bulut inşaat evviva nirvana ödeme

bulut inşaat evviva nirvana ödeme

Evviva Nirvana satış ofisi telefon numarası 444 25 61 olarak belirlendi. Projede; 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor.

Bahçeşehir Evviva Nirvana ne zaman teslim?

1 oda 1 salondan 4 oda 1 salona kadar farklılaşan daire tiplerinin yer aldığı Bahçeşehir Evviva Nirvana ne zaman teslim? sorusuna 2015 yılı Haziran ayı olarak cevap veriliyor...

Evviva Nirvana fiyat listesi!

Evviva Nirvana fiyat listesi haberimiz içinde yer alıyor, proje Bahçeşehir'de yükseliyor

Bahçeşehir Evviva Nirvana projesi!

Bahçeşehir Evviva Nirvana projesi teslim tarihi 2015 Haziran ayı olarak belirlendi. Bahçeşehir Evviva Nirvana projesi ödemelerinde yüzde 15 peşinat, yüzde 25, yüzde 30 ve yüzde 50 peşinata ödeme seçeneği sunuluyor...

Evviva Nirvana Bahçeşehir satılık!

Evviva Nirvana Bahçeşehir satılık konut fiyatları 129 bin 948 liradan başlangıç gösteriliyor. Evviva Nirvana Bahçeşehir satılık villa fiyatları da 1 milyon 800 bin liradan başlayarak yükseliyor...

Evviva Nirvana Bahçeşehir konut fiyatları!

Evviva Nirvana Bahçeşehir konut fiyatları 129 bin 948 lira, villa fiyatları ise 1 milyon 800 bin liradan başlangıç gösteriyor...

Bahçeşehir Nirvana fiyatları!

Bahçeşehir Nirvana fiyatları 129 bin 948 TL'den başlayıp, 497 bin TL'ye kadar yükseliyor. Bahçeşehir Nirvana fiyatları villalarda ise 1 milyon 800 bin TL'den başlıyor....

Bulut İnşaat mağdurları eylem yaptı!

Esenyurt’taki Bulut İnşaat mağduru yüzlerce vatandaş seslerini duyurmak için eylem yaptı. Yıllardır evlerinin teslim edilmesini bekleyen Bulut İnşaat mağdurları seslerini duyurmak istiyorlar. 

Bulut İnşaat'ın sahipleri hakkında yakalama kararı çıktı!

Teslim etmesi gereken binlerce konut bulunan Bulut İnşaat’ın sahipleri hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Temel Bulut, oğlu Volkan Bulut ve şirket çalışanı Mine Turgut’un duruşmalardan kaçtıklarına işaret ederek haklarında yakalama kararı verdi.

Bulut İnşaat'a açılan dolandırıcılık davasında son durum!

Bulut İnşaat’a açılan dolandırıcılık davası dün görüldü. İşte teslim etmesi gereken binlerce konut bulunan Bulut İnşaat'a açılan dolandırıcılık davasında son durum...

Bulut İnşaat'a açılan dolandırıcılık davası yarın görülecek!

Teslim etmesi gereken binlerce konut bulunan Bulut İnşaat’a açılan dolandırıcılık davası yarın görülecek. Dava Bakırköy 5. Ağır Ceza Mahkemesi'nde saat 09:15'te kamuoyuna açık olarak görülecek.

Bulut İnşaat'ın sahipleri hakkında 910 yıl hapis cezası istendi!

Teslim etmesi gereken binlerce konut bulunan Bulut İnşaat’ın sahipleri hakkında 910 yıl hapis istemi ile dava açıldı. 130 mağdurun bulunduğu davanın ilk duruşması nisan ayında...

Bulut İnşaat, olmayan 7’nci kattan daire satmış!

Esenyurt'ta yüzlerce kişiyi mağdur eden Bulut İnşaat firmasının sahibi Temel Bulut dolandırıcılıktan 2 yıl 1 ay hapis ve 5 bin TL adli para cezasına çarptırıldı.

Bulut İnşaat'ın sahipleri polise ifade verdi!

Bulut İnşaat’ın sahiplerinin Mali Polis tarafından sorgulandığı ortaya çıktı. Dosyaya göre, çok sayıda kişiye, kimi zaman ruhsatta olmayan, kimi zaman da ruhsat başvurusu dahi olmayan boş arazi üzerinden daire satışları yapıldı.

Bulut İnşaat mağdurları yarın eylem yapacak!

25 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleşen toplu eyleme katılan Bulut İnşaat mağdurları, yarın saat 15:00'te Bulut İnşaat'ın Avcılar'daki satış ofisi önünde protesto gösterisi gerçekleştirecek...

Bulut İnşaat'tan flaş açıklama!

Bugün internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada Esenyurt'taki imar sorununun sıkıntılara neden olduğunu ve bu imar krizinden etkilendiklerini belirten Bulut İnşaat tapuları en kısa sürede dağıtmaya başlayacağını belirtti.

Bulut İnşaat mağdurları 2 Ağustos'ta eylem yapacak!

Seslerini yetkililere duyurmak isteyen Bulut İnşaat mağdurları, 2 Ağustos Pazar günü İstanbul Avcılar'daki Bulut İnşaat satış ofisi önünde toplanıp yeni bir protesto gösterisi gerçekleştirecek.

Bulut İnşaat'tan hemen teslim ve tapu fırsatı!

Bulut İnşaat Esenyurt'ta inşa ettiği "evviva Millenium" ve "evviva Yaşam Merkezi"ndeki 550 daire için kampanya başlattı.89 bin liraya konut sahibi olmayı sağlayan kampanyada, daireler "hemen teslim, hemen tapu" sistemiyle satılıyor.

Bulut inşaat'tan Esenyurt'ta satılık 89 bin TL'ye daire!

Bulut İnşaat yeniden yıldızı parlayan Esenyurt'ta, evviva Millenium ve evviva Yaşam Merkezi'ndeki 550 daire için kampanyaya başladı. 'Hemen teslim hemen tapu' güvencesiyle ev sahibi olmak isteyenlere sunuluyor.

Bulut inşaat Esenyurt'ta 550 daire için kampanya başlattı!

Bulut inşaat yeniden yıldızı parlayan Esenyurt'ta, evviva Millenium ve evviva Yasam Merkezi'ndeki 550 daire için kampanyaya başladı.

bulut inşaat evviva nirvana ödeme

bulut inşaat evviva nirvana ödeme bulut inşaat evviva nirvana ödeme


Evviva Nirvana projesi İstanbul Avrupa yakası Bahçeşehir'de inşa ediliyor. Proje Bulut İnşaat imzası ile yükseliyor.


Evviva Nirvana satış ofisi bilgileri haberimizin içinde yer alıyor. Evviva Nirvana satış ofisi bilgilerine geçmeden önce proje hakkında bilgi verelim.


Bahçeşehir Evviva Nirvana 678 adet daireden oluşuyor. Projedeki konutların büyüklükleri 50 metrekare ile 113 metrekare arasında değişiyor.


Bulut İnşaat Evviva Nirvana konut fiyatları için 444 25 61 numaralı telefonu arayarak Evviva Nirvana satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.


Evviva Nirvana Bahçeşehir'in sosyal imkanları arasında fitness center, sauna, buhar odası, dinlenme alanları, yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, kapalı otopark bulunuyor.


Konut teslimlerinin 2015 yılında yapılması planlanan Evviva Nirvana Bahçeşehir satış ofisi numarası 444 25 61 olarak belirlendi.


Bahçeşehir Evviva Nirvana adres:

Şahintepe Mahallesi Eski İstanbul Caddesi Bahçeşehir Başakşehir/İstanbul


Bahçeşehir Evviva...