09 / 12 / 2022

devremülk

devremülk

Sinpaş Kızılbük Devremülk ne zaman açılacak sorusu tatilciler ve yatırımcılar tarafından sorulmaktadır. İşte merak edilenler!

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da ikinci etap satışlarını kaçırmayın! Bu fırsat kaçmaz!

Sur Yapı imzalı 'yeni nesil tatil' anlayışıyla geliştirilen Sur Yapı Tatil Evleri Antalya,doğa ve tatil cenneti olan Antalya’da sizleri bekliyor. İster ailenizle harika bir tatil yaşayın, isterseniz de yatırım olarak devre mülk sahibi olun. Sur Yapı Tatil Evleri Antalya 29 Ağustos 2022 fiyat listesi

Sinpaş Kızılbük GYO nedir? İşte detaylar!

Sinpaş Kızılbük GYO, gayrimenkul alanında araştırılan konular arasında yer almaktadır. Peki Sinpaş Kızılbük GYO nedir? İşte detaylar…

Sinpaş Kızılbük devre mülklerde güncel fiyatlar ne kadar? Sinpaş Kızılbük 20 Eylül 2022 fiyat listesi….

Türkiye'nin ilk iyi yaşam konseptli, ömür boyu “termal devre mülk tatil projesi” nde detaylar yavaş yavaş gelirken, Marmaris’in huzurlu doğasında devremülk almak isteyen herkes bu haberi okumalı. İşte projenin ayrıntıları..

Sinpaş Kızılbük devre mülklerinde fiyatlar belli oldu! Sinpaş Kızılbük 26 Ağustos 2022 fiyat listesi!

Türkiye'nin ilk iyi yaşam konseptli ömür boyu “termal devre mülk tatil projesi” nde detaylar parça parça gelirken, Marmaris’in huzurlu doğasında tatil yapmak isteyen herkes bu haberi okumalı. İşte detaylar..

SİNPAŞ Kızılbük’ten devremülk alanlara kötü haber!

Sinpaş Muğla Kızılbük’ten devremülk alanlara kötü bir haber verildi. İşte merak edilen detaylar!

Avukat Mehmet Uyar'a devremülk şirketine dava açma cezası!

Adana Barosu avukatlarından Mehmet Uyar, devremülk şirketinin müşteri portföyünü gizlice ele geçirip, müşterilerden vekaletname alarak şirket aleyhine dava açmakla suçlanıyor.

Körfez Termal Devremülk fiyat!

Körfez Termal Devremülk fiyatları 13 bin TL'den başlıyor. Körfez Tatil Evleri'nde yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor...

Devremülk alımında dikkat edilmesi gerekenler!

Tercihinizi yazlık yerine devremülk almaktan yana kullanabilirsiniz. Ancak devremülk alımında dikkat etmeniz gereken hususlar olduğunu unutmayın. İşte devremülk alımında önemli noktalar....

Devremülk dolandırıcılığına dikkat!

6 yıl önce Kuşadası'ndan devremülk satın alan ve bu süreçte taksit ödemelerini gerçekleştiren Naime Kahriman, ödemelerin bitmesi sonucunda tapusunu almak istemesiyle gerçekle yüzleşti.

Dalaman Club Onat Garden'da ömür boyu tapulu devremülk!

Muğla'nın Dalaman ilçesinde hayata geçen Club Onat Garden Tatil Köyü'nde ömür boyu tapulu devremülk sahibi olunabiliyor. Projede 80 metrekarelik toplam 132 daire yer bulunuyor.

Afyonkarahisar Çınar Termal'de 12 bin TL'ye satılık devremülk!

105 bin metrekare üzerinde kurulmakta olan Çınar Termal, Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük, en gözde termal tatil köylerinden biri. 2 etaptan meydana gelen projede devremülk fiyatları 12 bin TL'den başlıyor.

Laguna Thermal Tatil Köyü'nde satılık devremülk!

Balıkesir'in Sındırgı ilçesi Çaygören Köyü'nde inşa edilen Laguna Thermal Tatil Köyü'nde 36 dairelik devremülk daireler yer alacak. Proje 102 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Nevşehir İnan Thermal Residence devremülk fiyatları!

Ömür boyu hisseli devremülk sistemiyle satışa sunulan İnan Thermal Residence'ta toplam 700 devremülk daire yer alıyor. Nevşehir İnan Thermal Residence devremülk fiyatları şöyle:

Kozaklı İnan Thermal Residence'ta 7 bin 900 TL'ye devremülk!

Türkiye’nin en sağlıklı ve modern yaşam bölgelerinden biri haline gelecek olan Nevşehir Kozaklı’da inşa edilen İnan Thermal Residence'ta devremülk fiyatları 7 bin 900 TL'den başlıyor.

Afyonkarahisar Yayla Termal'de satılık devremülk!

Yayla Termal Tesisleri, Afyonkarahisar'ın Yaylabağı-Gazlıgöl Termal bölgesinde hayata geçiyor. Proje 6 adet 3+1 dublex villa ve 150 adet 1+1 apart satılık devremülk daireden meydana geliyor.

Devremülk dolandırıcılarına dikkat!

Hediye tatil vaadiyle devremülk satmaya çalışanlar tüketiciyi çileden çıkardı. TÜSODER Başkanı Aydın Ağaoğlu “Ben bile ümitlendim. Bunların ağına takılan kurtulamıyor” dedi.

Milas Buta Resort'ta 16 bin 470 TL'ye devremülk!

Muğla Milas'ın Kıyıkışlacık mevkiinde hayata geçen Buta Resort Tatil Köyü projesi 250 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılıyor. Buta Resort'ta devremülk fiyatları 16 bin 470 TL'den başlıyor.

Körfez GYO Güre Tesisi'nde 10 bin TL'ye devremülk!

Balıkesir Edremit ilçesi, Güre Köyü, Ilıca mevkiinde hayata geçen Güre Tesisi'nde toplam 301 daire inşa edilecek. Tesiste yer alan daireler devremülk sisteminde satışa sunulacak.

devremülk Haberi

devremülk

Sinpaş Kızılbük Devremülk hakkında detaylar merak edilip araştırılıyor. Sinpaş devremülkleri, yeni nesil bir tatil anlayışını benimsemiştir. Sinpaş Kızılbük projesi, Marmaris’in muhteşem bir doğaya kapıları açıyor.  Huzur bulmak adına hayal ettiğiniz ne varsa bu projede bir araya geliyor.

Peki Sinpaş Kızılbük Devremülk ne zaman açılacak? İşte detaylar!

Sinpaş, gayrimenkul sektörüne kazandırdığı yenilik anlayışı ve proje geliştirdiği bölgelere değer katmaya devam ediyor. Sinpaş, konut ve ticari gayrimenkuldeki uzmanlığından sonra alanını genişletiyor. Sinpaş, gayrimenkul alanındaki tecrübelerini taşıyacağı turizm ve devre mülk alanında faaliyet gösterecek Kızılbük GYO şirketi ile turizm sektörüne özgün bir alan açmayı hedeflemektedir.

SİNPAŞ KIZILBÜK DEVREMÜLK NE ZAMAN AÇILACAK?

Sinpaş Kızılbük Devremülklerinin ne zaman açılacağı sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Yeni nesil bir tatil arayışı içinde olanlar, Sinpaş Kızılbük Devremülklerinin ne zaman açılacağını merak ediyor.

Sinpaş Kızılbük...