çiğli kentsel kazanım

çiğli kentsel kazanım

CHP Çiğli Belediye Başkan Aday Adayı Ali Talak, Ege Bölgesi Erzurum Dernekler Birliği Federasyonu Genel Merkezi'ni ziyaret etti.Talak, Çiğli'de yapacağı "kentsel dönüşümün, kentsel kazanım" olacağını söyledi...

Çiğli'de sürdürülebilir kentsel gelişim protokolü imzalandı!

Çiğli'de sürdürülebilir Yerel İzleme Araştırma ve Uygulamalar Derneği'nin sürdürülebilir kalkınma hedeflerinin yerelleştirilmesi için kentsel gelişim protokolü imzalandı. 

Çiğli’de imar ve kentsel dönüşüm konuşuldu!

İnşaat Mühendisleri Odası İzmir Şube Başkanı Gürkan Erdoğan, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü'yü ziyaret ettiler. Ziyarette, kentin mimari dokusu, imar ve kentsel dönüşüm gibi temel konuların görüşüldü.

Çiğli Balatçık kentsel dönüşüm imar planı askıda!

Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından onaylanan İzmir Çiğli ilçesi Balatçık Mahallesi'nde imar planı askıya çıkarıldı...

İzmir Çiğli'de kentsel dönüşüm zamanı!

İzmir'in Çiğli, Kayseri'nin Kocasinan, Malatya'nın Yeşilyurt ilçelerine bağlı bazı alanlar kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı ilan edildi. Bakanlar Kurulunun kentsel dönüşüm ve riskli alan ilanı ile acele kamulaştırma kararları, Resmi Gazete'de yayımlandı.

İzmir Çiğli'de kentsel dönüşüm başlıyor!

İzmir Çiğli'de bulunan bazı alanlar kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı ilan edildi. Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayınlandı.

Çiğli Belediyesi'nde kentsel dönüşüm tartışıldı!

Çiğli Belediyesi eylül ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi. Meclis toplantısına grup toplantısı uzun sürdüğü için geç katılan CHP grubuna, AK Parti grubu tepki gösterdi.

Çiğli'de kentsel dönüşüm eylemi yapıldı!

Çiğli ilçesi Ataşehir Mahallesi'nde belediyenin kentsel dönüşüm projesine karşı çıkan mahalleli haziran ayı meclis toplantısı öncesi, belediye binası önünde toplanarak eylem yaptı.

Çiğli'de müteahhitlerden kent çalışmalarına destek!

İzmir’de, kentsel dönüşüm ve kent estetiğinin yenilenmesi çalışmaları kapsamında Müteahhitler Federasyonu Başkanı Necip Nasır ve beraberindeki heyet, çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan’la makamında bir araya geldi.

Hüseyin Aslan: Karabağlar, Buca, Bayraklı ve Çiğli yeniden yapılanmalı!

Hüseyin Aslan: "İzmir'de özellikle Karabağlar, Buca, Bayraklı ve Çiğli gibi ilçeler ele alınmalı. İzmir'in gelişiminde de bu dört ilçenin geleceği belirleyici olacak. Reçete belli; kentsel dönüşüm" dedi.

İzmir Çiğli kentsel dönüşüm 2013!

İzmir Çiğli’de Güzeltepe Mahallesi'nde başlayan kentsel dönüşüm çalışmaları Maltepe, Köyiçi ve Şirintepe mahallelerinde devam edecek. İşte tüm detayları ile mahalle mahalle İzmir Çiğli kentsel dönüşüm 2013…

İzmir'in kentsel dönüşüm bölgeleri genişliyor!

İzmir Büyükşehir Belediyesi daha kentsel dönüşüm için belirlediği 9 bölgeden sonra Gecekondulaşmanıon yoğun olduğu bölgeler olan Gürçeşme, Çiğli Güzeltepe, Ferahlı ve Gültepe'yi de kentsel dönüşüm kapsamına alındı..

Ali Talak: Çiğli'de dönüşüm, kentsel kazanım olacak!

CHP Çiğli Belediye Başkan Aday Adayı Ali Talak, Ege Bölgesi Erzurum Dernekler Birliği Federasyonu Genel Merkezi'ni ziyaret etti.Talak, Çiğli'de yapacağı "kentsel dönüşümün, kentsel kazanım" olacağını söyledi...

İzmir'de kentsel dönüşüm kapsamında 27 bina yıkılacak!

Recep Tayyip Erdoğan, yarın İzmir'de telekonferans yöntemiyle 27 binanın yıkımını yapacak. Kentsel dönüşüm nedeniyle Adalet Mahallesi'nde 16, Çiğli'de ise 11 binayı yıkıp yerine yenisi yapılacak.

çiğli kentsel kazanım

çiğli kentsel kazanım çiğli kentsel kazanım

CHP Çiğli Belediye Başkan Aday Adayı Ali Talak, Ege Bölgesi Erzurum Dernekler Birliği Federasyonu Genel Merkezi'ni ziyaret etti.Talak, Çiğli'de yapacağı "kentsel dönüşümün, kentsel kazanım" olacağını belirtti.


Ege Bölgesi Erzurum Dernekler Birliği Federasyonu Genel Başkanı Muzaffer Okumuş ve yönetim kurulu üyelerine Çiğli'ye Başkan seçildiği takdirde kazandıracağı projeleri anlatan Ali Talak, "Çiğli mega kent olma yolunda hızla ilerliyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığının yapmış olduğu imar planlarına göre Çiğli önümüzdeki yıllarda İzmir'in merkezi olacak. Biz doğru plan ve doğru proje ile Çiğli'nin çehresini değiştireceğiz" dedi. Ege...