10 / 08 / 2022

Carrefoursa karşıyaka

Carrefoursa karşıyaka

Carreforusa'nın İzmir Karşıyaka Şemikler Mahallesi 'nde yer alan gayrimenkulünü Altunizade Gayrimenkul İnşaat satın aldı. Satış işlemleri tamamlandı ve tapu devri tamamlandı.

Carrefoursa İzmir'deki gayrimenkulünü satıyor!

Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş., Kamu Aydınlatma Platformu 'nda İzmir'in Karşıyaka ilçesinde yer alana gayrimenkulün üçüncü kişilere satılacağını açıkladı.

Carrefoursa Karşıyaka Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Carrefoursa AVM Karşıyaka, hafta içi hergün saat 09:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Carrefoursa Karşıyaka Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Carrefoursa AVM Karşıyaka bayramda kaçta açılır?

Carrefoursa AVM Karşıyaka bayramda açık mı?

Carrefoursa AVM Karşıyaka, hafta içi hergün saat 09:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Carrefoursa AVM Karşıyaka bayramda açık mı? Carrefoursa AVM Karşıyaka bayramda kaçta açılır?

Karşıyaka AVM Altunizade Gayrimenkul'e satıldı!

Carrefoursa, İzmir'deki Karşıyaka AVM'yi Rönesans'ın şirketlerinden Altunizade Gayrimenkul'e sattığını açıkladı. 87.8 dönümlük arsada 81 mağazayla hizmet veren AVM'nin satış bedelinin 223 milyon lira olduğu ifade edildi.

Karşıyaka ve Göztepe stadı ihaleleri sonuçlandı!

Karşıyaka Stadı'nın ihalesini 54 milyon 88 bin lirayla Ali Acar İnşaaat, Göztepe'nin ihalesini 54 milyon 350 bin lirayla DOYAP Yapı kazandı. İtirazın olmadığı takdirde çalışmalar 1 ay içinde başlayıp 700 gün sonra bitecek

Göztepe ve Karşıyaka stadı ihaleleri sonuçlandı!

Karşıyaka İlçe Stadı'nın inşaatını 54 milyon 88 bin TL teklif veren Ali Acar İnşaat kazandı. Sonuca itiraz olmaması durumunda 1 ay içinde sözleşme imzalanarak firmalara yer teslimi yapılacak.

Karşıyaka Belediyesi kendi imkanları ile kentsel dönüşüm yapan ilk belediye oldu!

İzmir Karşıyaka Zübeyde Hanım Mahallesi 'nde belediyenin tapulu arazisi üzerine yaptırılan 808 konut ve bölgenin alt yapı çalışmaları 2 yıl gibi kısa bir sürede tamamlandı.

Konak ve Karşıyaka Tramvayları Projesi finansmanı için imzalar atıldı!

Konak ve Karşıyaka Tramvayları Projesi finansmanı için imzalar atıldı.Aziz Kocaoğlu, “Bu anlaşma, Türkiye’deki tüm ekonomik olumsuzluklara rağmen, İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne olan güvenin yansımasıdır.” dedi.

Karşıyaka Siesta O2'de 110 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Karşıyaka Siesta O2'de fiyatlar 110 bin liradan başlıyor. Önümüzdeki hafta satışa çıkacak olan projede; çocuk oyun alanları, sauna, spor alanları, yüzme havuzu, fitness center bulunuyor...

Karşıyaka Güneş Tarlası projesi için ilk kazma vuruldu!

Karşıyaka Belediyesi'nin Sürdürülebilir Enerji Eylem Planı'nda yer alan "Güneş Tarlası" projesi için ilk kazma vuruldu. 2014 yılı Haziran ayı başlarında tamamlanması planlanan proje ile 493 KW'lık güneş enerjisi elde edilecek.

Hüseyin Mutlu Akpınar: Karşıyaka'da öncelikli hedef kentsel dönüşüm!

CHP Karşıyaka Belediye Başkan adayı Hüseyin Mutlu Akpınar, seçimleri açık ara farkla kazanacaklarını ve mutlu insanların yaşadığı bir ilçe yaratacaklarını söyledi. Akpınar 'Karşıyaka'da öncelikli hedef kentsel dönüşüm' dedi...

Konak ve Karşıyaka tramvay ihalesi yapıldı!

İZMİR Büyükşehir Belediyesi, 12.6 km'lik Üçkuyular-Halkapınar ve 9,7 km'lik AlayAbey-Mavişehir tramvay hatlarının ihalesini yaptı. Konak ve Karşıyaka tramvay ihalesinde en yüksek teklifi Doğuş İnşaat firması verdi...

İzmir Karşıyaka Stadı tanıtıldı!

Bahadır Kul'un katılımıyla düzenlenen toplantıda konuşan Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Fatih Diniz, söz konusu projenin sadece 15 günde bir maç izlenecek alan olmaması gerektiğini söyledi.

Karşıyaka Stadı'nın tanıtımı yapıldı!

Karşıyaka Stadı'nın tanıtımı yapıldı. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ( TOKİ ) tarafından ihalesi yapılan ve değerlendirme aşamasında olan stat yılın her zamanı kullanabilecek şekilde tasarlandı...

Carrefoursa karşıyaka Haberi

Carrefoursa karşıyaka

Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş. Kamu Aydınlatma Platformu'na gayrimenkul satım işlemleri hakkında açıklama yaptı.


Açıklama: 

11.02.2015 tarihinde, Şirketimiz mülkiyetinde olan ve ilgili Tapu Sicil Müdürlüğü nezdinde İzmir ili, Karşıyaka İlçesi, Şemikler Mahallesi, 26K.3C pafta, 26024 ada, 1 parselde kayıtlı bulunan taşınmazın Altunizade Gayrimenkul Yatırım İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ne satış işlemleri tamamlanmış olup tapu devri...