Burhanettin Kocamaz açıklamaları

Burhanettin Kocamaz açıklamaları

Burhanettin Kocamaz, Tevfık Sırrı Gür Stadyumu'nun, alışveriş merkezi yerine Cumhuriyet Meydanı olmasının daha mantıklı olduğunu belirtti. Başkan Kocamaz, "TSG Stadı'nın, alışveriş merkezi yapılmak üzere TOKİ'ye verildiği yönünde duyumumuz var.

Burhanettin Kocamaz: İmar İnşaat A.Ş şuanda batık durumda!

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İmar İnşaat A.Ş için "Şu anda İmar A.Ş. batık durumda. İmar A.Ş.'yi kurtaracağız, batıktan, çukurdan çıkaracağız" dedi.

Burhanettin Kocamaz: Yargıdan yıkım kararı çıkarsa Denizparkı'ı başka bir yere taşıyacağız!

Burhanettin Kocamaz Denizpark için yargı sürecinden yıkım kararı çıkması halinde, Büyükşehir Belediyesi'nin tesisi ve donanımlarını başka bir yere taşıyacağını söyledi. Kocamaz, tesise 35 milyon lira harcama yapıldığını belirtti.

Burhanettin Kocamaz: Mersin atık su arıtma tesisiyle turizm hareketlenecek!

Burhannetin Kocamaz Bozyazı'da incelemelerde bulundu. Kocamaz, Bozyazı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen atık su arıtma tesisinin inşaatının büyük oranda tamamlandığını belirterek, "Bundan böyle Bozyazı'da deniz turizmi hareketlenecektir" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'ekonomideki yeni dönem' açıklamalarıyla TL varlıklar hızla değerlendi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "ekonomideki yeni dönem" açıklamaları sonrası borsa rekor tazelerken, dolar ve altın sert düştü.

Dolar, Naci Ağbal'ın açıklamaları sonrası 8,1840'a kadar geriledi!

Dolar/TL, Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal'ın açıklamaları sonrası sert düşerek 8,1840'a kadar geriledi.

Mersin Anamur Otogarı açıldı!

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Anamur’a kazandırdığı Anamur Otogarı projesinin açılışını gerçekleştirdi.

Burhanettin Kocamaz Mersin için vizyon projelerini anlattı!

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, ‘Mersin Başkanından Ne Bekliyor?’ temalı arama konferansı kapsamında, eğer seçimlerde aday olabilseydi hayata geçirmeyi planladığı vizyon projelerini anlattı

İBB Başkanı Mevlüt Uysal'ın açıklamaları TBMM'de!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı'nın açıklamaları ve belediyecilik faaliyetleri meclis gündemine taşındı. Konuya ilişkin olarak CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal soru önergesi hazırladı...

Mersin İkinci Bahar Emekli Evi açıldı!

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ‘İkinci Bahar Emekli Evi’nin açılışını yaptı.

Mevlüt Uysal metro çalışmaları hakkında açıklamalar yaptı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, metro çalışmalarıyla ilgili önemli açıklamalar yaptı. Uysal, metro ihalelerin iptal edilmesi ve devam eden metro çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Mersin'deki 1923 projenin açılışı yapıldı!

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz tarafından yaklaşık 4 yıl boyunca hayata geçirilen 1923 hizmetin toplu açılış, temel atma ve tanıtım töreni dün gerçekleşti.

Burhanettin Kocamaz: Emekliler de konut sahibi olmalı!

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Mersin Şubesi tarafından düzenlenen 'Emeklilere TOKİ Projesi' tanıtım toplantısına katılan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, TOKİ projesinin emekliler için önemine değindi.

Tarsus Kültür Park ve Yarenlik Alanı açıldı!

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, tasarım ve yenileme çalışmaları tamamlanan, Tarsusluların hasretle beklediği ve birçok ile örnek olacak Tarsus Kültür Park ve Yarenlik Alanı'nı hizmete açtı

Mersin Ayaş Spor Kompleksi açıldı!

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Erdemli’nin Ayaş Mahallesi’nde hayata geçirilen spor kompleksinin açılışına katıldı.

Burhanettin Kocamaz: Mersin'de yeni AVM yaptırmayacağız!

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Mersin Perakendeci İş Adamları Derneği üyeleriyle bir araya geldi.Başkan Kocamaz: "Merkezde yeni AVM yaptırmayacağız" dedi.

Mersin'de dere yatakları denize kadar açılacak!

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, ilçe belediye başkanları ve kurum yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen 1/5000 ölçekli nazım imar planı bilgilendirme ve değerlendirme toplantısına katıldı. Toplantıda dere yataklarının denize kadar açılması kararı alındı.

Burhanettin Kocamaz açıklamaları Haberi

Burhanettin Kocamaz açıklamaları

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Tevfık Sırrı Gür Stadyumu'nun, alışveriş merkezi yerine Cumhuriyet Meydanı olmasmın daha mantıklı olduğunu belirtti. En son meclis toplantısında TOKİ ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na bu teklifin gönderilmesinin karar altına alındığını kaydeden Başkan Kocamaz, "TSG Stadı'nın, alışveriş merkezi yapılmak üzere TOKİ'ye verildiği yönünde duyumumuz var. Benim gönlümden geçen; burasının Mersin'İn Cumhuriyet Meydanı olmasıdır. Mevcut Cumhuriyet Meydanı çok yeterli değil. TSG Stadı'nın olduğu bölge, güzel bir proje yarışmasıyla güzel bir meydana dönüştürülebilir. Ayrıca, Müftü Deresi'nin doğu tarafındaki OYAK'ın arazisini de Büyükşehir Belediyesi olarak istimlak edip, arasını asma köprü ile bütünleştirerek, şehrin merkezinde yeni bir nefes alınacak bölge oluşturulması düşüncemiz var. En kötü olay da; TOKİ'nin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın maalesef devlet içinde devlet gibi, belediyenin...