30 / 06 / 2022

Dekon Senkron

Dekon Senkron

Anka Yapı Işıl Rezidans, mimarlığını daha öncede yaptığı özgün fonksiyonel, kullanışlı tasarımlarıyla ön plana çıkan Semtaş Mimarlık tarafından yapılıyor

Dekon İnşaat projelerinde bahar kampanyası!

Dekon İnşaat’ın 2019 yılında teslim edilecek projeleri Dekon Senkron ve Dekon Luna, Ataşehir Finans Merkezi Bölgesi’nde gerek yatırım, gerekse oturum için konut arayanları bekliyor.  

Dekon İnşaat, İstanbul Finans Merkezi'nde yeni projeler yapacak!

Dekon İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Erdem, İstanbul Finans Merkezi'ne komşu konumdaki Dekon Senkron projesinin yatırımcıların gözdesi haline geldiğini söylüyor.

Dekon İnşaat'tan her ihtiyaca uygun 3 farklı proje!

Dekon İnşaat, Dekon Suadiye Ametist, Dekon Senkron ve Dekon Luna projeleriyle farklı zevk, ihtiyaç ve bütçelere hitap ediyor.

Dekon İnşaat'ın iki projesinde 36 ay sıfır faiz imkanı!

Dekon İnşaat, İstanbul Finans Merkezi'ne komşu iki ayrı proje hayata geçiriyor. Dekon Senkron ve Dekon Luna projelerinin 2019 yılında sahiplerine teslim edilecek.

Dekon İnşaat iki projesiyle Sign Of The City Awards 2017’de!

Dekon İnşaat, Dekon Suadiye Ametist ve Dekon Senkron projeleriyle “Sign Of The City Awards 2017”ye başvurdu. Sign Of The City Awards’ın sonuçları Kasım ayında açıklanacak.

Dekon Senkron daire teslimleri!

Dekon Senkron Evleri İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir'de Dekon İnşaat tarafından inşa ediliyor. Dekon Senkron daire teslimleri ne zaman?

Dekon Senkron Evleri'nde 36 ay 0 faiz!

Dekon Senkron projesi Dekon İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir'de yükseliyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatı ve cazip ödeme seçenekleri bulunuyor...

Dekon Senkron 2017 güncel fiyatları!

Dekon Senkron 2017 güncel fiyatları 450 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Konut ve ticaret alanları bulunan Dekon Senkron Evleri'nde teslimler 2019 yılında yapılacak...

Ataşehir Dekon Senkron fiyatları!

Peşin alımlarda yüzde 10 indirim yapılan Ataşehir Dekon Senkron projesi 168 daire ve 9 adet ticari alandan meydana geliyor. Ataşehir Dekon Senkron fiyatları 450 bin TL'den başlıyor.

Dekon İnşaat'tan İstanbul Finans Merkezi'ne bir yeni proje daha!

Geçtiğimiz aylarda, ekonominin nabzının atacağı İstanbul Finans Merkezi’nde inşa edilen Dekon Senkron projesini duyuran Dekon İnşaat, Finans Merkezi bölgesinde bir projeye daha start verdi.

Dekon Senkron’da peşinde yüzde 10 indirim!

Dekon Senkron’un yeni ödeme planı açıklandı. Metrekare birim fiyatı bir ay içerisinde 4.800 TL’den 6.500 TL’ye çıkan projede peşin alımlara yüzde 10 indirim uygulanıyor. 36 ay vadede ise faiz alınmıyor.

Dekon Senkron'da talep gün geçtikçe artıyor!

İhalenin gerçekleşmesiyle Merkez Bankası’nın İstanbul Finans Merkezi’ne gelmesinin kesinleşmesi gözleri Dekon Senkron’a çevirdi.

Dekon Senkron’un yarısı satıldı!

Dekon İnşaat tarafından inşa edilen Dekon Senkron’da lansman indirimi kısa süre içerisinde sona eriyor. Yüzde 40’ı satılan projede avantajlı fiyatlara daire satın almak isteyenlerin 25 Nisan’a kadar irtibata geçmesi gerekiyor.

Dekon Senkron Haberi

Dekon Senkron

Son 5 yılda çayırova, şžekerpınar ve Silivri"de 6000 konut yaparak teslim eden Anka Yapı Pendik"teki butik projesinden sonra şimdide Yakacık projesine başladı.

Bölgenin ilk akıllı ev konseptini gerçekleştiren Anka Yapı, Işıl Rezidans'ın yüzde 40'ını satmış durumda.

Anka Yapı Işıl Rezidans, mimarlığını daha öncede yaptığı özgün fonksiyonel, kullanışlı tasarımlarıyla ön plana çıkan Semtaş Mimarlık tarafından yapılıyor. Özellikle projede yeşil alanların bol olması sosyal yaşam alanlarının şehir içinde rahatlatıcı, dinlendirici ve her türlü ihtiyaçların karşılana bileceği mini şehir konseptinde olması içinde hipermarket dükkanlardan oluşan mini çarşısıyla Yakacık"ta yaşanılan bir alan sunması satış koşullarının uygun olması alım talebinin yoğunluğuyla  görülüyor. Rezidans ayrıcalığıyla panjur, inverter, klima akıllı ev konseptinde gerekli tüm donanımlar bulunuyor.  

Anka Yapı Işıl...