01 / 07 / 2022

Cadde Alyans fiyat

Cadde Alyans fiyat

Alyans İnşaat tarafından Çayırova’da inşa edilen Cadde Alyans projesinde ev sahibi olmak isteyenlere zahmetsiz bir teklif sunuluyor. Peşim alımlarda, 72 ay sıfır faiz imkanı sağlanıyor. 

Cadde Alyans satışta! Daire fiyatları 350 bin TL'den başlıyor!

Çayırova’nın en konsept projesi Cadde Alyans rezidans ve alışveriş birimleriyle Çayırova’nın yeni buluşma noktası olacak.Cadde Alyans’da daireler 350 bin TL den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Tüm Decathlon yetişkin scooter ile elektrikli scooter modelleri ve Mart 2022 fiyat listesi…

Adım başı her sokak, cadde ve kaldırımlarda sıkça gördüğümüz scooterların kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşıyor. Pek çok kişinin ayağını yerden kesen Decathlon scooter modellerini ve Mart 2022 fiyat listesini yazımızda bulabilirsiniz…

Piyalepaşa İstanbul fiyat!

Polat İnşaat tarafından hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul projesinde cadde cepheli son iki blok satışa çıktı. Peki projede fiyatlar ne kadardan başlıyor. İşte Piyalepaşa İstanbul fiyat listesi...

Mesa Cadde güncel fiyat listesi!

İstanbul Maltepe'de MESA, ASLAN YAPI ve CABA ortaklığında inşa edilen Mesa Cadde'nin örnek daireleri ziyaretçilerini bekliyor...

Cadde Alyans'ta 72 ay sıfır faiz imkanı!

Alyans İnşaat tarafından Çayırova’da inşa edilen Cadde Alyans projesinde ev sahibi olmak isteyenlere zahmetsiz bir teklif sunuluyor. Peşim alımlarda, 72 ay sıfır faiz imkanı sağlanıyor. 

Sur Yapı Antalya'nın Sur Cadde etabı ön satışta!

Sınırlı sayıda konutun satılacağı Sur Yapı Antalya'nın Sur Cadde etabı ön satışa çıktı. Projede minimum fiyat 137 bin TL olarak belirlendi.

Park Residence Cadde fiyat bilgisi!

Park Residence Cadde fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. 1+1 ile 4+1 arasında daire tiplerine yer verilen proje Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş imzasını taşıyor. 

Kadıköy Park Residences Cadde fiyat 2018!

1+1'den 4+1'e kadar daire seçenekleri sunulan Park Residences Cadde projesinde yüzde 30 peşinat sonrasında, kalan tutar 36 ay 0 faizle ödenebiliyor..

Nidapark Küçükyalı Cadde fiyat!

Nidapark Küçükyalı Cadde fiyatları metrekare bazında  2 bin 768 TL'den başlıyor. Projede 140 bin metrekare ofis alanı bulunuyor. 

Mesa Cadde fiyat 2018!

İstanbul Anadolu yakası Maltepe'de yükselen Mesa Cadde projesi Maltepe sahil yoluna ise 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor..

Cadde Alyans fiyat listesi 2018!

Cadde Alyans projesinde kolay ev sahibi olunması için faizler donduruldu. Projede 120 aya kadar yüzde 0.99 sabit oranlı konut kredisi ile ev sahibi olunabiliyor.

Çayırova Cadde Alyans'ta faiz oranları donduruldu!

Gebze-Çayırova’nın en merkezi noktasında geliştirilen Cadde Alyans projesinde faiz oranları donduruldu. 

Mesa Cadde Maltepe fiyat!

Toplam 253 adet daireden meydana gelen Mesa Cadde projesi Maltepe'de Carrefoursa AVM’nin bulunduğu arazide inşa ediliyor. Mesa Cadde Maltepe fiyat listesi 555 bin TL'den başlıyor. 

Sur Yapı Antalya tam fiyat listesi 2017!

Sur Yapı Antalya tam fiyat listesi 2017 kapsamında projede fiyatlar 107 bin TL'den başlıyor. Projede cadde dükkanlar ise 209 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor...

Cadde Alyans fiyat Haberi

Cadde Alyans fiyat

Alyans İnşaat imzası taşıyan Cadde Alyans projesinden ev almak isteyenlere iki yeni fırsat sunuluyor. Proje kapsamında, 72 ay sıfır faiz, peşin alımlarda ise yüzde 15 indirim avantajı bulunuyor.

Çayırova'nın Mutlukent bölgesinde hayata geçirilen Cadde Alyans projesinde ev sahibi olmak isteyenlere ideal ve mükemmel bir yatırım fırsatı bulunuyor. 

Alyans İnşaat Genel Müdürü Ozan Kaplan, projeyle ilgili olarak ''Çayırova’nın en önemli yaşam alanlarından biri olan Mutlukent’de hayata geçirdiğimiz Cadde Alyans projesinde oturum veya yatırım amacıyla ev sahibi olmak isteyen müşterilerimize yükselen konut kredisi faizlerine karşı bankasız, kefilsiz ve senetle 72 aya varan sıfır faiz avantajı ile hemen tapu imkanı sunuyoruz” açıklamasında bulundu.

Kampanyanın 31 Ekim'e kadar devam edeceğini söyleyen Kaplan, “Merkezi konumu ve eksiksiz sosyal donatı alanları ile Çayırova’nın en büyük projesi olan Cadde...