danış park maltepe nerede

danış park maltepe nerede

Danış Park Maltepe nerede? sorusunun yanıtı için haberimizi inceleyebilirsiniz. Banka kredisi kullanımına uygun olan proje Danış Park imzası ile Anadolu Yakası'nın Maltepe İlçesi'nde hayata geçirildi...

Danış Park ödeme planı!

İstanbul'un Anadolu yakası Maltepe bölgesinde inşa edilen Danış Park projesi satılık daire fiyatları 210 bin liradan başlıyor. Danış Park ödeme planı kapsamında banka kredisi kullanılabiliyor...

Danış Park fiyat listesi!

Yaşamın başladığı Maltepe Danış Park Evlerinde banka kredisi kullanılarak daire sahibi olunabiliyor. Danış Park fiyat listesi bilgisine göre projede yer alan 1+1 daireler 120 bin TL ile 230 bin TL arasında değişiyor...

Sahilada projesi kararına itiraz!

Danıştay, Maltepe’ye “çift hançer” projesi şeklinde belirtilen “Sahilada” projesine verilen ruhsatın iptali istemiyle açılan davayı reddeden yerel mahkemenin kararını bozdu. Torunlar şirketi ve Maltepe Belediyesi karara itirazda bulundu.

Maltepe Cumhuriyet Parkı şantiyeye döndü!

Maltepe Cumhuriyet Parkı, 2018'de açıldı. “Anadolu Yakası'nın en büyük parkı” diyerek açılan park kısa sürede şantiyeye döndü. İnşaata başlanan parkta, binaların düğün salonu ve restoran yapılacağı iddia edildi...

Maltepe Park AVM'de mağazalar kepenk kapattı!

Çankaya Belediyesi tarafından adı ‘Çankaya Çarşı’ olarak değiştirilen Maltepe Park AVM, atıl vaziyette kaldı. Daha önce iki kez satışa çıkarılan ama satılamayan AVM'de mağazalar kepenk kapattı.

Maltepe Cumhuriyet Parkı açıldı!

İlçedeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Maltepe Belediyesi, Cumhuriyet Parkı'nı hizmete açdı.

Maltepe Cumhuriyet Parkı 29 Ekim'de açılıyor!

İlçedeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Maltepe Belediyesi, ilçe halkının yeşil alan yapılmasını istediği, yıllardır kurban kesim alanı olarak atıl durumda bulunan 44 dönümlük araziye, Anadolu Yakası’nın en büyük parkını inşa etti.

Sakarya Maltepe Park ve Adakule açıldı!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin vizyon projeleri arasında yer alan Maltepe Park ve Adakule gerçekleştirilen törenle hizmete açıldı. 

Sakarya Maltepe Park Sosyal Tesisleri ve Adakule açılıyor!

Şehrin merakla beklediği Maltepe Park Sosyal Tesisleri ve Adakule 17 Eylül Pazartesi günü saat 18.30’da açılıyor.

Bolu Gölcük Tabiat Parkı'na ilk iptal davası Ankara'dan!

Bolu Gölcük Tabiat Parkı ihalesinin iptali için ilk dava Ankara'dan açıldı. Dava dilekçesinde ihalenin iptali istendi.

Çankaya Belediyesi Maltepe Park AVM'yi kiraya veriyor!

Çankaya Maltepe Park AVM, Çankaya Belediyesi tarafından 10 yıllığına kiraya veriliyor. kiralama ihalesi 21 Eylül tarihinde saat 14:00'te gerçekleşecek..

Deluxia Park Maltepe ev fiyatları!

Peşin ya da banka kredili ödemelerde yüzde 15 indirim sağlanan Deluxia Park Maltepe ev fiyatları 402 bin 200 TL'den başlıyor. Proje 364 daire ve 34 ofisten meydana geliyor.

Onur Park Life İstanbul'dan konuşturan kampanya!

Onur Park Life İstanbul’dan 61 aya sıfır faiz; 120 aya 0,44 faiz oranı, yüzde 5 peşinatlı vadeli dev kampanya. Kampanya için son gün 2 Nisan.

Maltepe'ye 15 Temmuz Parkı geliyor!

Maltepe Belediyesi, Türk dünyasının ünlü yazarlarından Cengiz Aytmatov’un ismini bir parka vermeye hazırlanırken, yeni Kaymakamlık binasının önündeki alana, “15 Temmuz Parkı” isminin verilmesini gündemine aldı.

Maltepe Park yılbaşında açık mı?

Maltepe Park, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Maltepe Park yılbaşında açık mı? Maltepe Park yılbaşında kaçta açılıyor? İşte Maltepe Park 1 Ocak 2017 çalışma saatleri...

danış park maltepe nerede Haberi

danış park maltepe nerede

Maltepe Danış Park Evleri, 14 katlı 3 blok olarak planlandı. Toplam 94 adet konuta yer verilen projede 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut alternatifleri yer alıyor.


Danış Park Maltepe nerede? sorusunun yanıtına geçemeden önce projeden biraz bahsedelim. Danış Yapı tarafından Maltepe'de konumlandırılan Maltepe Danış Park Evleri, zengin sosyal imkanlara sahip.


7 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen Danış Park, spor tesisleri, sosyal aktivite alanları, yürüyüş yolları, dinlenme alanları, yüzme havuzu gibi sosyal alanlara sahip.


Danış Park Maltepe ödeme planı


Banka kredisi kullanılabilen Danış Park Evleri için yüzde 30 peşinat veriliyor ve kalan tutar için baka kredisi ile taksitlendirme yapılabiliyor.


Danış Park Maltepe nerede?


Maltepe Danış Park Evleri adres: Zümrütevler Mahallesi Nil Caddesi Yasemin Sokak No:2 A Blok...