Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi adres

Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi adres

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu: " 40 bin yatak kapasiteli 230 hastaneyi aynı anda yapabilen dünyada bir başka ülke yok " şeklinde açıklamalarda bulundu.

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin akıbeti TBMM gündeminde!

DEVA İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinin binası ve arazisine ilişkin soru önergesi verdi. 

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin akıbeti mecliste!

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin akıbeti meclis gündemine taşındı. CHP'li Şeker, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin taşınacağı iddiası TBMM'de!

İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin depreme dayanıklı olmadığı gerekçesiyle taşınacağı iddiaları meclis gündemine taşındı. CHP'li Emre, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Bahçeşehir Eğitim ve Yaşam Vadisi inşaatında sona gelindi!

Başakşehir’in ilk fen lisesinin içerisinde yer aldığı Bahçeşehir Eğitim ve Yaşam Vadisi’nde inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Dev külliyenin inşaatının Mayıs ayında tamamlanması bekleniyor.

Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki kantin kiraya verilecek!

Sağlık Bakanlığı Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği, Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki kantin yerini kiraya verecek.

Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki kantin kiraya verilecek!

T.C. Sağlık Bakanlığı Marmara Üniversitesi İstanbul Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yer alan kantin yeri için kiralama ihalesi düzenleniyor.

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 250 yataklı ek bina inşa edilecek!

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 250 yatak kapasiteli ek bina inşa edilmesi için düğmeye basıldı. 

Starry Gayrimenkul Turizm Eğitim Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Starry Gayrimenkul Turizm Eğitim Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Shariful İslam Ripon tarafından kuruldu.

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planı askıda!

Şişli ve Kağıthane ilçeleri, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Çevresi 1/5000 ve 1/1000 ölçekli 24.07.2020 tasdik tarihli Nazım ve Uygulama İmar Planı askıya çıktı.

Bahçeşehir Eğitim ve Yaşam Vadisi için ilk harç döküldü!

Başakşehir Belediyesi, eğitim alanında büyük adımlar atmayı sürdürüyor. Bahçeşehir’de içinde ilk ve ortaokul, fen lisesi, öğrenci yurdu, huzurevi gibi bölümler olan “Bahçeşehir Eğitim ve Yaşam Vadisi” için ilk harç döküldü.

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinin birinci etabı açılış için gün sayıyor!

Sağlık Bakanı Koca yaptığı açıklamada yenilenen, kapasitesi büyütülen Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinin birinci etabının, 758 yatak ve 27 ameliyathanesiyle yakında hizmete gireceğini müjdeledi.

Staff Yönetim Eğitim Ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Staff Yönetim Eğitim Ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi Şişli'de 600 bin TL sermaye bedeli ile Uğur Mıdık tarafından kuruldu.

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin zemini mi kaydı?

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin Seyrantepe'deki yeni hastane binasında ‘zemin etüdünün yapılmamasından kaynaklı taban kayması' yaşandığı ve bu sebeple açılmadığı ileri sürüldü...

Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi adres Haberi

Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi adres

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, dünyada 40 bin yatak kapasiteli 230 hastaneyi aynı anda yapabilen başka bir ülke olmadığını söyledi.


Müezzinoğlu, Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesinin açılış törenine katıldı. 


Konuşmasında bu ülke insanına sağlık alanında hizmet etmekten ve bu konuda dünyayla yarışabilir olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Müezzinoğlu, Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesinin hayırlı olması temennisinde bulundu. 


Müezzinoğlu, "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın, insanı yücelt ki devlet yücelsin" temel felsefesiyle yola çıkan AK Parti iktidarının, 2002'den bu yana insanlara, yarınlara güvenle bakacakları bir ortam hazırlamak için çaba gösterdiğini anlattı. 


Geçmiş yıllarda insanların sağlık alanında bir çok sıkıntı yaşadığını kaydeden Müezzinoğlu, şimdi ise sağlık alanında gelişmiş ülkelerde bulunan hizmetlerin Türkiye'de de verildiğini söyledi. 


Müezzinoğlu, "Bugün için Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı olarak biz 40 bin yatak kapasiteli...