çağdaş inşaat bodrum projeleri

çağdaş inşaat bodrum projeleri

Bodrum'un en lüks projelerini yapan Çağdaş İnşaat 600 bin eurodan başlayan fiyatlarla malikane satıyor.

Bodrum'da inşaat işçilerini taşıyan minibüsle kamyonet çarpıştı: 8 yaralı!

Muğla Bodrum'da, inşaat işçilerini taşıyan minibüsle kamyonetin çarpışması sonucunda 8 işçi yaralandı.

Bodrum'daki kaçak inşaat mühürlenmesine rağmen devam ediyor!

Bodrum Gümüşlük'te Antik Myndos Kenti kalıntıları içerisinde ve 1. Derece Arkeolojik Sit Alanı’ndaki inşaat mühürlendi. Yıkım kararı da alınan binada henüz yıkım yapılmadığı ve inşaatın devam ettiği ileri sürüldü...

Çağdaş Taahhüt Gayrimenkul İnşaat ve Malzemeleri Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çağdaş Taahhüt Gayrimenkul İnşaat ve Malzemeleri Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Saliha Çorluk tarafından kuruldu. 

Ada Çağdaş İnşaat İç Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Ada Çağdaş İnşaat İç Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 20 bin TL sermaye bedeli ile bugün Alican Tüfekçi tarafından kuruldu.

Tuzla Çağdaş İnşaat Emlak Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tuzla Çağdaş İnşaat Emlak Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi Tuzla'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Çağdaş Sarak ve Fatma Aktaş tarafından kuruldu.

Bodrum Danışmanlık İnşaat Ve Turizm Sanayi Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Bodrum Danışmanlık İnşaat Ve Turizm Sanayi Dış Ticaret Anonim Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Yener Göksu ve Ömer Konça ortaklığında kuruldu. 

Niziplioğlu İnşaat rezidanstan turizme kaydı!

Niziplioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Niziplioğlu, Niziplioğlu İnşaat Bodrum’da Yahşi Koyu’nda denize sıfır 20 bin metrekarelik bir alanda Elit Lotus projesini yaptı. 46 tane villa yapıldı ve satıldı. İnşaatta rezidans yapmayı planlıyorduk ancak tamamen turizme kaydık." dedi..

Mas Bodrum İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mas Bodrum İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Aytül Kaplan, Mehmet Hakan Özgül, Nizam Kaplan ve Seçkin Kaplan ortaklığında kuruldu. 

Ofton İnşaat'tan Bodrum'a üçüncü proje!

Yerli ve yabancı turistin gözdesi olan Bodrum’dan gayrimenkul alanların her zaman kazançlı çıktığına dikkat çeken Ofton İnşaat Eş Başkanı Yusuf Şimşek, kazandırmaya devam edeceklerini söyledi..

Bodrum Yatırım Turizm ve İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Bodrum Yatırım Turizm ve İnşaat Anonim Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Çil tarafından kuruldu.

Swisotel Residences Bodrum Hill fark yaratıyor!

Çağdaş Holding, şimdi de lüksün ve konforun buluştuğu bir projeye imza atıyor. Şehir merkezi ve denize yakınlığının yanı sıra manzarasıyla da özel bir tatil konsepti sunan Swisotel Residences Bodrum Hill, inşaat kalitesi ve malzemesiyle emsalleri arasında fark yaratıyor.

Bu evler hem yazlık hem kışlık!

Son dönemde markalı konut projesi geliştiren şirketler, rotasını gözde tatil bölgeleri arasında yer alan Antalya, İzmir ve Bodrum’a çevirdi. Sur Yapı Antalya’da dev bir şehir kuruyor. Nef, Yalıkavak ve Gölköy’de yeni projeler yapıyor. Çağdaş Holding Bodrum’da 3 proje inşa ediyor...

Bodrum inşaat şirketlerinin gözdesi oldu!

İnşaat sektörünün gözdesi olan Bodrum, 164 bin nüfusu ile Muğla'nın en kalabalık ilçesi oldu. Nüfusun artmasıyla birlikte bölgede okul, hastane ve konut yatırımlarının da arttı...

çağdaş inşaat bodrum projeleri

çağdaş inşaat bodrum projeleri çağdaş inşaat bodrum projeleri

Çağdaş İnşaat Bodrum'da 4 lüks projenin satışına devam ediyor. Torba, Bitez ve Bodrum'un merkezinde deniz manzaralı, geniş bahçeli, akıllı ev teknolojisine sahip müstakil evler inşa eden Çağdaş İnşaat'ın Torba plajına sıfır konumda 19 villadan oluşan Torba Çağdaş Homes projesinde fiyatlar 600 bin eurodan başlıyor

Çağdaş İnşaat, Bodrum'da Torba Çağdaş Homes, Port Heights Mansions ve Bitez Park Mansions adında 3 lüks projenin satışını sürdürüyor. Torba plajına sıfır konumda bulunan ve 12 bin 600 m² alan üzerinde 19 adet müstakil villadan oluşan Torba Çağdaş Homes, 450 m²- 600 m² geniş bahçeleri olan lüks dubleks villaları, kendisine özel plajının olması ve müstakil bir yaşamı deniz ile mavinin...