11 / 08 / 2022

Bursa Zafer Plaza ihalesi

Bursa Zafer Plaza ihalesi

Bursa Zafer Plaza  Alışveriş Merkezi’nin yüzde 19’luk hissesi bugün Bursa Büyükşehir Belediye Encümeni'nde satılacak. Kapalı teklif usulüyle gerçekleşecek ihalenin bedeli 51,4 milyon lira olarak belirlendi.

Zafer Plaza'nın tavanının çöküş anı kameralara yansıdı! Mağazadaki vatandaşlar ölümden döndü

Bursa'nın en büyük alışveriş merkezlerinden Torunlar A.Ş.'ye ait Zafer Plaza'da bir işyerinin tavanı çöktü. Mağazadaki dehşet anları kameralara yansıdı. Göçük altında birilerinin kalmış olabileceği değerlendirildiğinden arama çalışmaları yapıldı.

Torunlar GYO Zafer Plaza AVM'nin değeri belli oldu!

Torunlar GYO tarafından, Bursa İli, Osmangazi İlçesi, Şehreküstü Mahallesi, Cemal Nadir Caddesi üzerinde yer alan 6002 ada, 91 parsel bünyesindeki 181 nolu Zafer Plaza Alışveriş Merkezi'nin değerleme raporu yayınlandı.

Bursa Osmangazi Millet Bahçesi bugün ihaleye çıkıyor!

Bursa İli, Osmangazi İlçesi, Zafer Mahallesi (Gökdere) Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait ile ilgili Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi bugün saat 14:00'te gerçekleştirilecek.

Bursa Osmangazi Millet Bahçesi 26 Mart'ta ihaleye çıkıyor!

Bursa İli, Osmangazi İlçesi, Zafer Mahallesi (Gökdere) Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait ile ilgili Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 26 Mart 2021 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

Torunlar GYO Zafer Plaza AVM değerleme raporu!

Torunlar GYO'nun Zafer Plaza AVM projesinin 2020 yıl sonu değerleme raporu Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayınlandı. 

Torunlar GYO Zafer Plaza AVM 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Zafer Plaza AVM'nin 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Bursa Tower Plaza’nın iki katı yıkıldı!

20 yıldır yıkılması gündeme gelen Bursa Tower Plaza’da yıkım süreci devam ediyor. Çatıdaki iş makineleriyle iki katın yıkımını tamamlandı.

Bursa Tower Plaza yıkılıyor!

Bursa'da, ruhsat sorunu nedeniyle yirmi yılı aşkın süredir boş duran ve yıkılma riski olduğu belirlenen Tower Plaza'nın tıraşlama yöntemi ile yıkım çalışmaları gerçekleştirilmeye başlandı.Yıkımı üstlenen yüklenici firma görevlileri, bina içindeki asma tavanlar, kapı, pencere gibi sistemleri yıktı...

Bursa Tower Plaza'da yıkım başladı!

Bursa'da, Altıparmak Mahallesi Stadyum Caddesi'nde 20 yıldır boş duran ve riskli olduğu belirlenen Tower Plaza'da yıkım için çalışmalara başlandı...

Bursa Tower Plaza’da tahliye süreci başladı!

Bursa’da Altıparmak Mahallesi Stadyum Caddesi üzerindeki Tower Plaza’da yıkım için tahliye süreci başladı. 

Zafer Plaza AVM 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Zafer Plaza AVM'nin 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Bursa Zafer Plaza 51.4 milyon liraya bugün satılıyor!

Bursa Zafer Plaza  Alışveriş Merkezi’nin yüzde 19’luk hissesi bugün Bursa Büyükşehir Belediye Encümeni'nde satılacak. Kapalı teklif usulüyle gerçekleşecek ihalenin bedeli 51,4 milyon lira olarak belirlendi.

Bursa Zafer Plaza AVM'nin hissesi 51.4 milyon TL'ye satılıyor!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından, Zafer Plaza AVM'nin belediye hissesi 51.4 milyon TL'ye satılıyor...

Bursa Zafer Plaza ihalesi Haberi

Bursa Zafer Plaza ihalesi

Bursa Zafer Plaza Alışveriş Merkezi’nin yüzde 19’luk hissesi bugün 51,4 milyon liraya satılacak.  İşte Olay Gazetesi köşe yazarı İhsan Aydın'ın konu ile ilgili yazısı...

Bugün Bursa Büyükşehir Belediye Encümeni’nden de önemli bir satış ihalesi var.

Büyükşehir Belediyesi mali toparlanmayı sağlayabilmek için elindeki taşınır ve taşınmazların bir bölümünü satmayı planlamıştı.

Bu karar doğrultusunda Zafer Plaza  Alışveriş Merkezi’ndeki Büyükşehir Belediyesi’ne ait yüzde 19’luk hissesinin büyük bölümü satılacak.

Talipli çıkar mı bilmiyoruz ama Büyükşehir Belediyesi bu satıştan 50 milyon liranın üzerinde bir gelir bekliyor.

Büyükşehir Belediyesi bin 443 metrekarelik hisseyi tahmini 51,4 milyon lira bedel üzerinden kapalı zarf teklif yöntemiyle satacak.