Dağ Mühendislik Tual Bahçekent ödeme planı

Dağ Mühendislik Tual Bahçekent ödeme planı

Tual Bahçekent fiyat listesi 265 bin TL'den başlıyor. Dağ Mühendislik projesi Tual Bahçekent projesinde 0,79 faizle 240 ay vadeli ödemeler yapılıyor...

Tual Bahçekent Dağ Mühendislik fiyatları!

Tual Bahçekent Dağ Mühendislik fiyatları 225 bin 500 TL'den başlıyor. Tual Bahçekent Evleri'nde 4+1 dairelerin satışları tamamlandı...

Karasu Emlakçılık İnşaat Mühendislik Gıda Tekstil Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karasu Emlakçılık İnşaat Mühendislik Gıda Tekstil Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Abdurrahman Karasu tarafından kuruldu. 

Orhanlar Mühendislik Mimarlık İnş. Orman Ürünleri Hırdavat Mobilya Gıda Hay.Oto.San.Ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Orhanlar Mühendislik Mimarlık İnş. Orman Ürünleri Hırdavat Mobilya Gıda Hay.Oto.San.Ve Tic.Ltd.Şti. bugün Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Orhan Orhan tarafından kuruldu.

Balan Mühendislik İnşaat Taahhüt Gıda Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Balan Mühendislik İnşaat Taahhüt Gıda Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Berkan Balan tarafından kuruldu.

Öz Emin Mühendislik İnşaat Emlak Gıda Otomotiv Spor Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Emin Mühendislik İnşaat Emlak Gıda Otomotiv Spor Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Abru Oğuzhan tarafından kuruldu.

Selimoğulları Yapı Mühendislik Proje İnşaat Tekstil Otomotiv Tur.Tarım Gıda San.Ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Selimoğulları Yapı Mühendislik Proje İnşaat Tekstil Otomotiv Tur.Tarım Gıda San.Ve Tic.Ltd.Şti. Eyüpsultan'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Selahattin Güler ve Serdar Güler ortaklığında kuruldu.

Ataman Grup Mühendislik İnşaat Turizm Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ataman Grup Mühendislik İnşaat Turizm Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Hayrullah Ataman tarafından kuruldu.

Kby İnşaat Yapı Taahhüt Mühendislik Proje Elektrik Danışmanlık Otomotiv Gıda Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Kby İnşaat Yapı Taahhüt Mühendislik Proje Elektrik Danışmanlık Otomotiv Gıda Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. bugün Sultanbeyli'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Kemal Büyükyılmaz tarafından kuruldu.

Sarıyıldız Mühendislik İnşaat Taahhüt Turizm Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirket kuruldu!

Sarıyıldız Mühendislik İnşaat Taahhüt Turizm Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Beşiktaş’ta 700 bin TL sermaye bedeli ile Murat Sarıyıldız ve Ayhan Sarıyıldız tarafından kuruldu.

Hmc Proje Yapı İnşaat Mimarlık Mühendislik Gıda Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hmc Proje Yapı İnşaat Mimarlık Mühendislik Gıda Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Haci Mehmet Çakıl ve Ömer Faruk Çakıl ortaklığında kuruldu.

Kartaloğlu Mühendislik İnşaat Ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kartaloğlu Mühendislik İnşaat Ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Murat Kartal tarafından kuruldu.

Mtyk Mimarlık Mühendislik İnşaat Gıda Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mtyk Mimarlık Mühendislik İnşaat Gıda Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Esenler'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Mücahid Tırmık, Musa Keklik ve Ömer Faruk Yüce ortaklığında kuruldu.

Yeter Elektrik Mühendislik İnşaat Tekstil Gıda Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yeter Elektrik Mühendislik İnşaat Tekstil Gıda Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Yılmaz Yeter tarafından kuruldu.

Cege Mimarlık Mühendislik Taahhüt Danışmanlık Gıda Turizm İnşaat Ve Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Cege Mimarlık Mühendislik Taahhüt Danışmanlık Gıda Turizm İnşaat Ve Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Celal Gelener tarafından kuruldu.

Dağ Mühendislik Tual Bahçekent ödeme planı Haberi

Dağ Mühendislik Tual Bahçekent ödeme planı


Tual Bahçekent fiyat listesi 265 bin TL'den başlıyor. Dağ Mühendislik imzasını taşıyan Tual Bahçekent projesi İstanbul Başakşehir'de yer alıyor.


Emlak Konut güvencesiyle yükselen Tual Bahçekent projesi 190 bin metrekare alanda inşa ediliyor. Tual Bahçekent projesi 2018 yılı sonunda teslim ediliyor.


1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin sunulduğu Tual Bahçekent projesinde 4+1'lerin satışları tamamlandı. Tual Bahçekent projesi 1.730 daire ve 186 ticari birimden oluşuyor.            Tual Bahçekent fiyat listesi