dumankaya inşaat cadde kurtköy satış ofisi

dumankaya inşaat cadde kurtköy satış ofisi

Anahtar teslimlerinin hemen yapıldığı Kurtköy Dumankaya Cadde Evlerinde satılık dairelerin tamamı satıldı. Dumankaya İnşaat Kurtköy Dumankaya Cadde görselleri projeyi merak edenler için haberimizde yer alıyor.

Dumankaya Cadde ne zaman teslim?

Dumankaya Cadde ne zaman teslim sorusunun yanıtı hemen olarak planlanıyor. Dumankaya İnşaat Dumankaya Cadde Kurtköy projesi kapsamında 10 kattan meydana gelen 3 blok yer alıyor

Dumankaya Cadde ne zaman teslim?

Dumankaya Cadde ne zaman teslim? sorusuna cevap olarak "hemen teslim" yanıtını vermek mümkün. Dumankaya Cadde projesinde bulunan daireler için banka kredisi kulanılarak ödeme seçeneği sunuluyor...

Dumankaya Cadde teslim tarihi!

Dairelerin 227 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcısına sunulduğu Dumankaya Cadde teslim tarihi 'ne göre projenin konut teslimleri hemen yapılıyor. Dumankaya Cadde projesinde banka kredisi kullanılarak daire alınabiliyor...

Dumankaya Cadde Kurtköy vaziyet planı!

Dumankaya Cadde Kurtköy vaziyet planı görselleri haberimizde yer alıyor. Dumankaya Cadde projesinde 1+1 daireler 227 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor...

Dumankaya İnşaat Cadde Kurtköy örnek daire!

Dumankaya İnşaat Cadde Kurtköy örnek daire resimleri haberimizde yer buluyor. Teslimlerin hemen yapıldığı Dumankaya Cadde Kurtköy home ofis satış fiyatları 225 bin TL'den başlayarak değişiyor.

Ritim İstanbul Dumankaya İnşaat projesi iletişim!

Ritim İstanbul Dumankaya İnşaat projesi iletişim için satış ofisi telefon numarası olan 0216 511 58 00 bu numara ile irtibata geçebilirsiniz.

Dumankaya İnşaat kampanyasında son gün!

Dumankaya İnşaat'ın küçük taksitlerle herkesi kolayca ev sahibi yapacak fırsatları hayata geçirdiği kampanyasında bugün son gün.

Uğur Dumankaya inşaat sektörü hakkında uyarıda bulundu!

Dumankaya İnşaat’ın patronu Uğur Dumankaya, son yıllarda her isteyenin inşaat sektörüne girmesiyle şehirlerin kimliklerinin kaybolduğuna işaret ederek, bunun faturasının büyük olacağı uyarısında bulundu.

Dumankaya İnşaat'ın yabancıya konut satışı yüzde 82 arttı!

İran'a yapılan mevcut uygulamaların hafifletilmesi inşaat firmalarına umut oldu. Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya,İran'a yapılan uygulamaların hafifletilmesiyle bölgenin hareketleneceğini söyledi.

Ritim İstanbul Dumankaya İnşaat satılık!

Ritim İstanbul Dumankaya İnşaat satılık daire tipleri arasında 1+1'den 5+1'e kadar farklı seçenekler yer alıyor. Aylık taksitlerin 2 bin 675 TL'den başladığı proje satışlar devam ediyor.

FORTUNE 500 Türkiye'de Dumankaya İnşaat 224. sırada!

FORTUNE 500 Türkiye’nin Temmuz 2015’te açıklanan 2014 sonuçlarına göre Dumankaya İnşaat, Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında 224. sırada yer aldı.

Dumankaya İnşaat Fortune 500 Türkiye listesinde 224. sırada!

Dumankaya İnşaat, en büyüklerin belirlendiği Fortune 500 Türkiye listesinde 224. sıraya yerleşti. Şirket, faiz ve vergi öncesi kazananı yüzde 886,2 artırarak 'En Hızlı Büyüyen Şirketler' listesinde kazancını en çok artıran 5. şirket oldu.

Dumankaya İnşaat yatırımlarıyla sürdürülebilir kalite anlayışını geliştiriyor!

Dumankaya İnşaat, Dumankaya Dünyası farkıyla oturumculara eşsiz bir konfor imkânı sunarken yatırımcılar için de kazandıran projeler hayata geçirmeye devam ediyor.

Dumankaya İnşaat projelerine yabancı ilgisi arttı!

Dumankaya İnşaat yaptığı projelere yabancı ilgisi arttı. Konu ile ilgili bilgi veren şirket yetkilileri, Al Mazaya ile yapılan ortaklık çerçevesinde Kuveyt'te görücüye çıkan Ritim İstanbul'da yabana alımlar yapıldığını söyledi.

Dumankaya İnşaat çalışanları Annemin Lezzetleri kitabı için mutfağa girdi!

Dumankaya İnşaat çalışanları, Anneler Günü kapsamında hayata geçirilmesi planlanan “Annemin Lezzetleri” kitabı için anneleri ile mutfağa girdi, en özel anne tariflerini yaptı.

Dumankaya İnşaat ticari üniteleri ile yatırım fırsatı sunuyor!

Dumankaya İnşaat’ın projelerinde bulunan ticari üniteler bölgenin ticari hareketliliğini artırması sebebiyle yatırımcılar açısından önemli yatırım fırsatları sunarken, bireylerin sosyal yaşamlarında da anlamlı bir değer ortaya koyuyor.

Dumankaya İnşaat Adres Sancaktepe'de 2. etap satışta!

Dumankaya İnşaat, 1. etap satışları kısa sürede tamamlanan projenin 2. etabını satışa çıkardı. Adres konseptli projelerin sonuncusu Adres Sancaktepe’deki yatırımcılar, ön satış döneminde projeye yoğun ilgi gösterdi.

Dumankaya İnşaat Flex Office projesi!

Yarın görücüye çıkacak olan Dumankaya İnşaat Flex Office projesi home ofislerden oluşuyor. İstanbul Bahçeşehir'de inşa edilen projede ofis fiyatları ön satışlara özel olarak 106 bin TL'den başlıyor.

dumankaya inşaat cadde kurtköy satış ofisi

dumankaya inşaat cadde kurtköy satış ofisi dumankaya inşaat cadde kurtköy satış ofisi

Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilen Dumankaya Cadde projesi lokasyon olarak İstanbul'un Anadolu Yakasında yer alan Pendik ilçesinin Kurtköy bölgesinde konumlandırılıyor.


Yaşamın başladğı Dumankaya Cadde Evlerinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon tipinde konutlar bunuyor. 3 blok halinde yükselen Dumankaya Cadde Evlerinde toplamda olarak 300 rezidans daire bulunuyor.


Dumankaya Cadde Kurtköy satılık daire fiyatları kapsamında projede yer alan bütün daireler satıldı. Dumankaya Cadde satış ofisi ile 0216 482 88 98 no'lu telefon numarası ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.


13 bin metrekare arsa alanına sahip olan Dumankaya Cadde Kurtköy Evlerinde ayrıca home ofisler ve ticari alanlarda bulunuyor. Projede ki 2 blok konutlardan diğer blok ise ofislerden oluşuyor. Bloklar 10 katlı olarak yükseliyor.


Kurtköy Dumankaya Cadde Evlerinde...