dilek gayrimenkul istinye konut projeleri

dilek gayrimenkul istinye konut projeleri

Qent İstinye Evleri'nde yaşam başladı. Dilek Gayrimenkul projesi olan Qent İstinye Evleri’nde evler metrekaresi 10 bin Euro'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu

Qent İstinye'de satışlar başladı! Metrekaresi 10 bin Euro'ya!

Dilek Gayrimenkul projesi olan Qent İstinye Evleri’nde konut satışları başlangıç gösterdi. Projede yer alan konutlar 10 bin Eurodan başlayan metrekare birim fiyatına sahip

Nidapark İstinye'de yüzde 20 peşinat ve 0.79 faiz oranı fırsatı!

Tahincioğlu Gayrimenkul, 'Akıllı Yatırım ve Ödeme Modeli' kapsamında Nidapark İstinye projesinde yüzde 20 peşinat ve 0.79 faiz oranı fırsatı ile konut sahibi olma imkanı sunuyor.

Medi Gayrimenkul İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Medi Gayrimenkul İnşaat Anonim Şirketi Küçükçekmece'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mert Levi ve Dilek Dinçkurt ortaklığında kuruldu.

COVID-19 sonrası gayrimenkul sektörünü neler bekliyor?

İstinye Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Levent Sümer, COVİD-19’un ülke ekonomilerini etkilerini ve koronavirüs sonrası gayrimenkul sektöründe yaşanacak gelişmelerle ilgili dikkat çekici tespitlerde bulundu.

Multi Proje Pazarlama Gayrimenkul Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Multi Proje Pazarlama Gayrimenkul Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 50 bin TL sermaye bedeli ile Dilek Bahçekapılı tarafından kuruldu.

Unison İnşaat ve Gayrimenkul Anonim Şirketi kuruldu!

Unison İnşaat ve Gayrimenkul Anonim Şirketi Üsküdar'da 60 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Cengiz, Dilek Cengiz, Uğur Cengiz ve Zeynep Cengiz Şekeralp tarafından kuruldu.

Nidapark İstinye 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Nidapark İstinye projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2019 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Emlak Konut İstinye Parselleri 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul İstinye Parselleri ile ilgili olarak hazırlatılan 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Gayrimenkul sektörüne EPA’dan ücretsiz eğitim!

EPA Emlak Pazarlama A.Ş. sektöre deneyimli ve kaliteli danışmanlar yetiştirmek amacı ile ücretsiz eğitim hizmetlerini sürdürüyor. EPA Ege Bölge Temsilcisi Dilek Katal, gayrimenkul sektöründe iyi eğitimli kişilerin bir araya gelmesini hedeflediklerini söyledi..

Dilek Bayraktutan Turizm Otelcilik İnşaat Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Dilek Bayraktutan Turizm Otelcilik İnşaat Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi bugün Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Dilek Bayraktutan tarafından kuruldu.

İstinye'de 22 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

İstanbul 1. Satış Memurluğu, İstanbul İli, Sarıyer İlçesi, İstinye Mahallesi, 247 ada 2 / 8 parsel, 1060 ada 23 / 24 / 19 parselde yer alan gayrimenkulü 21 milyon 970 bin TL'ye icradan satıyor...

İstinye Üniversitesi gayrimenkulde MBA programı kayıtları başladı!

İstinye Üniversitesi ve Gayrimenkul ve GYODER arasında yapılan iş birliği protokolü gereği, 2019 - 2020 güz dönemi MBA programına başvuran GYODER üyelerine özel indirim imkanı sunulacak...

Nidapark İstinye'den 24 ay sıfır faiz fırsatı!

Tahincioğlu Gayrimenkul imzasıyla Sarıyer'de yükselen Nidapark İstinye projesinden ev almak isteyenlere dev kampanya. Proje banka kredisiz 24 ay sıfır faiz imkanıyla vatandaşları ev sahibi yapıyor.

Ziraat İşletme Yönetimi ve Gayrimenkul Geliştirme Anonim Şirketi kuruldu!

Ziraat İşletme Yönetimi ve Gayrimenkul Geliştirme Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 5 milyon TL sermaye bedeli ile Yakup Demirci, Mehmet Cengiz Göğebakan ve Peyami Ömer Dilek ortaklığında kuruldu.

dilek gayrimenkul istinye konut projeleri

dilek gayrimenkul istinye konut projeleri dilek gayrimenkul istinye konut projeleri

Dilek Gayrimenkul A.Ş.nin ilk projesi olan Qent İstinye projesi 3 bin 70 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Tasarımı Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından gerçekleştirilen projenin iç tasarımı Porsche Design Studio tarafından yapıldı.