28 / 05 / 2022

Dumankaya Mozaik konutları

Dumankaya Mozaik konutları

Dumankaya İnşaat tarafından Sancaktepe'de hayata geçirilen Dumankaya Mozaik projesinde daire büyüklükleri ise 47 ila 208 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Daire teslimlerinin Nisan 2017'de gerçekleşmesi planlanıyor.

Sancaktepe Dumankaya Mozaik Evleri'nde 3+1'ler 462 bin TL'ye!

Toplam 799 daire ve 1 dükkandan oluşan Dumankaya Mozaik projesi Dumankaya İnşaat tarafından Sancaktepe'de hayata geçiriliyor. Projede 3+1 dairelerin fiyatı ise 462 bin TL'den satışa sunuluyor.

Dumankaya Mozaik'te lansmana özel 48 ay sıfır faiz fırsatı!

Dumankaya İnşaat tarafından İstanbul'un hızlı gelişen bölgesi Sancaktepe'nin en merkezi yerinde inşa edilen Dumankaya Mozaik projesi, az katlı binalardaki dairelerinde özel olarak tasarlanmış 4 farklı dekorasyon konsepti sunuyor.

Sancaktepe Dumankaya Mozaik'te 1+1'ler 219 bin TL'ye!

İstanbul Sancaktepe'de hayata geçirilen Dumankaya Mozaik projesinde peşin ve banka kredili fiyatlarına 0 peşinat ve yüzde 12 indirim imkanı sunuluyor.

Dumankaya Mozaik: İstanbul'da yeni bir nefes!

İlk etapta satışların tamamlandığı Dumankaya Mozaik projesi stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon tiplerinde dizayn edildi...

Sancaktepe'de içinizi açan, nefes aldıran yeni bir yaşam: Dumankaya Mozaik!

Dairelerin lansman avantajıyla 149 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulduğu Dumankaya Mozaik projesi, Dumankaya İnşaat projesi olarak hayata geçiriliyor. Projede konut satışlarına devam ediliyor...

Dumankaya Mozaik Konutları!

Dumankaya Mozaik Konutları, stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinden meydana geliyor. Projede 800 adet konut bulunuyor...

Dumankaya Mozaik Sitesi 'nde minimum 154 bin TL'ye!

Dumankaya İnşaat, Sancaktepe’de yeni projesine start veriyor. Birbirinden farklı renkleri, zıtlıkları, dokuları ve materyalleri bütün olarak bir arada sunacak olan ‘Dumankaya Mozaik’te 799 daire yer alacak.

Dumankaya Mozaik Konutları ödeme planı şartları!

Dumankaya Mozaik Konutları ödeme planı kampanyasıyla taksit ve peşinat ödemeler 2017'de başlıyor. 799 konutluk Dumankaya Mozaik projesinde bu yıl ödeme yapmadan, ev sahibi olunuyor...

Sancaktepe Dumankaya Mozaik 2016 kampanyası!

Sancaktepe Dumankaya Mozaik 2016 kampanyası kapsamında ödemeler 2017 yılına kadar erteleniyor. Satışları devam eden projede konutların alanları 48 ile 208 metrekare arasında değişiyor.

Dumankaya Mozaik Evleri ulaşım adresi!

Dumankaya imzasıyla hayata geçirilen Mozaik Konutları toplam 799 adet daire ve 1 adet dükkandan oluşuyor. İşte Dumankaya Mozaik Evleri ulaşım adresi bilgileri...

Dumankaya Mozaik Konutları nerede?

Dumankaya Mozaik Konutları Dumankaya inşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de hayata geçiriliyor.Projede ödeme planı olarak 36 ay vade farksız taksit yapılıyor.Peki Dumankaya Mozaik Konutları nerede?

Şimdi kazandırma sırası Dumankaya Mozaik'te!

"Şimdi kazandırma sırası Dumankaya Mozaik'te" sloganıyla yükselen Dumankaya Mozaik Konutları TEM Otoyolu'na 8 dakika uzaklıkta bulunuyor. Projede peşin ödeme yapılmadan daire sahibi olunabiliyor.

Sancaktepe Dumankaya Mozaik Evleri'nde yüzde 12 indirim fırsatı!

Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilen Dumankaya Mozaik projesi yüzde 12 indirim ve 0 peşinatsız ödeme imkanı sunuyor. Sancaktepe'de inşa edilen proje toplam 799 daireden meydana geliyor.

Dumankaya Mozaik D planı Gold Paket!

Dumankaya Mozaik'te 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede yer alan konutların büyükleri 47 metrekareden başlıyor. İşte Dumankaya Mozaik D planı Gold Paket kampanyası...

Dumankaya Mozaik satış fiyatları!

Teslimleri 2017 yılı Nisan ayında gerçekleşecek olan Dumankaya Mozaik Evleri'nde peşinatsız ödeme yapılabiliyor. Proje 799 konut ve 1 dükkandan oluşuyor. İşte Dumankaya Mozaik satış fiyatları...

Dumankaya Mozaik ile D planı Gold Paket hediye!

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de inşa edilen Dumankaya Mozaik ile D planı Gold Paket hediye ediliyor. Projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerine yer veriliyor.

Dumankaya Mozaik'te 60 ay 0 faiz ile 3+1'ler 491 bin TL!

Dumankaya Mozaik'te 60 ay 0 faiz ile 3+1'ler 491 bin TL 'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Toplam 799 adet daireden meydana gelen proje İstanbul Sancaktepe'de inşa ediliyor.

Dumankaya Mozaik 60 ay 0 faiz kampanyası için son 3 gün!

Dairelerin alanları minimum 47 metrekareden oluşan Dumankaya Mozaik 60 ay 0 faiz kampanyası için son 3 gün. Projede daire teslimlerinin 2017 yılının Nisan ayında gerçekleşmesi öngörülüyor.

Dumankaya Mozaik D planı uygulaması için son gün 31 Ocak!

Satış süreci devam eden Dumankaya Mozaik D planı uygulaması için son gün 31 Ocak. Projede daire teslimlerinin 2017 yılı Nisan ayı içerisinde gerçekleşmesi planlanıyor.

Dumankaya Mozaik Sancaktepe ödeme tablosu!

Dumankaya Mozaik Evleri'nde yer alan konutların büyüklükleri 47 metrekareden başlıyor, 208 metrekareye kadar ulaşıyor. Proje 799 tane daire yer alıyor. İşte Dumankaya Mozaik Sancaktepe ödeme tablosu...

Dumankaya Mozaik konutları Haberi

Dumankaya Mozaik konutları

64 bin metrekare alan üzerinde yükselen Sancaktepe Dumankaya Mozaik, Ataşehir- Finans Merkezi'ne 17 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 20 dakika, Sancaktepe Metrosu'na 2 dakika, Tem Otoyolu'na 8 dakikada mesafede konumlanıyor.


3 ila 7 katlı 24 konut bloğundan oluşan Dumankaya Mozaik Evleri'nde daire büyüklükleri 47 ila 208 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.


Daire teslimlerinin Nisan 2017'de gerçekleşmesi planlanan Dumankaya Mozik Sancaktepe 799 daire ve 1 dükkandan oluşuyor.


1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon,3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinin bulunduğu Dumankaya Mozaik Konutları'nda peşin ve banka kredili fiyatlarda 0 peşinat ve yüzde 12 indirim imkanı bulunuyor.


Peşinatsız ara ödeme ve 120 ay taksit imkanı sağlanan Dumankaya Mozaik Konutları, 1 oda 1 salon dairelerde 219 bin 120 TL, 2 oda 1...