colins inşaat

colins inşaat

Son yıllarda gayrimenkulde yaşanan canlılık tüm dikkatleri bu alana çekti. Başka sektörlerde faaliyet gösterirken inşaatçı olanlar 5 bin 292 konutluk projeye imza atacak.

İnşaat sektörü yüzde 13.5 daraldı

Büyüme rakamlarında üretim tarafındaki verilerde, inşaat sektöründeki yüzde 13.5'lik daralma ve geçmiş çeyreklerdeki aşağı yönlü düzeltme, 2008 büyümesini aşağı çekiyor

ERG İnşaat Deriner Barajı'nı inşa ediyor

Vural Erbilgin'in başkanlığını yaptığı ERG İnşaat; planlama, proje, makine, inşaat ve montaj konularında faaliyet gösteriyor

İndirimle moral bulan inşaatçı kampanyaya hız verdi

Vergi ve alım satım harçlarında yapılan indirimlerle moral bulan inşaat sektörü satışları canlandırmak için kampanyaya hız verdi.

Koray İnşaat Kral Hüseyin adına hastane yapacak

Türkiye'nin önde gelen inşaat şirketleri arasında yer alan Koray İnşaat, Ürdün'de 185 milyon dolarlık bir hastanenin inşaatı için anlaşma imzaladı.

Yeşil İnşaat, 'çok satış, az kâr' mantığını uyguladı

Uzun süredir konut satışlarında durgunluk yaşayan inşaat sektörü, son aylarda art arda sunulan ucuz projelerle hareketlenmeye başladı.

Koray İnşaat Ürdün'de hastane yapacak

Türkiye'nin önde gelen inşaat şirketleri arasında yer alan Koray İnşaat, Ürdün'de 185 milyon dolarlık bir hastanenin inşaatı için anlaşma imzaladı.

Vakıflar, Üsküdar'da kat karşılığı inşaat yaptıracak

Vakıflar, Üsküdar İlçesi, Selamiali Mahallesi'nde bulunan 154 metrekarelik alana kat karşılığı inşaat işi yaptıracak.

İnşaat sektörüne İş ve İşçi Sağlığı Eğitimi

İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD), inşaat sektörü ve inşaat malzemeleri sanayisinin AB'ye uyumunu ve işbirliğini hedefleyen EUbuild Projesi çerçevesinde şirketlere yönelik `OHSAS 18001: İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Eğiti

En zenginler inşaat ve gayrimenkul şirketleri

Forbes'in En Zengin 100 Türk listesinde inşaat ve gayrimenkul şirketleri ağırlıkta.

Talimane'deki rezidans inşaatında kaza tehlikesi

Talimhane'deki rezidans inşaatından yola akan çamur, Dolapdere'ye inen yokuşu buz pistine çeviriyor. Önlem alınmazsa facia yaşanabilir.

Vakıflar'dan Çanakkale'de kat karşılığı inşaat

Balıkesir Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Çanakkale ilinin Ayvacık ilçesinde bulunan 629,24 metrekarelik arsaya kat karşılığı inşaat yaptıracak.

Ünlü sanatçılara kaçak inşaat davası

İmara aykırı inşaat yaptıkları gerekçesiyle Şener Şen ve Ali Poyrazoğlu'nun da aralarında bulunduğu 27 kişi mahkemelik oldu.

Sultanlar İnşaat eleman arıyor

Sultanlar İnşaat, üniversite mezunu, toplu konut inşaatı muhasebesinde en az 5 yıl deneyimli, genel muhasebe, finans, personel özlük işlemleri konularında tecrübeli, muhasebe sorumlusu alacak

colins inşaat Haberi

colins inşaat


İnşaat sektöründe son yıllarda yaşanan gelişme ve talepte artan canlılık, sadece bu sektörün değil, başka sektörde faaliyet gösterenlerin de dikkatini çekiyor. Özellikle 2005 yılında sektörde yaşanan patlamanın ardından iştahların kabardığı inşaat sektörüne bugün, tekstilciden perakendeciye, bankacıdan mobilyacıya kadar her sektördeki patronların İstanbul'da ve özellikle de turistik bölgelerde binaları yükselmeye devam ediyor. Seçimlerin bitmesi ve mortgage sisteminin yerleşmesiyle talepte artış yaşanacağına inanan sektörde inşaat firmalarının sayısı katlanarak artıyor. Buna paralel inşaat projelerinin sayısında da önemli artış görülüyor. Colins Jeans, Kiler Grubu, E.C.A, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Fiba Holding, Orjin Grup ile Hedef Alliance'ın Eski Ege Bölge Direktörü Mesut Sancak, inşaat sektörüne sonradan giren şirket ve patronlardan bazıları. Sektöre yeni giren bu firmaların henüz bitirmiş olduğu ya da temelini attıkları...