05 / 07 / 2022

Cardi B nerede yaşıyor

Cardi B nerede yaşıyor

Müzik dünyasının ünlü ismi Cardi B, New York'ta saraya benzeyen bir ev satın aldı. Yeni evinden fotoğraf paylaşan ünlü isim, "Kendimle gurur duyuyorum" dedi.

Cardi B Atlanta'da 5.8 milyon dolara malikane aldı!

Kısacık zamanda dünyanın en çok kazanan ünlüleri arasına giren Cardi B, Atlanta'da bulunan malikaneyi 5.8 milyon dolara satın aldı.

Cardi B, New York'tan ev aldı!

Müzik dünyasının ünlü ismi Cardi B, New York'ta saraya benzeyen bir ev satın aldı. Yeni evinden fotoğraf paylaşan ünlü isim, "Kendimle gurur duyuyorum" dedi.

Büyük Uzunlar İnşaat Maltepe projesi nerede?

Büyük Uzunlar İnşaat Maltepe projesi nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Büyük Uzunlar İnşaat Maltepe projesi nerede sorusunun yanıtı ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Demir İnşaat Büyükçekmece projesi nerede?

Demir İnşaat Büyükçekmece projesi nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Demir İnşaat Büyükçekmece projesi nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Nidapark Küçükyalı Büyükada Multi Evler nerede?

Nidapark Küçükyalı Büyükada Multi Evler projesiyle ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Peki Nidapark Küçükyalı Büyükada Multi Evler nerede?

Nidapark Küçükyalı Büyükada nerede?

Nidapark Küçükyalı Büyükada nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Nidapark Küçükyalı Büyükada nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Avrupa Konutları Atakent 4 B nerede?

Avrupa Konutları Atakent 4 projesinin yeni etabı satışa çıktı. Peki Avrupa Konutları Atakent 4 B nerede? İşte Avrupa Konutları Atakent 4 B lokasyonu...

Cardi B Atlanta'da 5.8 milyon dolara malikane aldı!

Kısacık zamanda dünyanın en çok kazanan ünlüleri arasına giren Cardi B, Atlanta'da bulunan malikaneyi 5.8 milyon dolara satın aldı.

Alper İlki: Nerede, ne büyüklükte bir deprem olacağını biliyoruz!

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) İnşaat Mühendisliği Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Alper İlki, Türkiye'nin deprem riski haritasının 2019'da yenilendiğini belirterek, "Dolayısıyla nerede, ne büyüklükte bir deprem olacağını bilmiyor değiliz, biliyoruz." dedi.

Büyükçekmece Batı Mahal nerede?

Büyükçekmece Batı Mahal projesinde evler göl manzarasına hakim konumda bulunuyor. Peki Büyükçekmece Batı Mahal nerede?

Emlak Konut Kayabaşı Bölge Parkı Ticarileri projesi nerede?

Ön taleplerin devam ettiği Kayabaşı Bölge Parkı Ticarileri projesi dükkan ve ofislerden meydana geliyor. Peki Emlak Konut Kayabaşı Bölge Parkı Ticarileri projesi nerede?

Büyükçekmece Liv Residence nerede?

Daire seçeneklerinin 2+1'den başlayarak 5+2'ye kadar farklı şekilde tasarlandığı Liv Büyükçekmece projesi 9 blok halinde hayata geçiriliyor. Peki Büyükçekmece Liv Residence nerede?

Liv Büyükçekmece nerede?

Liv Büyükçekmece Konutları'nın 2 yıl içerisinde teslim edilmesi öngörülüyor. Projede 2+1'den 5+2'ye kadar farklı daire tipleri yer alıyor. Peki Liv Büyükçekmece nerede?

Büyükyalı Projesi Nerede?

Büyükyalı Projesi Nerede? Özak-Yenigün-Ziylan Ortaklığı'nın Kazlıçeşme projesi Büyükyalı, Bakırköy-Zeytinburnu sahil hattı üzerinde yer alıyor. Proje 660 milyon liraya mal olacak...

Cardi B nerede yaşıyor Haberi

Cardi B nerede yaşıyor

Müzik dünyasının lüks harcamalarıyla en çok gündem olan ünlü isimlerinden biri olan Cardi B, milyon dolarlık emlak portföyüne ekleme yapmaya devam ediyor. Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Cardi B, yeni emlak yatırımını evim diyerek nitelendirdiği New York'ta gerçekleştirdi. 

Müzik dünyasının ünlü ismi Cardi B, saray benzerliğinde olan yeni evinin girişinden bir fotoğraf paylaştı. Ünlü isim, sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafta "Kendimle gurur duyuyorum" ifadelerine yer verdi. 

'KÜÇÜK BİR TUR İSTERSENİZ HABER VERİN'

Müzik dünyasının, lüks harcamalarıyla en çok konuşulan ünlülerinden biri olan Cardi B, milyon dolarlık emlak portföyüne bir yenisini daha ekledi. Üstelik de "evim" dediği New York'ta. Sarayı andıran yeni evinin girişinde çektirdiği bir pozunu da sosyal medya hesabından "Kendimle gurur duyuyorum" mesajı eşliğinde paylaştı. 28 yaşındaki Cardi B, takipçilerine "Evimde...