sunan Boni uygulamasını hizmete açtı. 


Habertürk...