Cihan İnşaat İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır

Cihan İnşaat İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır

Bu yılı seçimlerle geçiren gayrimenkul sektörü yeni yıla odaklandı. Cihan İnşaat İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır, 2016’da sektörün yüzde 12 büyüyeceğini söyledi.

İnşaat İşçileri Sendikası kooperatif kuruyor!  

İnşaat İşçileri Sendikası (İnşaat-İş), ‘Dayanışma Yaşatır İşçi Kooperatifi’ kurmak için çalışmalara başladı. Sendika kooperatifin ilk olarak internet üzerinden tüm Türkiye'de dağıtım ağı oluşturacağından bahsetti.

İnşaat-İş sendikasından 'İstanbul'daki şantiyeler durdurulsun' önerisi!

İnşaat-İş sendikası, coronavirüs salgını kapsamında İstanbul'da hayata geçirilen şantiyelerin durumuyla ilgili rapor yayımladı. 

İnşaat sendikalarından 'şantiyeler 3 hafta durdurulsun' çağrısı!

Dev Yapı-İş, İnşaat-İş ve İyi-Sen sendikaları ortak açıklama yaparak koronavirüs salgınına karşı şantiyelerde çalışmalara 3 haftalığına ara verilmesi için çağrı yaptı.

Fora İnşaat Ankara Altındağ projesi geliyor! Yeni proje!

Fora İnşaat İş Ortaklığı Ankara Altındağ projesini 85 milyon TL'lik yatırım bedeliyle hayata geçirecek.

İnşaat-İş'ten İGA yetkililerinin eylemcileri dövdüğü iddiası!

İnşaat İşçileri Sendikası (İnşaat-İş), İstanbul Yeni Havalimanı şantiyesinde eylemcilerin tespiti amacıyla işçilerin dövüldüğünü ileri sürdü...

İnşaat patronları konut satış istatistiklerini değerlendirdi!

Özyurtlar Holding, Omran Holding, Bahaş Holding, Kar Yapı, Y. Gülhan İnşaat, İkiel Grup, Cihan İnşaat ve İnsay Yapı’nın üst düzey yöneticileri TÜİK Mart ayı konut satış rakamlarını değerlendirdi...

İnşaat sektöründe yeni düzenlemelere ihtiyaç var!

Cihan inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Yavuz Pala, inşaat sektöründe birçok alanda yeni düzenlemeye ihtiyaç olduğunu açıkladı. 

İnşaat sektörünün yasaya ihtiyacı var!

Cihan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Pala, inşaat sektöründe canlılığı korumak ve darboğazın önüne geçmek adına bir takım tedbirler alınması gerektiğini ve sektörün öncelikli olarak tam teşekküllü bir yasaya ihtiyacı oldupunu söyledi.. 

Akmira Harita İnşaat İş Makinaları Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akmira Harita İnşaat İş Makinaları Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Mervenur Kılıç tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Cihan İnşaat tarıma da girdi!

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Cihan İnşaat şimdi de tarım sektörüne girdi. Şirket tarım faaliyetlerini ‘Birlik Ziraat İşletmesi’ adı altında yürütüyor.

Kanal Ankara ihalesini İnceyaka-Enam İnşaat İş Ortaklığı kazandı!

Kanal Ankara Projesi'nin ihalesi yapıldı. İhaleyi 89 milyon lirayla İncekaya İnşaat ve Enam İnşaat Ortaklığı kazandı.

Ats Proje Mimarlık Mühendislik İnşaat İş Sağlığı Ve Güvenliği Ve Asbest Limited Şirketi kuruldu!

Ats Proje Mimarlık Mühendislik İnşaat İş Sağlığı Ve Güvenliği Ve Asbest Limited Şirketi 20 bin TL sermaye ile Hayrettin Ataş tarafından kuruldu.

Tetra Medya İnşaat İş Makinaları Turizm Ve Kimya Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Tetra Medya İnşaat İş Makinaları Turizm Ve Kimya Ticaret Sanayi Limited Şirketi Murat Ataş tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Cihan İnşaat İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır

Cihan İnşaat İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır Cihan İnşaat İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır

Bu yılı seçimlerle geçiren gayrimenkul sektörü yeni yıla odaklandı. Cihan İnşaat İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır, 2016’da sektörün yüzde 12 büyüyeceğini söyledi.


Seçimlerle dolu bir yılı geride bırakan gayrimenkul sektörü yeni yıla yeni hedeflerle girmeye hazırlanıyor. Bu yılın Ocak-Kasım döneminde bir önceki yılın aynı ayına göre satışların yüzde 11.25 arttığı konut sektöründe yeni yıla ilişkin olumlu beklentiler de arttı. 11 ayda Türkiye genelinde 1 milyon 146 bin konutun satıldığına dikkat çeken Cihan İnşaat İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır “Satılan konutların 394 bin 105’i ipotekli, 752 bin 616’sı ise diğer satış yöntemiyle el değiştirdi. Faizlerin yüksek olduğu dönemlerde inşaat firmaları kendi finansman modellerini devreye koyarak satışları artırdı. Bu yılı en az 1 milyon 300 bin konut satışıyla...