bozcaada satıl ada

bozcaada satıl ada

Bozcaada yakınlarında bulunan ve önceki yıllarda bir süre hayvancılık yapılan, ancak şu anda kullanılmayan adada bir fener ile kuzey ve güney yönlerinde toplam iki iskele bulunuyor...

Bozcaada'da konut problemi sona erecek!

Bozcaada ilçesinde AK Parti Belediye Başkan Adayı Erdoğan Madak, ada sakinleriyle biraraya geldi. Madak, Bozcaada ilçesi için hayata geçirmeyi düşündüğü proje ve çalışmaları anlattı.

Bozcaada Kentsel Tasarım Rehberi halkın onayına sunuldu!

Bozcaada Belediyesi, İzmir 9 Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi tarafından hazırlanan “Kentsel Tasarım Rehberi”ni ada halkının onayına sundu. Büyük önem taşıyan çalışma, Bozcaadalıların görüş ve önerilerini bekliyor…

Bozcaada’da trafik devrimi!

Çanakkale’nin Kuzey Ege’deki turizm merkezi Bozcaada’da, İlçe Trafik Komisyonu ‘devrim’ niteliğinde kararlar aldı. Trafik kargaşasını önlemek için ada merkezi, turizm sezonu boyunca araç trafiğine kapatıldı.

Bozcaada talana karşı!

Bozcaada talana karşı. Bozcaada'da villa ve turisitik tesislerin önünü açan ve adanın bakir doğasını tehdit eden yeni imar planı, ada halkı tarafından yürüyüşle protesto edildi.

Bozcaada 'Betonada' olacak!

Geçtiğimiz yıl hazırlanan ve Bozcaada’nın neredeyse yüzde 90’ınında yapılaşmayı öngördüğü için ada halkı tarafından iptali için dava açılan imar planı yenilendi. Akvaryum koyu otellere, bağlar da villalara dönüşecek.

Hayırsız Ada'nın ismi Atatürk Adası olarak değişti!

Antalya'da bir sınavda gündeme gelen ve resmi adı "Hayırsız Ada" olduğu için tartışmalara yol açan adanın adı değişti. Foça Belediye Meclisi, "Atatürk Adası" ismini kabul ederek resmileştirdi

Hayırsız Ada'nın ismi Atatürk Adası olarak değişti!

ANTALYA Milli Eğitim Müdürlüğü'nün İl Başarısını Artırma Projesi (İLBAP) kapsamında, geçen 10 Nisan'da yaptığı 'Performans Takip Sınavı'ndaki bir soruyla gündeme gelen 'Hayırsız Ada'nın polemiklere neden olan adı değişti.

Uluabat Gölü ortasındaki 45 dönümlük ada satışa çıkarıldı!

Avrupa Leylek Köyü ilan edilen Eskikaraağaç sakinlerinden olan ada sahibi, Uluslararası Leylek Şenlikleriyle her yıl yüzlerce yerli ve bayancı turisti ağırlayan köye komşu olan adasına 6 milyon lira istiyor...

Sancaktepe Sarıgazi'de 1 ada 1 parselin imar planı askıda!

Sancaktepe Sarıgazi Mahallesi, 1 ada, 1 parsele ilişkin 1/5000 ölçekli plan tadilatı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından askıya çıkarıldı. Büyükşehir Belediyesi, plan tadilatını 13 Eylül 2013'te onayladı.

TOKİ Şahintepe'de 573 ada 1 parselin ihalesini yıl sonuna doğru yapacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından rezerv alan olarak ilan edilen Şahintepe Mahallesi'nde kentsel dönüşüm 573 ada 1 parselde başlayacak. TOKİ Şahintepe ihalesini bu yılın sonuna doğru yapacak...

Tekbir İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Ada No 88 Parsel No: 10 Şubesi açıldı!

Tekbir İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Ada No 88 Parsel No: 10 Şubesi, Mehmet Ekşi tarafından 500 bin TL'lik sermaye ile 18 Nisan'da kuruldu.

Foça'daki Hayırsız Ada, Atatürk Adası oluyor!

Foça Belediye Başkanı CHP'li Gökhan Demirağ, üzerinde bir şey yetişmediği için yöre halkının 'Hayırsız Ada' olarak adlandırdığı ilçeden bakıldığında Atatürk slüetinin göründüğü adanın adını 'Atatürk Adası' olacağını söyledi...

Ada Yurt İşletmeciliği Eğitim Turizm Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ada Yurt İşletmeciliği Eğitim Turizm Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ayşe Yasemin Kazancı, Hatice Ören tarafından 200 bin TL'lik sermaye ile 8 Nisan'da kuruldu.

bozcaada satıl ada

bozcaada satıl ada bozcaada satıl ada


Bozcaada yakınlarında bulunan ve önceki yıllarda bir süre hayvancılık yapılan, ancak şu anda kullanılmayan adada bir fener ile kuzey ve güney yönlerinde toplam iki iskele bulunuyor.


Üzerinde halen yüzlerce tavşanın yaşadığı ada, çevresindeki küçük adacıkları ve koylarıyla da potansiyel bir turizm merkezi olarak gösteriliyor.


Adanın sahibi olan iş adamının gayrimenkul danışmanlığını yapan firmanın temsilcisi Hakan Güler, genellikle ada ve imar durumu hakkında telefon aldıklarını ve arayan taliplilerle ilgili herhangi bir fiyat sorunu yaşamadıklarını söyledi.


20 milyon doların ada için çok uygun bir fiyat olduğunu belirten Güler, "Şahıslardan çok büyük firmalar adayla ilgileniyor, özel tekne turlarıyla adada çok önemli turizm faaliyetleri yapılabilir. Ayrıca adada turizm imarı var" dedi.


Güler, bir iş adamına ait adanın, turizm yatırımcıları için büyük fırsat olduğunu dile getirdi.


Yeni...