27 / 06 / 2022

Coinbase çalıntı

Coinbase çalıntı

Kripto para borsası Coinbase, bilgisayar korsanlarının 6 bin kişinin kripto parasının çalındığını açıkladı. 

Murat Ongun'dan Gezi Parkı çıkışı: Hevesinizi de aldıysanız parkımızı geri verir misiniz?

İstanbul Büyükşehir Belediye Sözcüsü Murat Ongun, Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün açıklamasını alıntılayarak "Gezi Parkı’nın vakıf kültür varlığı olmadığını ve 2. Bayezid tarafından yapılmadığını siz de belirttiğinize göre, hevesinizi de aldıysanız parkımızı geri verir misiniz?" dedi.

Atatürk Havalimanı ve Sancaktepe’ye kurulacak hastaneler için yapılan çalışmalar görüntülendi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı salgın hastanelerinin yapımı için başlayan çalışmalar havadan görüntülendi.

Kanal İstanbul iyi çalışılmış, her ayrıntısı düşünülmüş bir projedir!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kanal İstanbul projesi tüm unsurları ve boyutlarıyla iyi çalışılmış, her ayrıntısı düşünülmüş bir projedir" ifadelerini kullandı...

Nevşehir'de sahte çekle inşaat malzemesi alan dolandırıcılar yakalandı

Nevşehir'in Acıgöl ilçesinde, iş yerinden sahte ve çalıntı çek karşılığında inşaat malzemesi alan 5 kişi, jandarmalar tarafından yakalandılar. 

Birevim ile ev alırken faiz sıkıntısı sona eriyor!

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, ev alırken yaşanan en büyük zorluklardan olan peşinat ve faiz sıkıntısının Birevim ile son bulduğunu belirtti.

Kuzey Marmara Otoyolu’nda çalışmalar havadan görüntülendi!

Çalışmalar tüm hızıyla sürdüğü Kuzey Marmara Otoyolu projesinin Kocaeli kesimi havadan görüntülendi. Otoyolu bittiğinde İstanbul-Kocaeli ve Sakarya trafiğini oldukça rahatlatması bekleniyor..

Kapalıçarşı’da restorasyon çalışmaları havadan görüntülendi!

İstanbul'a Fatih Sultan Mehmet Han'ın yaptırdığı şaheserlerden biri olan tarihi Kapalıçarşı’daki restorasyon çalışmalarında gelinen son durum havadan görüntülendi.

Çamlıca Camii'ndeki çalışmalar havadan görüntülendi!

Küçük Çamlıca Tepesi’nde inşa edilen Çamlıca Camii'ndeki son gelişmeler havadan görüntülendi. Havadan çekilen görüntülerde caminin 6 minaresinin kaba inşaat çalışmalarının sona gelindiği görüldü.

Kadıköy belediye binası çalıntı çıktı!

Kadıköy Belediyesi’nin rutin denetimlerini gerçekleştiren Sayıştay, CHP’li belediyenin, Büyükşehir Belediyesi ve hazineye ait çok değerli arazileri işgal ettiğini tespit etti.

Şişli Belediyesi'nden rant açıklaması!

Şişli Belediyesi 27 Mayıs 2016'da Sabah gazetesinde yayınlanan ve bazı farklı haber sitelerinde de alıntı yapılan "Çat pat rant" haberiyle ilgili açıklama yaptı. İşte o açıklama...

Şişli Belediyesi'nden imar açıklaması!

Şişli Belediyesi 29 Nisan 2016’da Zaman Gazetesi’nde yayınlanan ve bazı farklı haber sitelerinde de alıntı yapılan “Şişli’de 300 milyon dolarlık imar vurgunu” haberiyle ilgili açıklama yaptı. İşte o açıklama...

Bilecik'teki dönüşüm çalışmalarında tarihi kalıntılar bulundu!

Bilecik'te kentsel dönüşüm çalışmalarında SGK binasının hemen yanında bulunan bir alanda yıkım çalışması sonrası hareketli dakikalar yaşandı. Eski bir binada yıkım işlemi yapılırken, temelde tarihi kalıntılar bulundu.

TANAP çalışmaları Roma Dönemi'ne ait kalıntılar yüzünden durduruldu!

Azerbaycan doğalgazını Türkiye üzerinden Avrupa'ya taşıyacak TANAP kapsamında Gölbaşı'nda boruların döşenmesi sırasında Roma Dönemi'ne ait kalıntılar bulunması nedeniyle çalışmalar durduruldu.

Coinbase çalıntı Haberi

Coinbase çalıntı

Kripto para borsası Coinbase, bilgisayar korsanlarının en az 6 bin müşteriden kripto para çalındığını duyurdu. Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; olayın fark edilmesiyle SMS ile hesap kurtarma protokollerinin güncellendiği, hesapların kontrolünün yeniden kazanılması ve kaybedilen fonların geri ödemesi için müşterilerle beraber çalışıldığı belirtildi. 

Kaliforniya Başsavcısı Rob Bonta, Coinbase'in saldırıdan etkilenen müşterilere gönderdiği bildirim metnini yayınladı. Söz konusu bildirimde, siber saldırının Mart ile 20 Mayıs arasında yapılan bilgisayar korsanlarının hesaplara erişmek ve Coinbase ile ilişkili olmayan kripto cüzdanlarına para aktarmak için şirketin SMS ile doğrulama güvenlik sürecindeki bir açıktan faydalandığı belirtildi. 

Coinbase hesabına erişilmesi için üçüncü tarafların müşterilerin hesabıyla ilgili e-posta adresi, şifre ve telefon numarasını bilmesi ve kişisel e-postalarına girmesi gerektiği ifade edilen bildirimde, bu bilgilere nasıl erişildiğinin henüz...