Celalettin Çağlar özgeçmiş

Celalettin Çağlar özgeçmiş

OYAK Çimento Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Çağlar kimdir? Celalettin Çağlar ne zamandan beri OYAK Çimento'nun yönetim kurulu başkanlığını yürütüyor? İşte Celalettin Çağlar'ın biyografisi ve OYAK Çimento...

Çağlar Bozkurt, köyüne 10 milyon TL'lik yatırımla doğam yaşam alanı kazandırdı!

Muğlalı turizmci Çağlar Bozkurt, doğup büyüdüğü köyünden 40 dönümlük arazi satın alarak köye doğal yaşam alanı kazandırdı.

Dağlarca Çağlar: Gayrimenkul sektöründe ciddi bir düzeltme döneminden geçtik! 

Çağdaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar gayrimenkul sektöründe yaşanan gelişmeleri değerlendirdi. Dağlarca Çağlar gayrimenkul sektörünün ciddi düzeltme döneminden geçtiğini dile getirdi... 

Cavit Çağlar 837.5 milyon dolarlık TMSF borcunu ödedi!

TMSF’ye olan borçlarını kapatmasıyla gündeme gelen Çağlar Grup Başkanı Cavit Çağlar, “20 yıldır sırtımda 100 kiloluk yükle geziyordum. Borçlarımı ödediğim için nasıl hafifledim, nasıl mutluyum'' diye konuştu. 

Wenomıx Biyoteknoloji Araştırma Geliştirme Sağlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Wenomıx Biyoteknoloji Araştırma Geliştirme Sağlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Güngören'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Celalettin Çağlar tarafından kuruldu. 

Çağlar Ertuğrul İzmir'e taşındı!

Genç oyuncu Çağlar Ertuğrul'da şehrin gürültüsünden bunalıp, çareyi doğaya sığınmakta buldu. Yakışıklı oyuncunun İzmir'e taşındığı öğrenildi.

Futbolcu Çağlar Söyüncü stat yaptıracak!

Almanlı futbol takımı Freiburg, İngiliz takımı Leicester City'ye 138 milyon TL'ye transfer ettiği Çağlar Söyüncü'den gelen parayla yeni stat yaptıracak.

Arsenal'in yeni stadının yarı masrafı Çağlar Söyüncü'den!

Almanya'da Freiburg forması giyen Çağlar Söyüncü eğer İngiliz devi Arsenal'e transfer olursa yeni yapılacak stadın yarı masrafını karşılayacak.

Seda Çağlar İnşaat Malzemeleri Dekorasyon Montaj Lojistik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Seda Çağlar İnşaat Malzemeleri Dekorasyon Montaj Lojistik Ticaret Limited Şirketi bugün Sultanbeyli’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Seda Çağlar tarafından kuruldu. 

Çağlar T Mimarlık Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çağlar T Mimarlık Ve Ticaret Limited Şirketi Barış Çağlar Temizyürek tarafından 20 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Çağlar Vinç Makina Ve Sanayi Anonim Şirketi kuruldu!

Çağlar Vinç Makina Ve Sanayi Anonim Şirketi Sadık Demir tarafından 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

İbrahim Çağlar'dan Bodrum'a Janna Bodrum Otel!

İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, turizm sektörüne yöneldi. Çağlar, Bodrum'da Janna Bodrum ismiyle ikinci bir lüks otel projesini tamamlamak üzere.

İbrahim Çağlar: 2017 yılı yatırımda seferberlik yılı olacak!

İTO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, kendi uçağını, tankını üreten, dünyanın enerji akışına yön veren, çevresindeki zulme ‘dur’ diyebilen, her koşulda büyüyen ve kenetlenen bir Türkiye gerçeği olduğunu belirterek, 2017’nin yatırım, üretim, ihracat ve turizm gibi her alanda seferberlik yılı ola

İbrahim Çağlar'dan Moody's kararı değerlendirmesi!

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı İbrahim Çağlar, "Türkiye artık aralarında Moody's'in de yer aldığı üçlü not çetesinin çıkar oyunlarıyla yatırımcıların gözünde gelgitler yaşayan bir ülke değil." değerlendirmesinde bulundu.

Celalettin Çağlar özgeçmiş

Celalettin Çağlar özgeçmiş Celalettin Çağlar özgeçmiş

Celalettin Çağlar kimdir?

Celalettin Çağlar, 1949 yılı İstanbul doğumlu. Celalettin Çağlar, bugün OYAK Çimento ve otomotiv şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanı’dır.


OYAK Çimento ve Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Çağlar, 1973 yılında İ.T.Ü. Makine Mühendisliği'nden mezun oldu. Yüksek lisansını Otomotiv Yüksek Mühendisi olarak 1977 yılında Aachen Teknik Üniversitesi'nde tamamladı. 


1976 - 1998 yılları arasında Koç Holding Otokar A.Ş.’de Mühendislik Müdürü olarak çalışan Çağlar, 1998 - 2000 yılları arasında ise özel sektörde kurucu ortak, Yönetim Kurulu Başkanı ve Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 


Ardından çeşitli şirketlerde, yöneticilik, yönetim kurulu üyeliği ve başkan yardımcılığı görevlerini üstlendi.


Coşkun Ulusoy’un Oyak’a gelmesiyle birlikte, 2000 yılında bu gruba geçti. Aynı zamanda, otomotiv ve çimento şirketlerinin yönetim kurulu başkanı olarak görev yapıyor.


OYAK Çimento

"Türkiye Çimento Endüstrisi'nin kapasite ve pazar lideri olarak faaliyetlerini 5...