çiğli projeleri nelerdir

çiğli projeleri nelerdir

Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, "Hizmet bizim işimiz. Sadece hizmet yaptık başka bir şey yapmadık. Vatandaşımızın ayağına taş değmesin diye yollar açtık, tüneller açtık"..

TOKİ yeni konut projeleri ne zaman yapılacak? 

Uygun fiyata konut sahibi olmak isteyenler TOKİ'nin yeni projelerini araştırmaya başladı. TOKİ yeni konut projeleri ne zaman yapılacak? Başvuru şartları nelerdir? 

TOKİ yeni konut projeleri neler?

TOKİ 50 bin sosyal konut kampanyasından sonra gözler yeni projelere çevrildi. Peki, TOKİ yeni konut projeleri nelerdir? İşte tüm detaylar....

Yapı projeleri nelerdir?

Yapı projelerinin neler olduğuna ilişkin esaslara Yeni İmar Yönetmeliği kapsamında yer veriliyor. Peki, yapı projeleri nelerdir? Nasıl hazırlanır?

İzmir'in mega projeleri konut fiyatlarını yükseltiyor!

Balçova'da tüp geçit ile İstinyepark, Çiğli'de Çandarlı Otoyolu'nun uzatılması, Bayraklı'da şehir hastanesi kampüsü projeleri bu bölgelere yepyeni bir görünüm kazandırırken, arsa ve konut fiyatlarını yükseltiyor.

İzmir'in dev projeleri emlak fiyatlarını yükseltti!

Balçova’da tüp geçit ile İstinyepark, Çiğli’de Çandarlı Otoyolu’nun uzatılması, Bayraklı’da şehir hastanesi kampüsü projeleri bu bölgelerdeki arsa ve konut fiyatlarını yükseltti.

Kentsel dönüşüm kira yardımı şartları nelerdir?

Kentsel dönüşüm projeleri için ilk olarak vatandaşların talepte bulunmaları gerekiyor. Vatandaşların Bakanlık yetkili kuruluşlarına bir dilekçe ile başvuru yapılması gerekiyor. Kentsel dönüşüm kira yardımı şartları nelerdir?

Tanyer İnşaat Bayraklı'da yeni konut projeleri hedefliyor!

Tanyer İnşaat, Bayraklı'da yeni konut projeleri hedefliyor Sektörde 20 yılı geride bırakan Tanyer İnşaat, İzmir'de var olan arsa sıkıntısını aşmak için Çiğli ve Ulukent bölgelerinde keşif yapıyor

Çiğli'de 75. Yıl Türk Dünyası Parkı'nın yapımı devam ediyor!

Çiğli Belediyesi'nin prestij projeleri arasında yer alan, Egekent girişinde projelendirilen 75. Yıl Türk Dünyası Parkı'nın yapımı devam ediyor. 75. Yıl Türk Dünyası Parkı'nın bir yıl içinde tamamlanması planlanıyor...

Richard Meier kimdir?

Yapılarını rasyonel tarzda ve ağırlıklı olarak beyaz cepheler ile tasarlayan ABD'li bir mimar Richard Meier kimdir? Richard Meier Bodrum Evlerini ne zaman tasarladı? Richard Meier projeleri nelerdir?

Kentsel yenileme gecekondu dönüşüm projeleri!

Kentsel yenileme gecekondu dönüşüm projeleri nelerdir? Yenileme Dönüşüm projelerinde aranan özellikler nedir? Hak sahipliğini kim belirliyor? İşte soruların yanıtının bulunduğu Kentsel yenileme gecekondu dönüşüm projelerine ilişkin rehber...

Dönüşüm projeleri özel hesabı gelirleri nelerdir?

Kentsel dönüşümde evini ve iş yerini yıktıran vatandaşlara dönüşüm projeleri özel hesabından kira ve kredi yardımı yapılıyor. Peki Dönüşüm projeleri özel hesabı gelir kaynağı nedir?

Toki Kayaşehir toplu konut projeleri 2014!

Toki Kayaşehir projeleri nelerdir? Toki Kayaşehir projeleri ne durumda? Toki Kayaşehir projeleri arasında tamamlananlar, inşaatına başlananlar ve ilana çıkanlar hangileri? İşte 4 Şubat 2014 itibariyle Toki Kayaşehir toplu konut projeleri 2014!

Toki İstanbul evleri ve yapımı süren projeleri 2014!

Toki'nin İstanbul'da yapımı süren projeleri hangileridir? Toki'nin İstanbul'da inşaatı devam eden konut projeleri nelerdir? TOKİ İstanbul evleri projelerinden hangilerinin inşaatı sürüyor? İşte Toki İstanbul evleri ve yapımı süren projeleri 2014!

çiğli projeleri nelerdir

çiğli projeleri nelerdir çiğli projeleri nelerdir


Seçim çalışmaları kapsamında Çiğli ilçesinde esnaf ziyareti yapan Yıldırım, eski Kasaplar Meydanı'nda vatandaşlara hitap etti.


Çiğli'nin, İzmir'in üreten, kenti zenginleştiren ilçelerinden birisi olmasına karşın çöp, çamur ve çukurlarla akla geldiğini dile getiren Yıldırım, "Herhalde Çiğli'nin baş harfi 'ç' olduğu için Çiğli'ye bunları layık görmüşler" dedi.


Harmandalı'ndaki çöp depolama alanına gittiklerini ve insanların özellikle yazın kokudan pencerelerini açamaz hale geldiğini ifade eden Yıldırım, derelerde çamur aktığını, çöp dağının 100 metreye ulaştığını belirterek, "Çiğli'nin ikinci Ümraniye olmasına asla müsaade etmeyeceğiz" diye konuştu.


Geçen yerel seçimlerde Çiğli'de otopark, bilim parkı, kent ormanı, botanik park, akdeniz akvaryumu gibi sözlerin verildiğini ancak bunların yapılmadığını vurgulayan Yıldırım, şöyle konuştu:


"Biz İzmir'e hizmet için buradayız. Burada söz veriyorum, Çiğli'nin iki yakasını bir araya getireceğiz. Buraya iş bilen birinin elinin değmesi...