denizli sağlık kompleksleri

denizli sağlık kompleksleri

Denizlililerin yaşam kalitesini yükseltmek için sağlık alanında da yatırım yapan Denizli Büyükşehir Belediyesi, içerisinde UMKE, 112 Acil ve ASM'nin bulunduğu sağlık kompleksinin yapımını tamamladı.

Denizli PAÜ FTR Hastanesi'nin açılmamasına turizmcilerden tepki!

Denizli’yi termal turizmde sağlık merkezi üssü haline getirecek olan ve yapımı süren PAÜ Karahayıt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinin açılış süresinin uzamasına Denizlili turizmcilerden tepki geldi. 

Rönesans Holding'ten 4,3 milyar dolarlık sağlık kompleksi yatırımı!

Rönesans Holding, Kamu Özel İş Birliği modeli kapsamında 2020 yılına kadar 4,3 milyar dolarlık yatırımla 3,2 milyon metrekare büyüklüğünde sağlık kompleksleri inşa etmiş olacak.

Denizli'ye yeni sağlık kompleksi!

Denizlililerin yaşam kalitesini yükseltmek için sağlık alanında da yatırım yapan Denizli Büyükşehir Belediyesi, içerisinde UMKE, 112 Acil ve ASM'nin bulunduğu sağlık kompleksinin yapımını tamamladı.

Dokuzkavaklar Sağlık Kompleksi'nde geri sayım başladı!

Arsası Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen Dokuzkavaklar Sağlık Kompleksi'nde geri sayım başladı. Tesis 5-6 ay içinde hizmete açılacak..

Denizli Merkezefendi'ye sağlık kompleksi inşa ediliyor!

Denizli Dokuzkavaklar Mahalllesi'nde hayata geçirilen semt polikliniğinin inşaatı geçtiğimiz günlerde başladı.

Denizli Şehir Hastanesi'nin inşaatı Haziran sonunda başlayacak!

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Rezan İnceoğlu Acil Sağlık İstasyonu ile Ahmet Burhanettin İnceoğlu Aile Sağlığı Merkezi'nin açılış törenine katıldı. Zeybekci, yapılması planlanan Denizli Şehir Hastanesi'nin inşaatının Haziran sonunda başlayacağını müjdeledi.

Denizli Dokuzkavaklar Sağlık Kompleksi'nin kaba inşaatı bitti!

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde inşa edilen Dokuzkavaklar Sağlık Kompleksi'nin kaba inşaatı tamamlandı. Tesisin, 2018 yılının başlarında açılması planlanıyor.

Denizli Dokuzkavaklar'a sağlık kompleksi inşaatı sürüyor!

Pamukkale Belediyesi tarafından yapımı üstlenen Dokuzkavaklar Sağlık Kompleksi inşaatı yükselmeye devam ediyor.

Denizli Dokuzkavaklar'a sağlık kompleksi geliyor!

Denizli’de vatandaşlarla bir araya gelen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, başkanlık sistemiyle ilgili 2017 yılı içinde referandum sandığının halkın önüne geleceğini söyledi

Denizli Tavas'a sağlık meslek yüksekokulu müjdesi!

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Tavas'a Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu kurulacağı müjdesini verdi.

Denizli'ye yeni sağlık merkezi geliyor!

Denizli Büyükşehir Belediyesi il merkezindeki iki ilçeye 2 milyon liralık yatırımla 2 adet 112 acil sağlık istasyonu ve bir sağlık merkezi yaptıracak.

Denizli Güney Devlet Hastanesi'nin inşa çalışmaları meclis gündeminde!

CHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı, Güney Devlet Hastanesi yapım ve inşa çalışmalarına ilişkin soru önergesi hazırladı. Basmacı sorularını Sağlık Bakanı Recep Akdağ'a iletti..

Denizli Merkezefendi'ye aile sağlığı merkezi!

DENİZLİ'nin Merkezefendi İlçesi İlbade Mahallesi'ne yapılacak aile sağlığı merkezi ile 5 mahallede ikamet eden vatandaşlara modern sağlık hizmeti verilecek.

denizli sağlık kompleksleri

denizli sağlık kompleksleri denizli sağlık kompleksleri

Belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sağlık alanındaki yatırımlarıyla da örnek olan Denizli Büyükşehir Belediyesi, kente yeni bir sağlık tesisi daha inşa etti. Denizli Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre,  Dokuzkavaklar Mahallesi'nde yapılan semt polikliniği için 3 bin metrekarelik arsasını bedelsiz olarak tahsis eden Denizli Büyükşehir Belediyesi, Üçler ve Bağbaşı Mahallesi'ne kazandırdığı 2 adet 112 Acil Sağlık İstasyonunu tamamlamasının ardından Merkezefendi Mahallesi'nde hayata geçirdiği sağlık tesisini de bitirdi.

İçerisinde Ulusal Medikal Kurtarma Merkezi (UMKE) 112 Acil ve Aile Sağlık Merkezi'nin (ASM) yer aldığı sağlık kompleksi yaklaşık 1200 metrekare alana kuruldu. ASM binasında toplantı odası, bebek bakım ünitesi, laboratuar, poliklinikler, smear test odası, aşı odası ve gebe odası bulunurken, UMKE ve 112 acil istasyonu binasında ise personel odası, depo ve oturma odaları bulunuyor.

“Vatandaşlarımızın neye ihtiyacı...