düşük faizli kredi

düşük faizli kredi

Yeşil bina her alanda enerji tasarrufu sağlayan çevre dostu bina demektir. Yeşil bina uygulamaları ile enerji tasarrufu ve doğayı koruma hedeflenmektedir. Çünkü dünyada kullanılan enerjinin büyük bir kısmı binalar tarafından harcanmaktadır.

Bendevi Palandöken: Borç yapılandırması için düşük faizli kredi verilmeli!

Palandöken bankaların, borç yapılandırmasından yararlanmak isteyenlere düşük faizli kredi vermesi gerektiğini belirtti. Palandöken,İş Kanunu ve bazı kanunlarda değişiklik yapan düzenlemeyle 15 milyon kişinin borçlarını yapılandırabileceğini ifade etti.

Yapı Kredi yüzde 0,89 faizli konut kredisiyle müşterilerinin yanında!

Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen yaptığı açıklamada, "3 aya varan ertelemeli ödeme seçenekleriyle sunduğumuz taşıt kredisi ve aylık yüzde 0,89 faizli konut kredisinin yanı sıra Ramazan Bayramı’nda da 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisiyle müşterilerimizin yanındayız" dedi.

Emekliye düşük faizli konut kredisi desteği!

Yaklaşık 13 milyon emekliyi sevindirecek olan yeni müjdeler geldi. Bu anlamda promosyon ve maaş zammı ile rahatlayan emeklilere düşük faizli kredi müjdesi verildi.Emekliler 100 bin TL'lik kredi için 120 ay vadede aylık 1.393 TL ödüyor.

Ziraat Bankası'ndan 0.79 faizli iki büyük kredi kampanyası!

Ziraat Bankası Ekonomik İstikrar Kapsamı tedbirler kapsamında 0.79 faiz oranı ile ihtiyaç ve konut kredisi kullandırıyor. Ziraat Bankası 0.79 faizli kredi koşulları ve detayları neler?

Ziraat Bankası'ndan 0.79 faizli konut kredisi!

Ziraat Bankası Ekonomik İstikrar Kapsamı tedbirleri kapsamında 0.79 faiz oranı ile ihtiyaç ve konut kredisi kullandırıyor. Ziraat Bankası 0.79 faizli kredi koşulları ve detayları neler?

İş Bankası konut kredisi faizleri ne kadar?

İş Bankası kampanyalı konut kredisi için piyasadaki en uygun faiz oranlarından birini sunuyor. Banka ayrıca kamu lojmanları içinde düşük faizle kredi imkanı sağlıyor.

Esnafa kredi borcu ertelemesi Resmi Gazete'de!

Halk Bankasından kullanılan ve 1 Nisan-30 Haziran arasında vadesi dolacak düşük faizli kredilerden doğan borçlar 3 ay süreyle faizsiz olarak ertelendi.

Ziraat Bankası'ndan Oyak üyelerine özel konut kredisi fırsatı!

Ziraat Bankası uzun vadeli, düşük faizli, dosya masrafsız, uygun ödeme seçenekleri ile OYAK Üyelerine özel konut kredisi kullandırıyor.

Düşük faizler 2020'de konut satışlarını ateşleyecek!

Gayrimenkul sektörü kamu bankaları aracılığıyla başlatılan düşük faizli konut kredileriyle beraber satışlarını da yukarı çekiyor.

Murat Kurum: Dar gelirliye 100 bin konut için çalışma başlattık!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın açıkladığı dar gelirliye 20 yıl vadeli düşük faizli yıllık 100 bin konut için Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'dan yeni bir açıklama geldi. Bakan Kurum, dar gelirlilere yönelik inşa edilecek olan 100 bin konut için çalışmayı başlattıklarını ifade etti.

En düşük faizli konut kredisini hangi banka veriyor?

Merkez Bankası politika faizini yüzde 16,50'den yüzde 14'e düşürdü. 250 baz puanlık indirim ile beraber 3 ay içinde 1000 baz puan indirimi yapıldı. İşte Merkez Bankası'nın faiz indiriminden sonra kamu ve özel bankaların konut kredisi faiz oranları...

TOKİ 20 yıl vadeli konut 2019!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın açıkladığı dar gelirliye düşük faizli konut kredisi kampanyasında TOKİ de yer alacak. İşte TOKİ 20 yıl vadeli konut 2019 detayları...

Dar gelirliye düşük faizli konut 2019!

Her yıl yaklaşık 100 bin vatandaşı ev sahibi yapacak düşük faizli konut kredisi modeli ev almak isteyenlere umut oldu. İşte dar gelirliye düşük faizli konut 2019 detayları...

20 yıl vadeli düşük faizli konut kredisi 2019!

20 yıl vadeli düşük faizli konut kredisi 2019 detayları bu içerisinde açıklanacak ve dar gelirli ile asgari ücretli aileler ev sahibi olabilecek...

düşük faizli kredi

düşük faizli kredi düşük faizli kredi

Yeşil bina ünvanını alabilmek için belli kriterleri yerine getirmek gereklidir. Binanın konumu, tasarımı, atık malzemelerin yeniden dönüşümü ve binada kullanılan malzemenin özellikleri gibi kriterler yeşil binaların hangi derecede yeşil bina olduğunu tespit edilmesinde önceliklidir.


Kentsel dönüşüm ile beraber çarpık kentleşmenin önüne geçilmiş ve hızlı gelişen inşaat sektörü daha da fazla canlanmıştır. Kentsel dönüşümle beraber yenilenen bölgelerde yeşil bina konsepti fazla uygulanmamaktadır. Bunun sebebi yeşil bina maliyetlerinin yüksek olmasıdır. Ancak yurtdışında yapılan incelemelerde çevre dostu binaların satış hızının daha fazla olduğu ve çevre dostu binalara yapılan yatırımın daha fazla prim yaptığı  görülmüştür.


Yeşil binaların inşasının artması için yeşil binalara teşvikler getirilmelidir. Bu teşviklerle beraber yeşil binaların maliyetleri düşmüş olacak ve yapılan yeşil bina sayısı artarak enerji tasarrufları yükselecektir. 


Kentsel dönüşüme sağlanan teşvikler yeşil...